18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DrEvolutio 2015-05-01, 4:58 2
kurwa dla was każdy co ryzykuje to niema jaj bo jest głupi to kurwa pokażcie takiego co ma jaja z betonu i waszym zdaniem nie jest głupi... jak słyszę wasze zjebane wypowiedzi to sobie wyobrażam że waszym ryzykantem jest gość w flonelowej koszuli i okularach który w szachach ma aktualnie króla zasięgu bicia innej figury...ZJEBY!
piwo za stalowo-zelbetonowe JAJA!
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2015-05-01, 9:06 1
Potomek Flying Wallenda's. Ta lina wybiła mu ponad pół rodziny, co tylko podkreśla jak mocno pojebany jest ten człowiek.
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-05-01, 9:31 1
Szalony Jezus.. ;D
Zgłoś
Avatar
Bambozjad 2015-05-01, 9:43 1
Jego jaja wielkie i włochate
Zgłoś
Avatar
arathorn 2015-05-01, 10:06 3
DrEvolutio napisał/a:

kurwa dla was każdy co ryzykuje to niema jaj bo jest głupi to kurwa pokażcie takiego co ma jaja z betonu i waszym zdaniem nie jest głupi... jak słyszę wasze zjebane wypowiedzi to sobie wyobrażam że waszym ryzykantem jest gość w flonelowej koszuli i okularach który w szachach ma aktualnie króla zasięgu bicia innej figury...ZJEBY!
piwo za stalowo-zelbetonowe JAJA!



Widzisz kolego, w pewnym wieku człowiek zaczyna dochodzić do wniosku, że takie kozaczenia jest po prostu idiotyczne.

Ja wiem, sam to też przeżywałem, że w wieku 13-16 jackass czy Kuba Wojewódzki są fajni i super i warto ich wyczyny powtórzyć. Na szczęście większość ludzi wyrasta z tego.
Zgłoś
Avatar
pemb 2015-05-01, 10:23 1
Pytanie po co to? Jest bardzo cienka granica między odwagą a głupotą, tutaj mamy do czynienia z tym drugim.
Zgłoś
Avatar
Pips 2015-05-01, 11:40 1
Zgłoś
Avatar
s................k 2015-05-01, 12:38
tylko po co ?
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2015-05-01, 12:55
Ciekawe czy puszczali to z jakimś opóźnieniem na wypadek jakby jednak zleciał. Chociaż wiadomo było, że nie zleci
Zgłoś
Avatar
OsCaRiTo 2015-05-01, 17:15
przewijalem, przewijalem i bez skutku - nie spierdolil sie
Zgłoś