18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
~Velture 2016-11-15, 16:55 14
Jaki człowiek jest nie w temacie tych nowych celebrytów.
Z czego on jest znany bo ni chuja nie kojarzę go z niczego.

Swoją drogą ten dziennikarzyna, z koziej dupy, to wpatrzony w tego murzyna jak mohery w obrazek Jezusa na kapliczce przy drodze. Zakochał się chłopak.
Zgłoś
Avatar
lapps 2016-11-15, 16:59 14
no i Izu to jest Polak, a nie jakis jebany murzynski wykolejeniec z zachodu czy poludnia

Cytat:

Jaki człowiek jest nie w temacie tych nowych celebrytów.
Z czego on jest znany bo ni ch*ja nie kojarzę go z niczego.



ostatnia nadzieja Polakow

natemat.pl/171867,ostatnia-nadzieja-polakow-czarnoskory-izu-ugonoh-ma-...
Zgłoś
Avatar
djted 2016-11-15, 17:08 46
Po Olim najlepszy polski murzyn. Polski murzyn mimo, że z wierzchu jest czarny to w sercu biały.
Zgłoś
Avatar
MisticEyeJejeje 2016-11-15, 17:08 2
Izu to bokser o ile się nie mylę.Ale przynajmniej nie robi afer jak ktoś go wyzywa czy chce mu dać w małpią gębę a kurwy z kodu to już by udawali że ktoś im ręce połamał
Zgłoś
Avatar
Bagman 2016-11-15, 17:41 119
no i patrzcie. gdyby to bylo w liberalnym USA to czarny na bank by cos wspomnial o black live matters, rasizmie i obwinialby by bialych. tymczasem w rasistowskiej i ksenofobicznej Polsce, nasz polski czarny mowi ze nie mozna przeginac z tolerancja i ze debile sa wszedzie nie zaleznie od rasy - gdzie w Polsce ma moze 10.000 innych czarnych i troche wiecej azjatow, wiec tylko na bialych wypadalo by mu narzekac, a tu klops. Polska jednak taka zacofana nie jest, a patrzac na to co sie dzieje na zachodze to powiedzialbym bardziej ze jestesmy ostatnia ostoja normalnosci.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-11-15, 17:53 1
natemat.pl/171867,ostatnia-nadzieja-polakow-czarnoskory-izu-ugonoh-ma-...
Cytat:


Sportowiec jest czarnoskóry, to potomek nigeryjskich imigrantów. Jest jednak Polakiem z krwi i kości, co często podkreśla w wywiadach.



Tak bardzo czuje się Polakiem, że na wszelki wypadek ubiera się na biało.

Nie, nie mam nic do niego, bo jednak stara się wybielić

Nie każdy jest zły, bo jest czarny, jest Żydem, jest prawicowy, lewicowy.. itd.. tylko ślepi tego nie widzą.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2016-11-15, 18:12 29
Nie wiem czy ci zasrani "dziennikarze" zauważyli, ale Izu wręcz rzyga gdy słyszy po raz 1000x raz pytanie czy w Polsce jest rasizm. Co więcej lewaccy dziennikarze wychodzą na debili bo twierdzą, że w Polsce jest rasizm, a czarny Izu im odpowiada, że w Polsce jak wszędzie są różni ludzie i nie można oceniać narodu po postawie niektórych osób, oraz ogólne nastawienie ludzi do osób będących odmiennego koloru skóry jest tutaj raczej pozytywnie odbierane (rzeczywistość ma niewiele wspólnego z lożą szyderców sadola ).

B.T.W Najzabawniejsze jest to, że najgodniej reprezentującym nas bokserem w wadze ciężkiej (umiejętność władania polszczyzną i językiem obcym, umiejętności bokserskie, brak afer) jest murzyn
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2016-11-15, 19:21 1
Rozjebał mi światopogląd ! Nawet sympatyczny "Pan"
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2016-11-15, 19:45 7
Właśnie. Największym problemem w murzynach nie jest kolor skóry tylko rozmiar mózgu, którym to dorównuje średnio inteligentnemu szympansowi (dla arabów powyższe zdanie też się to sprawdza, ba nawet w naszym społeczeństwie trafiają się takie czarne owce). W tym przypadku myślę że ten gościu nadaje się do życia w cywilizowanym świecie.
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2016-11-15, 21:08
Gazeta.pl. Nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2016-11-15, 21:08 8
Zapierdalać trzeba
Zgłoś
Avatar
muchawzupie 2016-11-15, 21:32 2
rasizm i ksenofobia to nie problem. to naturalne reakcje
Zgłoś
Avatar
marekclub 2016-11-16, 0:56 1
Co ma czarny?
Słuchać BIAŁEGO
Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-11-16, 14:28 8
Velture napisał/a:


Z czego on jest znany bo ni chuja nie kojarzę go z niczego.



Najbardziej perspektywiczny Polski (podkreślam Polski bo ma w sobie więcej Polskości niż niejeden Polak, i od niejednego się lepiej wypowiada nie kalecząc języka polskiego ) bokser wagi ciężkiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie