18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Avatar
Chupacabra 2012-03-22, 21:11 17
Sądzę, że nawet jakby go na końcu zastrzelili przy tym podkładzie to i tak byłoby śmiesznie.
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2012-03-24, 16:02
w siatkę go potem złapali?
Zgłoś
Avatar
uyvu 2012-03-24, 16:03
Wkurwia mnie ta muza od zawsze.
Zgłoś
Avatar
lionek 2012-03-24, 16:41
Mógł chociaż skypa wyłączyć...
Zgłoś
Avatar
ControlYourMind 2012-03-24, 16:42 1
Kurwa co to za ochrona, jak on sobie truchtem biegnie a oni w huj za nim...
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-03-24, 16:44 6
Nic dziwnego, sami emeryci go gonili. Za jakiś czas nasi wnukowie będą mieli pełno takich filmików z naszego kraju, jak mundurowi będą pracować do siedemdziesiątki. Zresztą nie tylko mundurowi, ale przedstawiciele wszystkich zawodów, gdzie liczy się sprawność fizyczna. Naszła mnie taka myśl, świat się rozwija, nastąpił ogromny potęp, robotyzacja produkcji, a ludzie zamiast coraz mniej pracować, pracują coraz dłużej. Jeśli mnie pamięć nie myli to za komuny strajkowali między innymi domagając się wolnych sobót, ba moja siostra nawet w soboty zasuwała do szkoły. Dzisiaj ludzie pracują nawet w niedzielę i to za psie pieniądze i jakoś buntu nie widać. To samo z cenami w sklepach, jak za komuny podnieśli cenę jednego produktu, to kraj stawał z powodu strajków, a teraz ceny rosną, wypłaty nie drgną nawet o inflację, a każdy jest zadowolony, bo jakoś protestów nie widzę. Chyba się starzeję.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-03-24, 20:28 3
dlugowieczny napisał/a:

Chyba się starzeję.


Chyba już jesteś stary, stary, bo tak jak inni starzy narzekasz i wspominasz "komunę" jako coś, co było lepsze, bo ludzie potrafili się zbuntować przeciwko podwyżce cukru o 5%. Gratulacje kurwa. Powinniście wszyscy dostać po medalu i po maszynie czasu tak, żeby stąd wypierdolić w tamte czasy i znowu móc być szczęśliwymi stojąc 3 godziny w kolejce po mięso nie mogąc przy okazji głosować na PiS.

Teraz ludzie pracują coraz dłużej i za "psie pieniądze" dzięki opierdalaczom którzy załatwiają sobie rentę po przepracowaniu 5-10 lat (przykład - 2 moich sąsiadów-alkoholików)... Poza tym jak ktoś idzie po skończeniu Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie do reala na kasę do roboty to niech się nie dziwi że zarabia mało ani że pracuje w niedzielę. Taki charakter pracy. Albo idzie taki jeden z drugim na historię sztuki, polonistykę czy socjologię a potem narzeka, że nie ma pracy dla ludzi z wyższym wykształceniem. Naprawdę potrzeba nam tyle socjologów i ludzi po marketingu i zarządzaniu?

Jak dla mnie PKB budują inne specjalności. Realia są takie, że muszą być ludzie wykształceni - lekarze, inżynierowie, prawnicy, specjaliści od zarządzania projektami, lub po prostu ludzie z łbem do interesów itd. którzy powinni mieć dobrze, ale większość ludzi, która będzie tym pierwszym nalewać benzynę czy obsługiwać w kasie w sklepie będzie niestety mieć gorzej. I oni zawsze będą narzekać i narzekać....
Więc kurwa, skończcie z narzekaniem ludzie i nie słuchajcie tym bardziej narzekania starych pierdół takich jak "długowieczny" tylko zacznijcie działać sami i inwestować w siebie póki macie czas. Do sukcesu dochodzi się pomału, ale można wyjść z najgorszego gówna i sięgnąć po miliony. A pierdolenie "jak to jest ciężko" raczej w tym nie pomaga. Życzę wszystkim powodzenia
Zgłoś
Avatar
vincvega 2012-03-25, 11:33
Zatrudniają teraz do ochrony emerytów i rencistów. Moje osiedle jest "strzeżone" przez takiego dziadka Jak robi wieczorny obchód i jest w połowie drogi to ja z moim psem jesteśmy już po 4 okrążeniach dookoła całego osiedla Nosi okulary jak denka od słoika i za każdym razem jak mówię dzień dobry pyta czy jestem tu nowy hahahaha...
Zgłoś
Avatar
falkon 2012-03-25, 16:06
A Obejrzeliście całość? Cz. 3 - Zamordowali 8-letnią dziewczynkę (11 ciosów ostrym nożem), komentarz - dostała to, na co zasłużyła!
Pokopało was? Zabijać dzieci?
Po to chyba większość, jeśli nie wszyscy, rozmyśla jak ograniczyć islamską imigrację, żeby do takich rzeczy nie dochodziło... Nie rozumiem więc, jak można pochwalać takie działania??
Jeśli Polska ma być bezpiecznym krajem, to nie można dopuścić aby na stałe osiedlały się tutaj tysiące religijnych (i innych ekstremistów) ale też sami nie powinniśmy się stać bandą morderców. Kto raz wszedł na taką ścieżkę, to już z niej nie wróci, nawet jeśli zabijemy już wszystkich Żydów, czarnuchów, arabów itp. Następni będą studenci, okularnicy, mańkuci, staruszkowie i Bóg wie jeszcze kto.
Nie chcę tutaj islamskich terrorystów, z tego samego powodu z jakiego nie chcę byśmy sami stali się takimi terrorystami.
Akceptować mordowanie 8-letnich dziewczynek, chryste panie... A pedofila, to pewnie do gazu byście dali, nie? Widzę dysonans.

Ktoś tu dobrze napisał, że nie chodzi o odmienność rasową, a kulturową. Jakie ma znaczenie, czy ktoś jest murzynem jeśli pi razy drzwi przestrzega tego samego kodeksu moralnego? Podziękowałbym za to na przykład muzułmańskiemu kierowcy, który z uwagi na psa przewodnika nie wpuści niewidomej kobiety do autobusu. W każdym razie, gdy zaakceptujemy barbarzyństwo wśród swoich, to równie dobrze możemy sprowadzić do kraju kanibali, też będą pasować.

Fuck, zły wątek. Niech jakiś moderator to poprawi:P
Zgłoś