18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
0statniSprawiedliwy 2014-09-29, 0:07 7
Polnischefuhrer napisał/a:

Na pewno ta jedna lekcja i to tym bardziej bez nadzoru trenera ci w zupełności wystarczy by rozpierdolić wszystkich dresów spod Tesco



Nie, ale już dużo filmików na youtubie oglądałem więc żaden dres nie podskoczy
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-09-29, 0:15
0statniSprawiedliwy napisał/a:



Nie, ale już dużo filmików na youtubie oglądałem więc żaden dres nie podskoczy

te filmiki mają jakąkolwiek wartość tylko wtedy gdy masz dobrego sparingpartnera oraz trenera który sprawdzi czy poprawnie wykonujesz daną technikę. Także polecam ci poszukać treningów gdzieś w okolicy ,trenować pod okiem trenera i dopiero wtedy zacząć oglądać takie filmiki i je analizować oraz czerpać z nich jakąkolwiek wartość.
Zgłoś
Avatar
Frycoslaw 2014-09-29, 1:33
NO! To teraz idę napierdalać dresów
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2014-09-29, 1:36
Martwy punkt będzie jak go skasują
Zgłoś
Avatar
Klapu 2014-09-29, 4:19
Śmiesznie wygląda murzyn mówiący płynną polszczyzną, coś, na co cięzko się natknąć w internecie.
Zgłoś
Avatar
fruityguy 2014-09-29, 8:37
O tym , że to jednak nie dobrze zrobiony dubbing zorientowałem się w połowie filmiku
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-09-29, 9:29
Kenny_Miller napisał/a:

pomimo czarnego koloru skóry i swojego pochodzenia czuję się bardziej Polakiem


OOO, relatywista, albo jest się rasistą albo nie.
Czuć to on się może, wystarczy, że ja nie czuje go jako Polaka, czyli nie czuję z nim więzów kultury, języka, terytorium i nie wykształcałem z nim wspólnych dziejów.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-09-29, 9:43 8
Krak napisał/a:


OOO, relatywista, albo jest się rasistą albo nie.
Czuć to on się może, wystarczy, że ja nie czuje go jako Polaka, czyli nie czuję z nim więzów kultury, języka, terytorium i nie wykształcałem z nim wspólnych dziejów.

tylko że gość nawet kulturowo jest Polakiem bo tak został wychowany i nawet w wywiadzie mówił coś o tym że jak ktoś mu mówi by wracał do siebie to on myśli sobie że gdzie on ma wracać jak on się tu urodził i jest Polakiem. Poza tym koleś reprezentuje Polskę i zawsze nie ważne gdzie by był podkreśla to nie że jest czarny tylko to że jest Polakiem ,a ty co robisz dla tego kraju?

Z resztą nie ma co się kłócić po prostu ten murzyn jest ok i stereotyp głupiego czarnucha do niego nie pasuje
Zgłoś
Avatar
J................c 2014-09-29, 9:48 4
Krak napisał/a:


Czuć to on się może, wystarczy, że ja nie czuje go jako Polaka



To ja w takim razie mogę napisać to samo o Tobie: nie czuję Cię jako Polaka, ergo Polakiem nie jesteś.

Krak napisał/a:

czyli nie czuję z nim więzów kultury



O jakiej kulturze mówisz? Izu Ugonoh urodził się w Polsce i całe życie tu mieszkał.

Krak napisał/a:

języka, terytorium i nie wykształcałem z nim wspólnych dziejów.



Izu Ugonoh urodizł się w Szczecinie, a wychowywał w Gdańsku. Chodził do polskich szkół, mówi po polsku od najmłodszych lat i czuje się Polakiem.
Nie wiem co ty pierniczysz ale widać że rasizm ci mózg wyżarł.

Ja rozumiem aby biadolić na fanatycznych Muzułmanów czy czarnoskórych rasistów, którzy wykorzystują polityczną poprawność, gnębią białych i nie chcą się asymilować ze społeczeństwem. Problem w tym, że Izu nie ma z nimi nic wspólnego - on jest 100% Polakiem.

To tak jakbyś atakował Tatarów polskich za to, że wierzą w Allaha
i uważał ich za potencjalnych terrorystów.
Zgłoś
Avatar
Ciasteczkowypotwor 2014-09-29, 9:51 1
@Krak
Wzięzi języka - masz,mówicie razem pięknie po Polsku;
Więzi kultury - masz, gościu całe życie wychowywał się w Polsce (chyba, że ty urodziłeś się w jakimś Pakistanie i masz inną kulturę);
Więź terytorium - to samo, o ile jesteś w Polsce macie tę więź;
Wykształcanie dziejów - O ile mieszkasz w Polsce, to kształtujesz ją razem z Izum (Izem? Nie wiem jak i czy to się odmienia);

Oczywiście możesz "nie czuć go jako Polaka", tak jak eurocebulak, tj. kosmopolita może nie czuć się Polakiem, co nie zmienia faktu, że ziomek jest Polakiem o nigeryjskich korzeniach.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-09-29, 9:58
Krak napisał/a:


OOO, relatywista, albo jest się rasistą albo nie.
.

Mozna też lubić czarnych i jednocześnie nienawidzić czarnuchów
Zgłoś
Avatar
nanek5 2014-09-29, 10:24
Izu - typowy cebulak
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2014-09-29, 11:17
Kenny_Miller napisał/a:

Izu Ugonoh pomimo czarnego koloru skóry i swojego pochodzenia czuję się bardziej Polakiem niż wielu naszych rodaków, którzy dla unii jeuropejskiej sprzedaliby własną matkę. Nie mówiąc o jego mowie, bo po polsku mówi lepiej niż 90% naszego zgniłego społeczeństwa. Szacunek do gościa, który ma do siebie dystans, umie pożartować ze swojego wyglądu i wie kim jest. Nie allahuje, nie narzuca swoich przekonań, nie pierdoli farmazonów jak to źle, że cebula, chuj, dupa i kamieni kupa.
Szkoda, że kariera nie wyszła mu tak, jak się zapowiadała.



Spokojnie Izu trenuje i ma sie całkiem spoko wyjechał z kraju do USA ,aby tam się lepiej rozwinąć jest pare wywiadow na youtube jak co
Zgłoś
Avatar
LORD_MAJOR_SDMF 2014-09-29, 13:45
I tak kurwa jest czarnuchem i nawet jak by mówił po japońsku to bedzie czarnuchem i chuj....
Zgłoś
Avatar
furiza-sama 2014-09-29, 15:53
w sumie zgadzam sie z Kenny_Miller jak sie kolorowi asymiluja, nie ida po socjal tylko, pracuja, przejmuja i pielegnuja nasza kulture, nie wciskaja nam swojej religii to niech sobie z nami żyją, można takiemu dać ksywke po zdobyciu obywatelstwa Zawisza Czarny (jak u Ćwieka)
a problem sami sobie zrobilismy, po cholere wywozilismy ich latami jako niewolnikow, teraz tylko trzeba odpowiadac za "zło" białego czlowieka, a trzeba bylo ich nie ruszac z afryki, czasem na safari skoczyc, popatrzec jak zyja dziko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie