18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Można kulturalnie zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-09-15, 8:52
siebie1mi1daj napisał/a:

@: głupku chuja mu w dupe poskromili, zobacz ile gapiów bylo do okoła, pierwszy strzał zrykosztowal od ziemii i jesli nikogo nie trafił to cud, licznik ofiar od zera moze byc wiekszy tylko z winy policjanta



Nie sądzę, by zrykoszetowal. Nawierzchnia tam to jakies błoto, a nie asfalt, a kąt wystrzału raczej zbyt wysoki, by pocisk odbił sie od takiego czegoś
Zgłoś
Avatar
siebie1mi1daj 2024-09-15, 9:24
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Nie sądzę, by zrykoszetowal. Nawierzchnia tam to jakies błoto, a nie asfalt, a kąt wystrzału raczej zbyt wysoki, by pocisk odbił sie od takiego czegoś



glupku, nabój rykoszetuje nawet od tafli wody a ty probujesz mi wmowic ze nie bedzie rykoszetowal od twardej uklepanej ziemii? Błoto to masz w swojej głowie zamiast mozgu bezmózgu jebany
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-09-15, 10:24 1
siebie1mi1daj napisał/a:

glupku, nabój rykoszetuje nawet od tafli wody a ty probujesz mi wmowic ze nie bedzie rykoszetowal od twardej uklepanej ziemii? Błoto to masz w swojej głowie zamiast mozgu bezmózgu jebany



Jesteś pierdolonym ignorantem, więc zamknij pizde i wróć na lekcje fizyki. Najwidoczniej tobie pocisk rykoszetowal w mózgu tępy fiucie. I tak, pocisk rykoszetuje od wody i od wszystkiego, ale nie pod takim kątem
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-16, 0:45
Dużo ekonomiczniej niz w USA
Zgłoś
Avatar
Nancy83 2024-09-16, 19:12
Apokalipsa to za mało...! To jest armagedon..!
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-17, 13:34
sadistic.pl/mozna-kulturalnie-vt570343.htm
Zgłoś