18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sadic 2019-06-12, 8:52 5
Szymon86 napisał/a:

katolik to pijany, pijany, bo katolik



A Ty pewnie opierdalasz gałę na marszu pederastów
Zgłoś
Avatar
666trololo666 2019-06-12, 9:03
Ty, ale on ma łyżwy!
Zgłoś
Avatar
_................e 2019-06-12, 9:21
sensualna napisał/a:

a w domu doszło do tzw powtórnego utonięcia?



Owszem, pod kabiną prysznicową.
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-06-12, 9:51 3
poligon6 napisał/a:

Nigdy jak ratujesz człowieka nie skacze się na bańkę tylko nq nogi w lekkim rozkroku w momencie dotkniecia wody odpychajac się rękami by głowa została nad powierzchnia by nie stracić z widoku tonacego. A więc morda, bo mogły byc dwie osoby do ratowania.



Jemu nie chodziło o formę, tylko sam fakt wpierdalania się do nieznanej wody na główkę, gdzie nie wie, czy gość tam nie pływa od dziecka. Więc nie wiem na chuj się odzywasz. Lepiej wpaść na główkę i uratować, niż siedzieć na dupie i komentować.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2019-06-12, 9:55
Ciekawe czy telefon wyjął przed skokiem do wody. Szkoda by było telefonu na takiego pijaka.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-12, 9:55 5
nano50 napisał/a:

Jemu nie chodziło o formę, tylko sam fakt wpierdalania się do nieznanej wody na główkę, gdzie nie wie, czy gość tam nie pływa od dziecka. Więc nie wiem na chuj się odzywasz. Lepiej wpaść na główkę i uratować, niż siedzieć na dupie i komentować.



Lepiej się zesrać w komentarzach. Daltego skacze sie w opisany sposób by nie trzeba było ratować drugiego dzbana
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-06-12, 10:57 3
Jaki kurwa głupek... do ratowania walnął na głowę z pomostu.
Ma nadzieję, że to nie jakaś patologia, tylko gościa zaskoczyło słonko i tak na codzień jest porządny, bo jak nie to motocyklista powinien go utrzymywać do końca życia
Tak wiem, jak widzi się to się pomaga a zastanowienie przychodzi później.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-06-12, 11:32
Sezon na napierdolonych Januszy w wodzie widzę już otwarty.
Zgłoś
Avatar
pawlo884 2019-06-12, 12:15 91
miszla napisał/a:

No no najłatwiej krytykować. Ciekawe jakbyś ty zachował się w takiej sytuacji. A nie, sory. Dupska sprzed monitora nie ruszasz, małe prawdopodobieństwo



nano50 napisał/a:

A skąd Ty pizdeczko wiesz, że wody nie zna? Może pływają tam co drugi dzień od 5 lat. Boże, skąd się tacy ludzie biorą? Szacun dla gościa i tyle.



do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I chuj wam w dupę za ignorancję!

Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-12, 12:22 3
pawlo884 napisał/a:

do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I chuj wam w dupę za ignorancję!



BRAVVO!
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-06-12, 12:50
Szymon86 napisał/a:

katolik to pijany, pijany, bo katolik



Serio? Nie wierzę, że to co napisałeś to Twoja prawda. nie można być aż tak głupim więc zdradź mi w jakim celu? Brak mi słów.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-06-12, 13:49
Naturalna selekcja została zaburzona.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2019-06-12, 16:36 6
pawlo884 napisał/a:

do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I chuj wam w dupę za ignorancję!



Wyluzuj, oni i tak tego nie zrozumieją.

Jakby uważniej oglądali ten portal to by widzieli już kilka filmików jak świetnie pływający gość próbuje ratować topielca... a potem są dwa topielce
Zgłoś
Avatar
RandallFLAGG 2019-06-12, 17:25 1

pawlo884 napisał/a:

do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I chuj wam w dupę za ignorancję!


pan ratownik urodzony w tym samym dniu i roku co ja ipowodzonka, szanuję jak pojebion
Zgłoś
Avatar
miksuss 2019-06-12, 17:49 2
@pawlo884 Lepiej nie afiszuj się z tym 88, bo cię zwyzywają od nazistów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie