18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Rozmowa z wiceprezesem alior banku. Zdradza w jaki sposób mają zdobywać dane odnośnie klientów a następnie je wykorzystywać. Idź Pan w chuj....dobrze że mam tylko konto na Sadolu.

Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-02-17, 14:00 6
@up

Racja profesorze. Mnie też śmieszy oburzenie tych, co umieścili już tysiąc pięćset zdjęć, non stop informują co jedli i gdzie srali, maja kilka setek znajomych, na wszystko klikają "lubię to", a potem nagle oburzenie - permanentna inwigilacja! Wina Tuska, Komuna! KGB....
Zgłoś
Avatar
iplus 2013-02-17, 14:01
dionizodoros napisał/a:

To sobie nie zakładajcie kont na facebookach itd. Kurwa, sami pod sobą dołki kopiecie, później coś histeryzujecie o inwigilacji.


Poj**ało Cie? Mam sobie nie zakładać konta na facebooku by z kimś porozmawiać, czy o czymś się dowiedzieć tylko dlatego, że banki wymyśliły taki system? To nie my kopiemy sobie dołki, tylko oni pod nami. Bo facebook istnieje dużo dłużej niż jakiś je**ny alior bank czy inne gówna..
Zgłoś
Avatar
Bartors 2013-02-17, 14:06
@up FB jest 4 lata starszy od Alior Banku, są też inne znacznie starsze instytucje które zbierają dane w podobny sposób. Upubliczniasz swoje dane to musisz się liczyć z tym że będą dostępne publicznie.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-17, 14:19 4
A jak wyeliminują pieniądz papierowy i metalowy to będą wiedzieć na co wydajesz lub komu oddajesz każdy grosz.
Zgłoś
Avatar
k................x 2013-02-17, 14:51 1
Orwell w grobie się przewraca
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-02-17, 15:46
Bank, który prowadzi działalność z myślą o pomocy klientowi.
Zgłoś
Avatar
avocado20 2013-02-17, 15:47 1
TVN CNBC tutaj?
Chyba zacznę tu wrzucać materiały ne temat inwestowania.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-17, 15:57 2
iplus napisał/a:


Poj**ało Cie? Mam sobie nie zakładać konta na facebooku by z kimś porozmawiać, czy o czymś się dowiedzieć tylko dlatego, że banki wymyśliły taki system? To nie my kopiemy sobie dołki, tylko oni pod nami. Bo facebook istnieje dużo dłużej niż jakiś je**ny alior bank czy inne gówna..



Przed erą internetu też ludzi ze sobą gadali, czy dowiadywali się <czegoś>. Nie myśl kurwa, że z chwilą pierwszego logowania na FB, ludzie zaczęli się dopiero komunikować.
Zgłoś
Avatar
shogo 2013-02-17, 17:07
ja się zabezpieczyłem na fb czy nk i nikt z poza znajomych raz że na nk mnie nie znajdzie a jak tak to nic praktycznie nie zobaczy , a na fb zobaczy max 1 fotkę i moje inicjały .

a koleś z filmiku jest debilem z prostego powodu , kto traktuje poważnie fb czy nk to są takie miejsca w sieci gdzie człowiek wypisuje różne rzeczy z przymrużeniem oka lub ma tylko do kontaktu ze znajomymi lub rodziną a reszta go gówno obchodzi.

jak po fb można kogoś oceniać pracowitość ? jak jakaś firma to robi to jest sama w sobie niepoważna i źle o niej świadczy
bo są różni ludzie i nie którzy tylko jaja sobie robią na fb bo po to założyli żeby się odstresować .

to tak jak by wejść do kogoś do domu z przyczajki kiedy jest impreza i go ocenić szybko po tym co się zobaczyło.
Zgłoś
Avatar
crazY01 2013-02-17, 17:26
Jaki dupek.. sram na niego ! i jego miny cwaniaczka, zwolnić go kurwa ;<

A! to wiceprezes, to jeszcze gorzej ! OMG jaki dupek, zlikwidować BANK !
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2013-02-17, 17:50
Ty chuju
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-02-17, 19:08
Banksterskie ścierwo ujawnia się w Polsce.
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-02-17, 19:09 2
Kurwa, instalujcie TORa i kupujcie broń z black marketu, przyda się na zapewne niedługą przyszłość, nie mówię tu o takich bzdurach jak zombie, ale walkę ludzie kontra władza. założę się że niedługo każdemu przymusowe kamerki w domach poinstalują.
Zgłoś
Avatar
flyier 2013-02-17, 19:46
Alior to złodzieje jebane, mialem tam konto i tak nagle z dupy bez zadnego powiadomienia potroili miesieczny koszt prowadzenia konta, ciesze sie ze juz nie mam nic wspolnego z tym dziadostwem
Zgłoś
Avatar
michau94 2013-02-17, 20:51
Usuwam Faceshit'a...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie