18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PabloSkills 2023-02-09, 15:14 1
Kulturalnie i przede wszystkim delikatnie.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2023-02-09, 15:18 1
W USA by tak dobrze nie miał
Zgłoś
Avatar
scooter1112 2023-02-09, 15:31 6
wiele byśmy mogli się nauczyć od dzikich. Tam nie ma półśrodków, u nas taki policjant byłby ciągany po sądach. A tam cyk pyk, jeszcze parę batów dostał bambusem po głowie i wszystko legal i jutro rano znów na służbe jakgdyby nigdy nic
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-02-09, 15:45
Doskonały komentarz do ekspertów piszących pod tym filmem jak to nie da się trafić w nogi i grozi to rykoszetami:
sadistic.pl/eric-nathaniel-thornton-narkotyki-sprzedawal-vt570046,15.htm
Zgłoś
Avatar
natansky 2023-02-09, 17:47 9
Siriuz napisał/a:

Doskonały komentarz do ekspertów piszących pod tym filmem jak to nie da się trafić w nogi i grozi to rykoszetami:



A ten znowu z tymi nogami xD Ja pierdole jaki ty jesteś przykry gościu. Porównujesz trafienie w noge w typa który STOI półtora metra od strzelającego, do filmiku gdzie gość spierdala, a policjant nie dość, że za nim biegnie to jest w dodatku dalej niż ten na powyższym filmie. Zrób coś pożytecznego dla świata i zamknij już ryj.
Zgłoś
Avatar
Smoczoor 2023-02-09, 18:15 1
Pan Policmajster to profesjonalista. Nogi rozjebał, przed wpierdolem oszczędził, a kozaczkowi z głowy kozaczkowanie i tak wybił
Zgłoś
Avatar
gumofilec 2023-02-09, 20:03
Nie wiem czy też to widzicie ale ten pocisk złamał mu nogę
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2023-02-09, 20:54
Wolę jednak Jankeską metodę.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-02-09, 20:59
natansky napisał/a:

A ten znowu z tymi nogami xD Ja pierdole jaki ty jesteś przykry gościu. Porównujesz trafienie w noge w typa który STOI półtora metra od strzelającego, do filmiku gdzie gość spierdala, a policjant nie dość, że za nim biegnie to jest w dodatku dalej niż ten na powyższym filmie. Zrób coś pożytecznego dla świata i zamknij już ryj.



O to pewnie ten ekspert o którym pisałem Dalej nie może przeboleć że pierdoli kocopoły. Szkoda, że gimbaza daje mu piwa, bo byłby fajny przykład frustrata.

Do gimbazów dających mu piwa - na przytoczonym filmie pies-debil wywala cały magazynek z odległości dwóch metrów w 3 sekundy, a ten gość twierdzi, że nie miał możliwości trafić w nogi i obezwładnić typa, i musiał wywalić dla pewności cały magazynek w tors.

Coś jeszcze dodasz Natasza?
Zgłoś
Avatar
qu4si 2023-02-10, 9:58
Ale swój wpierdol dostać musi
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-02-10, 15:29
Siriuz napisał/a:

O to pewnie ten ekspert o którym pisałem Dalej nie może przeboleć że pierdoli kocopoły. Szkoda, że gimbaza daje mu piwa, bo byłby fajny przykład frustrata.
Do gimbazów dających mu piwa - na przytoczonym filmie pies-debil wywala cały magazynek z odległości dwóch metrów w 3 sekundy, a ten gość twierdzi, że nie miał możliwości trafić w nogi i obezwładnić typa, i musiał wywalić dla pewności cały magazynek w tors.
Coś jeszcze dodasz Natasza?



Zgłoś
Avatar
natansky 2023-02-10, 21:29
Siriuz napisał/a:

O to pewnie ten ekspert o którym pisałem Dalej nie może przeboleć że pierdoli kocopoły. Szkoda, że gimbaza daje mu piwa, bo byłby fajny przykład frustrata.
Do gimbazów dających mu piwa - na przytoczonym filmie pies-debil wywala cały magazynek z odległości dwóch metrów w 3 sekundy, a ten gość twierdzi, że nie miał możliwości trafić w nogi i obezwładnić typa, i musiał wywalić dla pewności cały magazynek w tors.
Coś jeszcze dodasz Natasza?



Nic nie muszę dodawać, wystarczy dać ci się wypowiedzieć, sam się orasz. Szkoda tuszu w klawiaturze na taką amebę jak ty, która nie potrafi pojąć jak to jest że policjant na służbie ceni życie swoje i swoich kolegów bardziej, niż życie jakiegoś patusa.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-02-12, 0:04
natansky napisał/a:

Nic nie muszę dodawać, wystarczy dać ci się wypowiedzieć, sam się orasz. Szkoda tuszu w klawiaturze na taką amebę jak ty, która nie potrafi pojąć jak to jest że policjant na służbie ceni życie swoje i swoich kolegów bardziej, niż życie jakiegoś patusa.



Ludzie z takim myśleniem jak Twoje czasami dostają się do policji i potem mamy takie gówno z szybkim spustem, które uważa że może wymierzać samemu sprawiedliwość na ulicy. Pomyliłeś chyba stadionowego Sebixa z policjantem.
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2023-02-12, 19:00
No prze huj strzela mu w rękę a tam za nim tłum gapiów, obstawiam dwa trupy.
Zgłoś