18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
mynameisgod 2023-08-14, 18:24 1
E-Type - Russian Lullaby
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-14, 18:54 2
Pytanie tylko po kiego chuja odbił w lewo jak mógł zwolnić i próbować w prawo?
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-08-14, 19:11 19
darek1234 napisał/a:

Pytanie tylko po kiego chuja odbił w lewo jak mógł zwolnić i próbować w prawo?



Jak to po kiego chuja? Upewnił się, że na pewno trafi.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-08-14, 19:57
Też kiedyś trafiłem takiego debila, tylko jadącego samochodem. Skręcał se w lewo, bez kierunkowskazu oczywiście, gdy ja go wyprzedzałem, na pustej szosie, bo gdzieś tam pół kilometra dalej gruntówką miał swoją chałupę. Dwa samochody do kasacji, ale bez ofiar. Czasy to były przedkamerkowe, a szkoda, bo efektowne nagranie by było.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-08-14, 20:15 4
JamPawel napisał/a:

Też kiedyś trafiłem takiego debila, tylko jadącego samochodem. Skręcał se w lewo, bez kierunkowskazu oczywiście, gdy ja go wyprzedzałem, na pustej szosie, bo gdzieś tam pół kilometra dalej gruntówką miał swoją chałupę. Dwa samochody do kasacji, ale bez ofiar. Czasy to były przedkamerkowe, a szkoda, bo efektowne nagranie by było.



Zajebałeś mu łopatą w łeb ?
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-08-14, 20:57 1
uważam ze lusterko z prawej strony miał chujowo ustawione
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-08-14, 21:18
Najebany. Miał luz
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-14, 21:29 1
darek1234 napisał/a:

Pytanie tylko po kiego chuja odbił w lewo jak mógł zwolnić i próbować w prawo?



Bo ludzie, którzy się NIE NADAJĄ* do powożenia, ze szkoły pamiętają tylko hasło „styczna”, a reakcje mają kury.


Tak bardziej serio - na szkoleniach w Legionowie uczy się kierowania pojazdu w to miejsce, w którym znajduje się pojazd stwarzający zagrożenie. Bo go tam za chwilę nie będzie. Ale to wymaga ćwiczeń i przezwyciężenia tego kurzego** odruchu.

ukryta treść
Tak, nie nadają się. To, że np. ktoś ma biały fartuch, bo jest np. sprzedawcą lodów, oraz ma ostry nóż, nie robi z niego chirurga. Tak samo posiadanie pojazdu i zdanie egzaminu w PORD nie oznacza, że dany delikwent się do tego nadaje.


ukryta treść
Gdaczą, trzepoczą skrzydłami i spier... wzdłuż trasy obiektu je ścigającego.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-08-14, 21:57
darek1234 napisał/a:

Pytanie tylko po kiego chuja odbił w lewo jak mógł zwolnić i próbować w prawo?



W sumie to nie mam pojęcia, panika. Taki kierowca co widzi motor z pół kilometra a mentalnie reaguje na jego obecność 20 m przed nim.
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-08-14, 23:37
A ten chujek na tym motorku miał lusterku
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2023-08-15, 6:51
zapierdalać 130 na takiej drodze to tylko w ruskich możliwe
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-08-15, 12:13
SkoPio1 napisał/a:

na szkoleniach w Legionowie



No to teraz wystarczy wszystkich kierowców w Polsce wysłać na szkolenie w Legionowie. Że też nikt wcześniej na to nie wpadł.
A tak na poważnie, to szkoły doskonalenia techniki jazdy są w praktycznie każdym większym mieście. Wspomnę jeszcze tylko, że moim skromnym zdaniem, nieodłącznym elementem kursu prawa jazdy powinna być mata poślizgowa.
Zgłoś