18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Wiewór Dzisiaj 14:54 3
Z ryja to on wyglada na mongola a nie na Polaka.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 14:55 1
Archibald_Cunningham napisał/a:

Ale rakiety już dolatują. Ostatnio ojciec stracił 3 córki i żonę. Jakby byli w Polsce do byli żyli geniuszu.



Taki chuj. W Polsce też spadają rakiety i zabijają ludzi. I to nawet ukraińskie, które rzekomo wystrzelili rosjanie by im i nam zrobić na złość.

StachuJoness napisał/a:

Jak taki mądry ten koleś to niech sam idzie pajac jeden walczyć w okopie na pierwszej linii a nie na słabszych się wyżywa jak jakaś pizda jebana, chyba mu żona dupy nie dała



Panocku, przecież Dudu by chciał nas wysłać na ukrainę w ramach operacji "Ludzka tarcza", ale NATO wybiło mu ten pomysł ze łba. Jak ten gość ma iść walczyć za tego dzielnego ukraińca skoro nie można?
Zgłoś
Avatar
Wiewór Dzisiaj 14:58 3
MansoN napisał/a:

Ja to już powoli piany dostaje. Gdzie nie wejdę ukraiński język. Biedra cały personel Ukraina i pół sklepu klientów. Wchodzę do pizzerii pół personelu Ukraina i wszyscy klienci. Kurwa jestem w Polsce czy w jebanej Ukrainie!. Otworzyliśmy skurwysynom drzwi do Europy i się panoszy bydło jebane. Takich incydentów jak wyżej będzie coraz więcej, oni sami się o to proszą.



To idz kurwa do roboty bo ukraincy pracuja bo Polakom sie nie chce.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Dzisiaj 15:00 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Ja tu bym się skłaniał ku taktyce naszego rządu i obsadził obronę linii Wisły.
Jako, że ze stolicy jestem to mogę na ochotnika wysadzić w pizdu kładkę Trzaskowskiego żeby żaden ciężki sprzęt się nie przedarł za nasze umocnienia



Tak to się zakończy. Nikt nie będzie bronił wschodniej Polski. Obrona skoncentruje się na linii Wisły, bo ruskie nie będą zainteresowane ziemiami zarezerwowanymi pod niemieckie landy. Na wschodzie obrona będzie oznaczała tylko milionowe bezsensowne straty. Nie będzie wsparcia. Takich bohaterskich brodatych pedałów powinni na tydzień wysyłać na front do kopania okopów i grzebania trupów.

Słychać w sklepach i zakładach pracy samych Ukraińców, bo polskiej szlachcie nie chce się pracować. Bez imigrantów nie byłoby komu kaczki, czy basenu w szpitalu podać. Ten brodaty cwel też raczej nie pracuje. Taki z serii "postaw piwo". Ten polski "dobrobyt", to raptem kilka lat oddechu, co pisiory ludziom trochę kasy chlapnęły. Dawno to z Polski wyjechało 3000 000?Lemingi za ciepłą pizzę i obietnicę aborcji znowu wybrali ludzi, którzy powinni być pozbawieni obywatelstwa i wypędzeni. Polska to kraj niewolników.
Zgłoś
Avatar
MansoN Dzisiaj 15:07 2
Wiewór napisał/a:

To idz kurwa do roboty bo ukraincy pracuja bo Polakom sie nie chce.



To napisz jeszcze raz w języku polskim. I jak widać chuja zrozumiałeś.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Dzisiaj 15:09 1
Durnym Polakom wmówiono, że bohaterstwo to walka w przegranej sprawie i olanie interesów gospodarczych. Powiedziano, że pokonamy ruskich, a z naszego kraju zrobiono bazę zaopatrzeniową, ewakuacyjną i kraj tranzytowy przy zaopatrywaniu w broń naszego nieprzyjaciela, żeby pokonał naszego wroga. Na Kremlu pewnie tarzają się ze śmiechu i zapomną nam ten drobny wybryk, który opóźnił operację specjaną o 2-3 lata i spowodował kilkaset tysięcy strat w ludziach. Rumuni i Węgrzy mimo że uważani przez polaczków za głupków, nie byli tak odważni.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 Dzisiaj 15:11 1
Dezerterzy bla bla mówimy to my kraj co w 3 tygodnie wpierdol dostał a rząd spierdolił w popłochu do Londynu.
No no odważnie hłe hłe odważnie jak na kraj gdzie gdy Tusk rządzi to pisuary nie będą bronić kraju i odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
KoKoS__ Dzisiaj 15:12 1
Każdy tu z komentujących w razie wojny uciekał by jak najdalej na zachód. Pierdolicie o patriotyzmie itp. a tego już dawno u nas nie ma. Byłoby dużo gorzej niż na Ukrainie. Nie miałby od początku kto walczyć. Pierwsi posrali by się prawilni patrioci wyklęci a część zaczęła by kolaborować z ruskimi. Zawsze tak w historii było.
Co do zagranicznych ludzi pracujących w biedronka lub jakiś restauracjach, gdy nie oni nie miałby kto pracować.
Propaganda ruska cały czas się starała wzbudzić taką agresję między mami ale prawicowcy nie widzą jak toś ich w dupsko dyma.
Zgłoś
Avatar
pecik2006 Dzisiaj 15:39 4
Założę się, że wielu Polaków w podobnej sytuacji też spierdalałoby za granicę zamiast walczyć o Polskę. W zasadzie to wszyscy w podobnej sytuacji powinni obrócić się na pięcie i spierdalać. Niech się politycy napierdalają.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa Dzisiaj 15:45 1
MansoN napisał/a:

Ja to już powoli piany dostaje. Gdzie nie wejdę ukraiński język. Biedra cały personel Ukraina i pół sklepu klientów. Wchodzę do pizzerii pół personelu Ukraina i wszyscy klienci. Kurwa jestem w Polsce czy w jebanej Ukrainie!. Otworzyliśmy skurwysynom drzwi do Europy i się panoszy bydło jebane. Takich incydentów jak wyżej będzie coraz więcej, oni sami się o to proszą.



Ty kurwa nawet ukraińskiego od rosyjskiego nie rozróżniasz....
Miałem hostel obok, ukraińskie słyszałem dwa razy w roku.... Gadali po rosyjsku. Taki to naród. Każdy ukrainiec zna rosyjski, nie każdy zna ukraiński, nawet aktor od kilku lat dopiero duka po ukraińsku.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk Dzisiaj 15:45 1
Archibald_Cunningham napisał/a:

Ale rakiety już dolatują. Ostatnio ojciec stracił 3 córki i żonę. Jakby byli w Polsce do byli żyli geniuszu.



Jakby babcia miała fiuta to by była dziadkiem takie gdybanie....
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey Dzisiaj 16:09 1
sensation87 napisał/a:

uwaga spolszczony ukr
haha chyba z pejsami



Żydów to nie nawidzę takie same kurwy jak rosjanie.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Dzisiaj 16:20 3
Kurwy zajebane ukraińskie...
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Dzisiaj 16:25 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ty kurwa nawet ukraińskiego od rosyjskiego nie rozróżniasz....
Miałem hostel obok, ukraińskie słyszałem dwa razy w roku.... Gadali po rosyjsku. Taki to naród. Każdy ukrainiec zna rosyjski, nie każdy zna ukraiński, nawet aktor od kilku lat dopiero duka po ukraińsku.



Aktor nauczył się banderowskiego w 2019 do kampanii prezydenckiej.

A tak przy okazji, najśmieszniejsze dla mnie było gdy jakiś azowiec zastrzelił (chyba) Irinę Farion - największą promotorkę języka ukraińskiego, która publicznie opowiadała, jak namówiła wnuka aby bił inne dzieci W PRZEDSZKOLU, gdy będą one mówiły po rosyjsku.
A azowców (80% mówiło po ruski gdy żyli) lżyła i wyzywała od Rosjan.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 Dzisiaj 16:42
Dlaczego oni dostali nr pesel? Serio pytam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie