18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
zzssaa Dzisiaj 16:42 1
Zgadnijcie kto to powiedział:
Zabij każdego Polaka w wieku od 16 do 60 lat

cytat:
ukryta treść
Milos Zeman ostro skwitował ataki środowisk ukraińskich za jego krytykę pod adresem Stepana Bandery. „Zabij każdego Polaka…” – znacie te słowa Bandery, czy nie? Jeśli nie znacie, to żadni z was ukrainiści, a jeśli je znacie i się z nimi zgadzacie, to nasza dyskusja jest zakończona” – napisał czeski prezydent na Facebooku.

Zeman przypomniał, że Bandera w czasie II wojny planował stworzenie na Ukrainie nazistowskiego państwa pod kontrolą Niemiec przy poparciu czołowego hitlerowskiego nazisty Alfreda Rosenberga. Miał to poparcie, gdyż Hitler planował osiedlenie na Ukrainie niemieckich chłopów. Dopiero kiedy ten projekt został anulowany, Bandera trafił do obozu koncentracyjnego – podkreślił prezydent Czech.

Zeman zarzucił masowo atakującym go w ostatnich dniach ukrainistom, że kiedy obecnie bronią i gloryfikują Banderę, wykazują się nieznajomością własnej historii.

Przypomniał też, że były prezydent Wiktor Juszczenko zrobił z Bandery bohatera narodowego, a obecne ukraińskie władze rozważają uznanie za bohatera kolejnego dowódcę UPA Romana Szuchewycza, na rozkaz którego w samym tylko Lwowie rozstrzelano kilka tysięcy Żydów. Przypomnijmy, że Szuchewycz jest także odpowiedzialny za rozpętanie Rzezi Wołyńskiej, w której bestialsko wymordowano 120 tys. Polaków, głównie kobiet i dzieci.

„W żadnym razie nie mogę złożyć Ukrainie gratulacji, że ma takich bohaterów narodowych” – podkreślił Milos Zeman.

Wcześniej prezydent Czech wyraził zdumienie, że Unia Europejska milczy w sprawie agresywnego nacjonalistycznego pochodu, który miał miejsce 1 stycznia w Kijowie z okazji 106 rocznicy urodzin Bandery.

Kresy24.pl / FB
Zgłoś
Avatar
TylkoPolska Dzisiaj 17:48 2
Jak ja czytam te komentarze że w razie wojny uciekam stąd, nie będę walczył za sprawy polityków to smiac mi się chce. Gdzie wy chcecie uciekać??? Na zachód do UK, Niemiec, Belgi, Francji tam gdzie ciapaki przejmują kraj? Na północ?? Do szwedzkich emiratów czy Norwegii gdzie też pomału się staje? To popatrzmy na południe Grecja Turcja Włochy, proszę was... Środkowo-wschodnia europa to ostatni bastion chrześcijaństwa i normalności, więc tak w razie wojny stanę do broni bo jest co bronić, a takie pizdy Jak wy możecie wypieprzać. Miedzy innymi przez takie właśnie myślenie Ukraina przejebie bo mlodzi w większości spierdolili, a łapanie na siłę typa na ulicy i wysyłanie go na front to nie jest rozwiązanie to jest wbijanie sobie gwoździa do trumny. Pluje na was tchórze.
Zgłoś
Avatar
badaboom Dzisiaj 18:00 2
Nie rozumiem tej fascynacji patriotyzmem.
90% Polaków mieszkających w innych krajach zachodnich reprezentuje padlinę i najniższe dno społeczne do tego stopnia, że czasem wstyd rozmawiać w języku polskim na ulicy i żaden nigdy nie stwierdził, że powinien spierdalać do swojego kraju czynić patriotyzm loklanie.
Zgłoś
Avatar
elim Dzisiaj 18:09 2
Ciekawe co było wcześniej, czy Ukrainiec coś zrobił co sprowokowało tego Polaka czy on tak sam od siebie postanowił wzmocnić wojsko ukraińskie nakłaniając Ukraińców mieszkających w Polsce żeby wrócili bronić swojej ojczyzny.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń Dzisiaj 18:10 2
Pomyślcie sobie jak musi nukować morale, takie nagranie Żołnierzowi walczącemu gdzieś na wschodzie Ukrainy. On naraża swoje życie, każdego dnia w olbrzymim stresie, a tu taka kurwa jebana, co spierdoliła, z pieskiem sobie chodzi.

Nikt go nie musi przymuszać do biegu na front, ale za frontem mógłby kurwa pomóc swojej ojczyźnie.

Pedał jebany, kurwa pierdolona.
Zgłoś
Avatar
zacho Dzisiaj 18:16 2
Jezeli nie robi nic złego i uczciwie pracuje to co on Wam przeszkadza ? Nie mozna wrzucać wszystkich do jednego worka. Każdy cwany i bohater jak wojny nie ma. Jak by u nas cos sie dzialo to Ci co teraz bohaterzy w komentarzach, pierwsi by uciekali
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 18:18 2
zotrix napisał/a:

ciekawi mnie tylko jedna rzecz, kto robi takich zjebów jak ty?



Żydzi xD
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee Dzisiaj 18:26
Dobrze krótko ze ścierwem.

[ Dodano: 2024-09-30, 18:28 ]
zzssaa napisał/a:

Zgadnijcie kto to powiedział:
cytat:



To wcale nie podobne, to nie dobra pomyśli każdym ukrofil któremu się marży posuwanie w dupe widlami
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 18:28
[quote="Jim_Carrey" polski zjeb.smiecie jebać was polskie śmiecie



Nieładnie tak pisać.
Zgłoś
Avatar
takamahi 49 minut temu
Velture napisał/a:

Na bank film urwany na początku.

Oni się czują u nas bardziej kurwa niż u siebie już.

Zresztą pierdolę, nie mam kurwa ochoty sie wkurwiać i pisać po raz setny tego co tutaj pisałem wielokrotnie.

Cytując klasyka: "Szanuj kraj w którym mieszkasz albo wypierdalaj do kraju który szanujesz".



Może i urwany , ale tu wygląda jak by nasz "bohater" przyjebał się do niego za nic. Pada w pewnym momencie z ust Ukraińca takie stwierdzenie że on nic nie zrobił, i naszego wielkiego patriotę na chwilę zatyka, a później wyskakuje z popularnymi co do Ukraińców tekstami typu "wam się więcej wydaje niż wy myślicie". Przez cały film nie padło żadne oskarżenie które ten atak by w jakiś sposób tłumaczyło, typu "gówna po psie nie zebrałeś", "o auto mi się otarłeś" nic kurwa. Tylko wielki patryjota, bojownik o sprawiedliwość dziejową i huj wie co jeszcze, się przyjebał że koleś z innego kraju jest tchórzem bo na wojnie nie walczy.
Co się działo wcześniej, nie wiem, ale podejrzewam ze jak by faktycznie Ukrainiec cos odjebał, to ten patopatriota by mu do tego parę razy w tej pogawędce nawiązał.
A jedyne co tu widzę to dość poprawnie mówiącego po Polsku Ukraińca, mówiącego że mieszka tu 5 lat więc na 99% na zasiłku to on nie jest który z rozbawienie reaguje na bezpodstawny (bo tak to wygląda) atak jakiegoś zjeba który w życiu ma gorzej i chce to sobie na kimś odbić.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 45 minut temu
dżonyłojlker napisał/a:

[quote="Jim_Carrey" polski zjeb.smiecie jebać was polskie śmiecie
Nieładnie tak pisać.



I po co kłamiesz? Tak napisałem

"Dokładnie haha ulany polski zjeb.smiecie co się za nic do Ukraińców sądzą jebać was polskie śmiecie. Żeby nie było sam jestem Polakiem."
Zgłoś
Avatar
takamahi 41 minut temu
Velture napisał/a:

90% z nich to osoby z ZACHODNIEJ ukrainy



Skoro już publicznie operujesz takimi danymi to ja mówię sprawdzam i poproszę o wiarygodne źródło takich sensacyjnych danych, oraz wskazanie metodologii badania, terminu jego przeprowadzenia oraz instytucji która je przeprowadziła.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 27 minut temu
Jim_Carrey napisał/a:

I po co kłamiesz? Tak napisałem
"Dokładnie haha ulany polski zjeb.smiecie co się za nic do Ukraińców sądzą jebać was polskie śmiecie. Żeby nie było sam jestem Polakiem."



Nie kłamię, wyłuskałem tylko esencję twojej wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 27 minut temu 1
Jedna wspólna cecha wszystkich ukrów: zadają mnóstwo pytań i każą sobie wszystko tłumaczyć, Nieważne o co chodzi to jemu trzeba tłumaczyć bo tak sobie kurwa wymyślił.
A to właśnie on powinien tłumaczyć dlaczego coś robi albo dlaczego czegoś nie robi.
Nie dajcie się w to wciągać. Ma jełop wątpliwości to niech sam poda "podstawę prawną"
(a my go wtedy gasimy, że tak nie jest i pewnie czytał starą wersję - niech błądzi, niech szuka - to jego problem - polecam takie rozwiązanie )

A swoją drogą to bardzo ciekawe, że on nawet nie jest z Unii a "może mieszkać gdzie chce".
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 10 minut temu 1
Bmwf10520 napisał/a:

Dezerterzy bla bla mówimy to my kraj co w 3 tygodnie wpierdol dostał a rząd spierdolił w popłochu do Londynu.
No no odważnie hłe hłe odważnie jak na kraj gdzie gdy Tusk rządzi to pisuary nie będą bronić kraju i odwrotnie.



Kraj dostał wpierdol, bo był w ruinie po 123 latach rozbiorów. Rząd spierdolił, takie bohatery, jak obecny rząd, gdzie mówi, że będzie putena w ziemię wgniatał, a bilety już kupione.
Ten kraj o którym piszesz tworzyli ludzie, którzy stworzyli państwo podziemne z działająca pocztą, urzędami itp na skalę światową. Reszta np Francja, Holandia po 2 dniach już biegały z dupami wypiętymi w kierunku hitlerowskich kutasow.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie