18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
BialyNigger 2016-02-10, 15:06 1
Jacek Wilk to jest jeden z niewielu ogarniętych prawaków, ale oczywiście zgnoił go Korwin więc gimbusy w internetach zrobiły swoje.
Zgłoś
Avatar
Placko 2016-02-10, 16:49 2
Można się z nim zgadzać albo nie.. ale tak rzeczowa, spokojna wypowiedź - bardzo merytoryczna, prosto wyjaśniająca swój pogląd to rzadkość na tej mównicy.
Zgłoś
Avatar
_Radar_ 2016-02-11, 0:02 1
Jeden, dwa, trzy może nawet 10 głosów rozsądku na tej sali. I co z tego jeżeli albo są wyśmiewani za mówienie prawdy ( to normalne w tym państwie ) albo podczas głosowania głosują jak ich partyjny guru ( tak są wyjątki, co i tak nic nie zmienia, najwyżej poczucie własnego honoru pacjenta etc ).

Przeglądając sadola nie omieszkam zajrzeć zawsze do polityki. Ostatnio filmy o KOD pokazują , że w naszej ojczyźnie degeneracja mózgów ludzi poszła już tak daleko, że tylko śmierć tych ludzi uratuje ich przed ich własną głupotą. No i najlepszy argument " za młody jesteś, nie żyłeś w komunie i chuja wiesz gnoju " , klasyka.

Wilk wypunktował bardzo przejrzyście gdzie jest problem. Sam próbuje się uniezależnić, pracować ( o ile wyzysk i "robotyzacje" życia można nazwać pracą, ale to temat rzeka w naszym pięknym kraju ) ale kurwa jak to możliwe że "państwo" zabiera mi około 700zł? Najśmieszniejsze będzie jak wprowadza stawkę minimalną magiczne 12PLN. Ja nawet teraz nie mam tyle, bo wychodzi około 11,2x ( netto nie brutto ).

Jak to w Nikosiu Dyzmie było ( tym z Pazurą ): "Patriota? Patriota idiota!". I weź tu nie myśl o emigracji ( nie, nie w obrębie UE tylko inny kontynent bez tego syfu który się dzieje w EU, oczywiście z jakimś własnym jak wszędzie ale bez totalnego skurwienia co następuje na starym kontynencie). Myślę, że ludzie którzy przelewali krew za ten kraj to się w grobie przewracają.

Koniec wywodu, ale wkurwienia nie za bardzo
Zgłoś