18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
~Mieszek_Kiler 2015-11-30, 0:05 12
Ma gość do siebie dystans, podoba mi się. Piwko
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-11-30, 0:06 8
Spodziewałem się chujni a tu miłe zaskoczenie
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2015-11-30, 0:22
SM jest tragiczne. Mam kumpla. Brawo dla tego Pana!
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2015-11-30, 0:23 118
OK powiem to pierwszy, bo wszyscy tutaj będą rozpływać się nad jego dystansem do siebie, niezłomnością, wytrwałością i poczuciem humoru. Chujowe te jego żarty. Trochę jak paraolimpiada dla komików, zwłaszcza jeżeli odbiorcą mają być użytkownicy tak pojebanego portalu z czarnym humorem jak ten. Jego czarny humor w wersji "lajt" jakoś do mnie nie przemawia.

...i wiem że jest bohaterski i dobrze, że coś robi ze swoim ciężkim życiem itd. itp., no ale żarty ma czerstwe.
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-11-30, 0:23 1
Wrzucajcie na nasze serwery, bo nie wszystko lata w hamburgerowni
Zgłoś
Avatar
dhex 2015-11-30, 1:24 3
@up
a pozniej kurwa czekasz dwa lata...
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2015-11-30, 2:54 32
Koleś, który na wejściu mówi o swojej chorobie nie jest śmieszny... ani kurwa trochę.
Ludzie później tak siedzą i się śmieją bo nie chcą sprawić mu przykrości.
Zgłoś
Avatar
djted 2015-11-30, 5:01
Znowu ten ułom? Za pierwszym razem było lekko śmiesznie. Teraz już nie odpalam. Co wy ludzi na litość bierzecie. Wypierdalać z tym
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-11-30, 5:38
@dhex

to chociaz polskie filmiki podwojnie; ) albo te o ktore my wygnancy bedziemy plakac;) tak jak ten np
Zgłoś
Avatar
Xytanox 2015-11-30, 7:46
Verbatim369 napisał/a:

SM jest tragiczne. Mam kumpla. Brawo dla tego Pana!



Jakie SM? Gość ma "Stwardnienie Rozsiane" więc gdzie tu skrót "SM"? No chyba że masz na myśli SM = "Słowotok Myśleniowy"
Zgłoś
Avatar
rozrubacz 2015-11-30, 7:51
@up nie ma za czym płakać.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-11-30, 7:56 4
@up SM to skrót od Sclerosis Multiplex, czyli stwardnienie rozsiane po łacinie , więc wszystko okej, jest to ogólnie stosowane. Co do kolesia zgadzam się z Ptoon. Facet jest suchy jak pustynia błędowska i ani razu śię nie zaśmiałem. Pytam się jak SM czyni jego występ nietypowym? Czy ludzie chorzy mają inne poczucie humoru i smieją się z każdego suchara?
A co do jego choroby to uwierzcie mi lub nie ale jestę ekspertę, i do póki koleś chodzi i w miarę normalnie się trzyma to gówno mnie to obchodzi że jest chory i nie wiem czemu w ogóle o tym wspomina przed swoim występem. No dobra może ma lekkie problemy z mową wynikające ze spastyczności mięśni.
Zgłoś
Avatar
maniunio 2015-11-30, 7:58
Było: sadistic.pl/jacek-noch-open-mic-vt382827.htm

A nie. W sumie to niby co innego ale i tak pierdoli to samo.
Zgłoś
Avatar
olomana 2015-11-30, 10:05 3

Mówcie co chcecie - koleś mnie rozjebał. Widocznie mam zjebane poczucie humoru, ale jak dla mnie - koleś może stawać w szranki z Łukaszem Lotkiem Lodkowskim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie