18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
P10TReK 2014-02-20, 21:24 14
W zeszłym semestrze gdy byłem na Erasmusie w Finladnii poszedłem do laboratorium i coś tam spawam i widzę o idzie jakiś fin. Ale jakoś się tym nie przejąłem i robię dalej swoje, a ten podchodzi bliżej i "Dupa Kurwa", myślałem że jebnę.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2014-02-20, 21:31
A teraz każdy próbuje dowalić posta ze śmiesznie wplecionym "kurwa" by dostać kratę browarów.
Zgłoś
Avatar
r................5 2014-02-20, 21:32 1
skończył się filmik a z drugiego pokoju takie soczyste kurwa usłyszałem wtedy zacząłem się śmiać.
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-02-20, 21:37
nie polecam tego gówna..
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-02-20, 21:38
Mi tam się podobało. Trzeba mieć dystans do siebie i do otoczenia.
Fakt, angolom dupę ratowaliśmy, ale nie jesteśmy święci - na każdym kroku sypiemy kurwami, nawet bym mógł rzec, że największy grzeczniś, co nigdy nawet "motyla noga" nie powie, zawsze w myślach, lub "pod nosem" kurwa sobie powie. Tak więc pamiętajcie, nie róbcie się tacy sztywni, bo możecie z tej sztywności wreszcie pęknać, tak jak szkło pod wpływem naprężeń. Pozdrawiam wszystkich Sadolowiczów.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-02-20, 21:46 15
Cytat:

Kurwa ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Za mało "kurwa". Kolejny polaczek z pretensjami do całego świata, to już się nudne robi. Masz coś na poprawę humoru:

Zgłoś
Avatar
beelzebub18 2014-02-20, 21:49
Najlepsze jest to że śmieją się z naszego "Kur*a" a jak byłem w Anglii to na każdym kroku słychać "Fu*k".
Zgłoś
Avatar
glowonog 2014-02-20, 21:53 7
1. to nie są brytyjczycy dałny
2. co to za moda nowa, jakiś typek raz w ripoście napisał coś o żołnierzach no i git ale kurwa oczywiście teraz będziecie to powtarzać gdzie tylko się da gimbozjady
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-02-20, 21:59
Watching this was indeed rather interesting, yet not very valuable experience, kurwa.
Zgłoś
Avatar
mazuralf 2014-02-20, 22:01
Mają akcent jak zwykłe Polaki. Naturalniej w ich ustach brzmi kurwa niż angielski język.... Śmierdzi mi tu fejkiem. A nie - to ja ;(
Zgłoś
Avatar
Rulkowsky 2014-02-20, 22:03
Co Wy się tak spinacie? jakby to nie była kurwa prawda
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-02-20, 22:05
I jeszcze kurwa błąd w nazwie filmu...

Edit: tam są same kurwa błędy
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-20, 22:19 4
Imie_jego_44 napisał/a:

Kurwa ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Nie posraj się. Tak nas postrzegają teraz, bo taką nam teraz renomę nasi robią w Anglii. W 1940 mieli inny wizerunek Polaka, teraz obserwują jeszcze inny. I nie ma się co im dziwić KURWA!
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2014-02-20, 22:19
Ale taniec odjebali cudny, niech ktoś samego tego densa zapętli
Zgłoś
Avatar
staineer 2014-02-20, 22:24 3
"Kurwa ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!"
no patrz a ja do tej pory myślałem że my to te wojnę przejebaliśmy.. ( a tak serio to udział paru polskich dywizjonów w Bitwie o Anglię wiele nie zmienił, Niemcy i tak byli na przegranej pozycji i tak)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie