18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Zygmundo 2017-05-24, 19:25 45
One go wpierdalają, a on wpierdala trawę, żeby się regenerować. Perpetuum mobile.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-24, 19:27 5
właśnie dlatego nie przepadam za hienami, bo nie zabijają ofiary przed śmiercią
Zgłoś
Avatar
saves 2017-05-24, 19:35 4
One go nie żrą, tylko mu obciągają.
Zgłoś
Avatar
Haylash 2017-05-24, 19:49 20
Po prostu wie, że ma przejebane
"A już chuj tam..."

kalijanek napisał/a:

nie zabijają ofiary przed śmiercią



No, lepiej byłoby zabić po śmierci, albo w trakcie.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-05-24, 20:08
W takim upale nagranie jest prawdopodobnie wynikiem fatamorgany, zwanej fachowo mirażem.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2017-05-24, 21:38 1
Pewnie jest na dopalaczach
Zgłoś
Avatar
Edek88ful 2017-05-24, 21:47 2
Na glodnego nie bedzie zdychał, tak jak żul musi byc zatankowany zanim pierdolnie w kalendarz
Zgłoś
Avatar
teha 2017-05-24, 22:12
pijany, czy naćpany ??
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-24, 22:33 1
To nawet nie jest Slow Food. To jakiś Immobile Food
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2017-05-24, 23:22
ot taki typowy Polak nawet nie wie że coś mu kradną . boli ale gdzie i czemu?
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-05-25, 1:42 7
widocznie wychodzi z tego samego zalozenia co zachodnia europa...

mysli, ze jak bedzie ignorowac problem to on zniknie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-05-25, 7:52 12
To jest piękna inscenizacja obecnej sytuacji Polaków w naszym kraju.

Bawół to statystyczny Polak, który zapierdala dziennie po 12h, 6 dni w tygodniu za kilka złotych.
Hieny rozszarpujące żywcem bawoła to państwo polskie wydzierające z niego ostatnią krwawicę przy pomocy podatków.
Pomimo tego, że bawół jest żywcem rozszarpywany to ma to kompletnie w chuju i dalej robi swoje. Wpierdala trawę i udaje, że wszystko jest gites. Ma wyjebane, że jest zjadany i wkrótce zdechnie.

W Polsce codziennie dopierdalają nas podatkami. Mi w tym roku podatek od nieruchomości od tak bez żadnego powodu i przyczyny zwiększono o 100%. Wkrótce PIS wprowadzi kolejny podatek czyli abonament tv.
Powiedziecie mi do kurwy nędzy. Czy was to nie wkurwia? Jesteśmy najbardziej jebanym narodem w Europie i cały czas się na to godzimy. Władza rozpierdala się autami za naszą kasę, co chwile afery korupcyjne, codziennie nowy podatek, najgorsza w Europie najgorzej opłacana służba zdrowia, wymiar sprawiedliwości który w ogóle nie funkcjonuje, najdroższe autostrady na świecie, najdroższy prąd i gaz w Europie, najdroższe jedzenie w Europie. Pensje na trzecim miejscu w Europie. ALE kurwa od końca!
W tym miesiącu zapłaciłem już chyba coś koło 3 koła podatków. Straciłem rachubę. Jak byłem w urzędzie skarbowym to śmieć w okienku obejrzał moją deklarację i powiedział, że coś mu się nie zgadza i on musi zobaczyć czy ja nie obniżyłem deklarowanej kwoty bo wg niego ma być jeszcze 5 jawek więcej. Ręce kurwa opadają...
Czy wy nie macie kurwa dość? dlaczego my nie idziemy na ulicę po sprawiedliwość?
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-05-25, 8:49 6
Abraxus, ciekawa alegoria, ale można trafniej.
Bawół jest właśnie Polską, a hieny symbolizują władzę. Wpierdalają wołowatego, by "go ochronić" przed komarami. Natomiast my, społeczeństwo jesteśmy ziemią na którą władza co najwyżej sra. Społeczeństwo ciężko pracuje, czego efektem jest trawa pozwalająca państwu żyć.

Kurwa, nawet temat pokazujący bawoła wpierdalanego przez hieny schodzi na politykę...

Abraxus napisał/a:

Czy wy nie macie kurwa dość? dlaczego my nie idziemy na ulicę po sprawiedliwość?


Pogrom... hmmm... mów mi tak, mów mi jeszcze.
Mamy armię i policję w tak chujowym stanie, że parę tys ludzi wystarczy, by przeprowadzić przewrót.
Choć standardowo w najlepszym razie da to coś na kształt majdanu z 2014 r.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2017-05-25, 12:22 2
Gnu ma wyjebane na wszystko hahahh

@C.Z.E.S.I.E.K
@Abraxus

Świetne porównania dlatego ja spierdalam na Islandię. Po 20 latach pracy w korporacji niby dobrze płatnej jak na polskie warunki...
Czemu? Bo stwierdziłem że w tym kraju jest z roku na rok gorzej. Pamiętam kilkanaście lat temu nawet jakoś się żyło, teraz pracując razem z żoną, trzeba się liczyć z każdym groszem... Latam po innych krajach i widzę jak ludzie żyją. Bele robol z produkcji na zachodzie ma większy luz materialny niż wykwalifikowany pracownik w Polsce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie