18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
MansoN Dzisiaj 13:28 14
Ja to już powoli piany dostaje. Gdzie nie wejdę ukraiński język. Biedra cały personel Ukraina i pół sklepu klientów. Wchodzę do pizzerii pół personelu Ukraina i wszyscy klienci. Kurwa jestem w Polsce czy w jebanej Ukrainie!. Otworzyliśmy skurwysynom drzwi do Europy i się panoszy bydło jebane. Takich incydentów jak wyżej będzie coraz więcej, oni sami się o to proszą.
Zgłoś
Avatar
dOpieca Dzisiaj 13:30 6
Aaltonen napisał/a:

Cwela i przygłupa wypierdolili z UK i teraz mści się bieda umysłowa na niewinnych ludziach…



Przecież ewidentnie widać że coś się wcześniej stało i później zaczą nagrywać. Koleś mówi ,,Co ty myślisz że możesz sobie robić co chcesz?,, Ci twoi niewinni ludzie zawsze grzeczni dopiero jak włączą nagrywanie.
Zgłoś
Avatar
apo5 Dzisiaj 13:37 4
brodaty przygłup
Zgłoś
Avatar
pazuzu Dzisiaj 13:39 7
Ciekawy czy brodacz sam by nie spierdolił z tego Wrocławia do Niemiec jakby wybuchła wojna. Każdy odważny w słowach a jak co do czego to pewnie też by spierdolił
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa Dzisiaj 13:46 10
Dobry Ukrainiec, to martwy Ukrainiec.
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru Dzisiaj 13:53 7
Jak mnie wkurwia takie pierdolenie półinteligentów. Ruski od dawna starali się wzbudzić w nas takie zachowania. Nie twierdzę, że lubię ukraińców, ale czymś znacznie gorszym jest biegać na onucowej smyczy ku uciesze dziadka putina, Daliście się ogłupić jak mało kto.
Zgłoś
Avatar
An82 Dzisiaj 14:11 3
Powinien wyjebać mu w ten ukraiński ryj.
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham Dzisiaj 14:22 4
Velture napisał/a:

90% z nich to osoby z ZACHODNIEJ ukrainy gdzie nawet jeden ruski żołnierz nawet nie dotarł.



Ale rakiety już dolatują. Ostatnio ojciec stracił 3 córki i żonę. Jakby byli w Polsce do byli żyli geniuszu.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey Dzisiaj 14:30 3
Aaltonen napisał/a:

Cwela i przygłupa wypierdolili z UK i teraz mści się bieda umysłowa na niewinnych ludziach…



Dokładnie haha ulany polski zjeb.smiecie co się za nic do Ukraińców sądzą jebać was polskie śmiecie. Żeby nie było sam jestem Polakiem.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Dzisiaj 14:32 1
Ukraińca to i opluć mi szkoda ( śliny mi szkoda)
Zgłoś
Avatar
sensation87 Dzisiaj 14:39 4
Aaltonen napisał/a:

Cwela i przygłupa wypierdolili z UK i teraz mści się bieda umysłowa na niewinnych ludziach…



uwaga spolszczony ukr

[ Dodano: 2024-09-30, 14:40 ]
Jim_Carrey napisał/a:

Dokładnie haha ulany polski zjeb.smiecie co się za nic do Ukraińców sądzą jebać was polskie śmiecie. Żeby nie było sam jestem Polakiem.



haha chyba z pejsami
Zgłoś
Avatar
Bartvons Dzisiaj 14:47 5
Jprdl co za buraczany cwel. Nawet imie bal sie podac taki kozak jest. Sam pewnie pierwszy by spierdalal do niemiec
Zgłoś
Avatar
StachuJoness Dzisiaj 14:49 2
Jak taki mądry ten koleś to niech sam idzie pajac jeden walczyć w okopie na pierwszej linii a nie na słabszych się wyżywa jak jakaś pizda jebana, chyba mu żona dupy nie dała
Zgłoś
Avatar
Paxon12 Dzisiaj 14:50 2
Są różni Ukraińcy, jedni pracują drudzy doją socjal. Większość nie wróci bo nie ma do czego, korupcja i złodziejstwo. Ciekawe ilu siedzi w więzieniach u nas. Teraz mam ich dosyć, mało tego pracuje z ukrami co siedzą w Polsce ponad 10 lat i oni też mają dosyć nowych Ukraińców.
Zgłoś
Avatar
KarolinaWołosz Dzisiaj 14:51
Brawo dla Polaka. W nagrodę klęknąłbym i zrobił loda. Jeszcze raz brawo. Imponują mi tacy dzielni Panowie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie