18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jajecznica
not_NULL • 2011-03-03, 21:28
Żona robi mężowi jajecznicę na śniadanie, mąż staje przy niej i zaczyna:
-Więcej masła. Więcej. No ale nie przesadzaj. Użyj łyżki. Masła więcej. Dosyp soli. DOSYP SOLI! Zawsze zapominasz o soli. Obróć że tą jajecznicę. OSTROŻNIE! No co Ty w ogóle robisz... Opanuj się. OSTROŻNIE MÓWIĘ! Nigdy mnie nie słuchasz. Czemu dałaś tak mało masła? I jeszcze tej soli nie dodałaś... NO MIAŁO BYĆ OSTROŻNIE! Przypalisz zaraz tą jajecznicę, zmniejsz ogień...
Ta w końcu nie wytrzymuje i pyta:
-Co Ty w ogóle odpierdalasz? Przecież Ty nawet jajka nie umiesz ugotować, to co się wpierdalasz jak ja coś przyrządzam?
-Chciałem Ci pokazać jak się czuję kiedy prowadzę a Ty siedzisz obok.
Zgłoś
Avatar
MyDreams 2011-03-03, 21:49 2
Jak bym słyszał rozmowę mojego ojca z matką. Piotr uważaj z lewej samochód. Dobra wolne możesz jechać. A nie poczekaj jedzie jeszcze jakieś auto 12 kilometrów stąd. Skręć tu, uważaj tam. Kórwa mać, normalnie gps wysiada przy niej.
Zgłoś
Avatar
marna 2011-03-03, 21:53
MyDreams, i powiedz jeszcze, że mama nie posiada prawka i dlatemu zna się lepiej bo wszystko lepiej obserwuje
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-03-04, 8:44
MyDreams U mnie było o o tyle gorzej, że kobitka która mnie instruowała nigdy nie miałą prawa jazdy
Zgłoś
Avatar
Dem 2011-03-04, 15:33 2
Kawal calkiem dobry, a ty ulthart wypierdalaj z tego serwisu, najlepiej wroc do pokeballa z ktorego wyszedles.
Zgłoś
Avatar
Kwass 2011-03-04, 15:35 1
i taka konstrukcja jest kobieta...
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-03-04, 15:40 2
Dem napisał/a:

Kawal calkiem dobry, a ty ulthart wypierdalaj z tego serwisu, najlepiej wroc do pokeballa z ktorego wyszedles.



Zgłoś
Avatar
zKurWielu 2011-03-04, 15:44
Pierdolona, wkurwiająca prawda.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-03-04, 15:45 5
@ulthart wypierdalaj z tego serwisu, kawał całkiem dobry, ale standardowo musiał wkleić jakiś pierdolony obrazek licząc na pierdyriald piw.
Zgłoś
Avatar
kavillock 2011-03-04, 16:12
co za debil dodaje masło do jajecznicy
Zgłoś
Avatar
edge 2011-03-04, 17:00 5
kavillock napisał/a:

co za debil dodaje masło do jajecznicy



A no taki co lubi jajecznice z masłem debilu.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-03-04, 17:15
Prokurator napisał/a:

@ulthart wypierdalaj z tego serwisu, kawał całkiem dobry, ale standardowo musiał wkleić jakiś pierdolony obrazek licząc na pierdyriald piw.



Zgłoś
Avatar
Onan the barbarian 2011-03-04, 18:03
Panowie spokojnie, @ulthart to tylko mały , głupi trollek , a co do kawału to całkiem niezły
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-03-04, 18:05
Onan the barbarian napisał/a:

Panowie spokojnie, @ulthart to tylko mały , głupi trollek , a co do kawału to całkiem niezły



Zgłoś
Avatar
s................r 2011-03-04, 21:06
mój mąż nie potrafi zapamiętać szczegółów drogi, jak jedziemy gdzieś dalej, i mówi tak
: nie wiem jak to zapamiętałaś,
na autostradach sam wybiera ścieżki i mówi tak:
nic nie zapamiętałaś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie