18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ja tylko żartowałem
Duczki1234 • 2023-05-22, 15:59
Miejsce akcji Indie
Muzułmanin zalecał się w sposób niestosowny do kobiety ( hinduizm) . Po odmowie Romeo nie mógł pogodzić się z jej decyzja . Kobieta opowiedziała o całej sytuacji swoim bliskim, którzy znali lekarstwo na Złamane serce ,- gazorurkin forte

Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-05-22, 16:09 24
Śmieszność tej sytuacji polega na tym, że ci co spuszczają wpierdol dokładnie tak samo się zachowują jak ten którego biją.
Zresztą o czym ja tutaj rozmawiam jak oni w 90% mają zaaranżowane małżeństwa... Ładnie brzmi "zaaranżowane"... W praktyce stare chuje sprzedają córki za profit.

No ale my mieszkamy w zaścianku i u nas ponoć gorzej bo laski nie mogą sobie strzelać skrobanki na życzenie.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-05-22, 16:13 18
Jeszcze nigdy nie widzialem hindusa lub paka bijacego z piesci....ich repertuar to plaskacze, klapki i kije.... no przekomiczna grupa etniczna
Zgłoś
Avatar
banerr 2023-05-22, 16:16 1
To już nie mógł sobie kozy znaleźć?
Zgłoś
Avatar
35i 2023-05-22, 16:23 6
Widocznie mają wyłączność na posuwanie siostry czy tam kuzynki. Ciapak mocno stratny, pogubił wyjściowe laczki.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2023-05-22, 16:28 19
Maniecky napisał/a:

Jeszcze nigdy nie widzialem hindusa lub paka bijacego z piesci....ich repertuar to plaskacze, klapki i kije.... no przekomiczna grupa etniczna


Moja uwagę przykuły nieprzypadkowe wzorki, ornamenty na rurce.Zaryzykuje stwierdzenie że jest ona częścią tradycji przekazywana od pokoleń jaskrawe pasy symbolizują poległych zalotników
Zgłoś
Avatar
orion123123 2023-05-22, 17:50
to jest to
zdrowy wpierdol
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2023-05-22, 17:56 3
Podoba mi się to lekarstwo - przydało by się dawkowanie 200cc przy głosowaniu na PIS/PO i dla każdego obywatela psukrainy.
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2023-05-22, 18:00 5
Muszą się jeszcze wiele nauczyć od makumby... Gdzie opona?? Gdzie połówka pustaka??
Zgłoś
Avatar
Dingolotek 2023-05-22, 18:25
Dobra jest jeszcze Piąchopiryna
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-05-22, 18:38 2
~VeIture napisał/a:

Śmieszność tej sytuacji polega na tym, że ci co spuszczają wpierdol dokładnie tak samo się zachowują jak ten którego biją.
Zresztą o czym ja tutaj rozmawiam jak oni w 90% mają zaaranżowane małżeństwa... Ładnie brzmi "zaaranżowane"... W praktyce stare chuje sprzedają córki za profit.
No ale my mieszkamy w zaścianku i u nas ponoć gorzej bo laski nie mogą sobie strzelać skrobanki na życzenie.



No akurat Twój "brak skrobanki na życzenie" zbliża nas do tych dzikusów
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-22, 18:40
Wygląda dosyć pedalsko, na pewno chodziło o kobietę?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-05-22, 18:46 7
Chuja tam, jacy lekarze, jak pacjent ani pełnej dawki nie przyjął, a dodatkowo spierdolił z kliniki?
Jeśli mają tak leczyć, to nigdy zarazy nie wyplenią.

A jest ich już jakieś ~1,5 miliarda, za parę godzin czy dni - zależy jak bardzo się będą pierdolić w tym czasie - przegonią Chiny.
I zaleją - prędzej czy później - kalifat europejski.

Ba! Im nawet pogoda sprzyja, niedługo o nas będzie tak ciepło, że hinduscy imigranci przestaną u nas marznąć w lipcu czy sierpniu.
;>
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-22, 19:11
SkoPio1 napisał/a:

Chuja tam, jacy lekarze, jak pacjent ani pełnej dawki nie przyjął, a dodatkowo spierdolił z kliniki?
Jeśli mają tak leczyć, to nigdy zarazy nie wyplenią.
A jest ich już jakieś ~1,5 miliarda, za parę godzin czy dni - zależy jak bardzo się będą pierdolić w tym czasie - przegonią Chiny.
I zaleją - prędzej czy później - kalifat europejski.
Ba! Im nawet pogoda sprzyja, niedługo o nas będzie tak ciepło, że hinduscy imigranci przestaną u nas marznąć w lipcu czy sierpniu.
;>



Cała nadzieja w jakimś wirusie, który zredukuje liczbę srających na ulicy do czasów zanim białasy dały in medycynę i szczepionki. Niech wrócą do terapii w Gangesie i będzie po problemie
Zgłoś
Avatar
Safko666 2023-05-22, 19:26
Pojebane. Sami jej w czoko strzelają a mu zabronią, to jest zbrodnia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie