18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Jak być powinno
~Velture • 2023-08-04, 21:26
W alternatywnym wszechświecie gdzie ludzie nie tolerują chorych psychicznie zboczeńców.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-05, 13:09 3
0dbytBiskupa napisał/a:

Cóż, każdy należy do jakiejś mniejszości, lepiej się przyzwyczaj. A publiczne kible są też dla zboków, podoba ci się to czy nie, rządzić możesz w swoim prywatnym. Jak leję do pisuaru to nie zastanawiam się, czy ten obok to pedał i kątem oka ogląda mojego pytonga żeby zmarszczyć sobie freda, choć taka możliwość jest całkiem prawdopodobna.
A od kiedy transy mają osobne kible do damskich nie mają wstępu. Jeśli tam wchodzą to sami proszą się o pałowanie w pełnym majestacie prawa. I tak ma być, dlatego mają osobne. Rozumiesz?



Oby któregoś dnia jakaś laska ci dała dupy, zaszła w ciążę i urodziła ci się córka. Wtedy powiedz mi jeszcze o gościu walącym konia do kogoś w publicznej toalecie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-05, 14:35 2
VeIture napisał/a:

Oby któregoś dnia jakaś laska ci dała dupy, zaszła w ciążę i urodziła ci się córka. Wtedy powiedz mi jeszcze o gościu walącym konia do kogoś w publicznej toalecie.



Żeby nie sprzeciwiać się idei marksistowskiej rewolucji, pozwoliłby taki grubas w spódnicy (jak ten z twojego tematu sadistic.pl/t/576817 ) załadował jej kutasa w cipkę.

Już wiem, że odbyt napisze coś o duchownych
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-05, 17:48 2
Taishan napisał/a:

W Nowym Jorku jest masa toalet gender free



No u nas też są przecież...

Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2023-08-05, 20:42 1
PsikutaBezS napisał/a:

Na osobę tolerancyjną możesz spokojnie nasrać i ona musi to tolerować - bo miałeś taką potrzebę.



Jestem tolerancyjny tyle że jest coś czego jebane prawilne tłuki nie pojmują: tolerancyjność to nie religia jebiąca w tępe prawilne pały regułki które i tak mają w pizdach. Tolerancyjność to akceptacja zjawisk które w żaden sposób nie wpływają na moje życie.
Ergo:
Jeśli obok mnie mieszka sobie dwóch gejów to nie moja sprawa.
Jeśli całują się na ulicy to nie moja sprawa.
Ale nie nazwę Ciebie nietolerancyjnym jeśli mimo wcześniejszej umowy jeden z nich jednak skończy w Twojej dupie.
Łapiesz niuans?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-05, 20:56 5
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Tolerancyjność to akceptacja



Weź kurwa umrzyj
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-08-06, 0:58 1
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Jestem tolerancyjny tyle że jest coś czego j***ne prawilne tłuki nie pojmują: tolerancyjność to nie religia jebiąca w tępe prawilne pały regułki które i tak mają w p*zdach. Tolerancyjność to akceptacja zjawisk które w żaden sposób nie wpływają na moje życie.
Ergo:
Jeśli obok mnie mieszka sobie dwóch gejów to nie moja sprawa.
Jeśli całują się na ulicy to nie moja sprawa.
Ale nie nazwę Ciebie nietolerancyjnym jeśli mimo wcześniejszej umowy jeden z nich jednak skończy w Twojej dupie.
Łapiesz niuans?



Osoby "tolerancyjne" chcą zamknąć w więzieniach osoby normalne przez zmiany w prawie.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-06, 10:51
PsikutaBezS napisał/a:

Osoby "tolerancyjne" chcą zamknąć w więzieniach osoby normalne przez zmiany w prawie.


Podasz może konkretny przykład tych zmian w prawie, czy tylko coś tam usłyszałeś?
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2023-08-06, 18:22 1
0dbytBiskupa napisał/a:

Podasz może konkretny przykład tych zmian w prawie, czy tylko coś tam usłyszałeś?



przecież oni tak pierdolą byle pierdolić. generalnie zauważam, że między patoprawicą a patolewactwem jest żadna różnica - to ten sam rodzaj intelektualnej degeneracji, która karmi się lękami, uprzedzeniami, charakteryzuje swoistego rodzaju ideologicznymi słowotokami i ogląda świat tym samym zestawem poznawczych zjebań - np. Dziki Trener czy inne tego typu głośno krzyczące szmaty.

ha tfu na te ludzkie ścierwa.

--
Pogarda moim prawem.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-08-06, 21:45 1
TarczaKowadło napisał/a:

przecież oni tak pierdolą byle pierdolić. generalnie zauważam, że między patoprawicą a patolewactwem jest żadna różnica - to ten sam rodzaj intelektualnej degeneracji, która karmi się lękami, uprzedzeniami, charakteryzuje swoistego rodzaju ideologicznymi słowotokami i ogląda świat tym samym zestawem poznawczych zjebań - np. Dziki Trener czy inne tego typu głośno krzyczące szmaty.
ha tfu na te ludzkie ścierwa.
--
Pogarda moim prawem.



Niestety patolewica jest znacznie gorsza. Przy patoprawicy społeczeństwo jako tako funkcjonowało. Patolewica nawet nie zdążyła jeszcze wprowadzić większości swoich idiotyzmów, a już widzimy jak cywilizacyjny "zachód" umiera od tego raka spierdolenia umysłowego.
Zgłoś
Avatar
pdonn 2023-08-07, 20:24
~VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w chuj, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się kurwa lecz bo pierdolisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.



czemu nie protestujesz przed wpuszczaniem do szkół facetów w czarnych sukienkach, przedstawicieli organizacji która w swoich szeregach ma masę pedofili, która ukrywa tych zwyrodnialców oraz ich przestępstwa, a ofiary (dzieci) oskarża że same prowokowały?!
Zgłoś