18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
p................2 2016-08-23, 2:57 14
Trenuje do biegu na 800 metrów kobiet na kolejne Igrzyska.
Zgłoś
Avatar
P................M 2016-08-23, 3:34
Ja pierdolę, ale obrzydliwy pedał Fujjjjjjj
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-08-23, 7:37 6
bardzo dziwne. Jak byłem ostatnio na Ukrainie to widziałem jak tępią wszelkiej maści odmieńców.
Dwóch Ukraińców spuściło wpierdol czterem chłopczykom w rurkach, a potem pogonili grupkę skośnookich za nagrywanie filmiku. A tu takiego pedała nikt nie znokautował
Zgłoś
Avatar
vonciapaci 2016-08-23, 8:16
@up tyle tam wojska, to nikt się nie odważył
Zgłoś
Avatar
castagir 2016-08-23, 11:19 63
@vonciapaci
Ukraińskie wojsko raczej by nie zareagowało. Oni nie biją mężczyzn tylko bezbronne kobiety, dzieci i starców.
Zgłoś
Avatar
samon 2016-08-23, 13:09 2
Przestałem wierzyć w "spontaniczne" pokazy świrusów.
Odkąd pojawiły się informacje ile miliardów od gości typu Soros szły na wszelkie organizacje promujące najdziksze pomysły (feminizm, homoseksualizm, kod, "mowa nienawiści" ...) - to zaczynam dostrzegać proporcje społeczeństwo/agenci_sprzedajne_ściery.
Kiedyś mnie dziwiło, że co widziałem jakiś wywiad na poważne tematy na ulicy w wawie to zawsze wśród gapiów był przynajmniej jeden"wariat" który a to popychał z tyłu tego co mówił, a to poza kamerą palec do ucha mu wkładał itp. Kiedyś poszedłem 100 metrów dalej za takim jednym, który natychmiast za rogiem ozdrowiał.
Na emeryturę przechodzą teraz najróżniejsi tajniacy i co jakiś czas się muszą pochwalić - no kurwa zatrzęsienie ( i lubią merce). Wszystkich da się rozpoznać po rzucającym się w oczy charakterze.

Wspieranie takich ruchów homosekaualnych, prowokacje, feministki - błyskawicznie rozkładają organizację kraju. Ale prowokacji nie zrobi pierwszy lepszy świr bo szybko dostanie po mordzie. Dostają za tą grubą kasę (grodzie?) i obstawę.
Zgłoś
Avatar
g................d 2016-08-23, 14:19
Przecież to jest chore babsko... Wy sami jesteście pierdolonymi kryptopedałami jeśli wszędzie widzicie pedałów...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-08-23, 17:29
kurwa! brzydziłbym się wziąć do ręki mydła, zrobionego z tego ścierwa...
Zgłoś
Avatar
Parzo 2016-08-24, 13:08
i to są ludzie?
Zgłoś
Avatar
Lucian201 2016-08-24, 14:46
mam nadzieje że ten oddział maszeruje prosto na front
Zgłoś
Avatar
djted 2016-08-24, 15:12
Jak dzieciak go zmierzył...
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2016-08-24, 16:54
Pewnie rusek, po tym występie pobiegnie do swojego komputerka i będzie komentował wydarzenia.
Zgłoś