18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak być powinno
~Velture • 2023-08-04, 21:26
W alternatywnym wszechświecie gdzie ludzie nie tolerują chorych psychicznie zboczeńców.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-04, 21:47 7
Nie no, zajebiście kurwa

VeIture napisał/a:

Jak być powinno



Że transy sobie łażą bez skrępowania między ludźmi...

VeIture napisał/a:

W alternatywnym wszechświecie gdzie ludzie nie tolerują chorych psychicznie zboczeńców.



Aha, czyli doszło już do takiego spedalenia, że już tylko w sferze marzeń pozostaje tak wielki bunt, by nie wpuścić transa do kibla. Ja pierdolę, to się nie dzieje naprawdę
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-08-04, 23:03 40
Na osobę tolerancyjną możesz spokojnie nasrać i ona musi to tolerować - bo miałeś taką potrzebę.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-08-05, 1:05 8
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie no, zajebiście kurwa
Że transy sobie łażą bez skrępowania między ludźmi...
Aha, czyli doszło już do takiego spedalenia, że już tylko w sferze marzeń pozostaje tak wielki bunt, by nie wpuścić transa do kibla. Ja pierdolę, to się nie dzieje naprawdę



w amerykańskich szkołach rządzonych przez demokratów normą są transy w przebieralniach dziewczynek 10 lat. I nie masz prawa się sprzeciwić.
Zgłoś
Avatar
Taishan 2023-08-05, 1:54 2
W Nowym Jorku jest masa toalet gender free
Zgłoś
Avatar
FatFinger0103 2023-08-05, 3:52 17
Nie wiedziałem, że Ronaldo ma taką biedę na chacie, że musi grać rolę w takich filmach
Zgłoś
Avatar
bania88 2023-08-05, 8:07 10
Doszło do tego, że kobiety są obdzierane ze wszystkiego, kobiecości, prywatności, zwycięstw w zawodach, przez chorych psychicznie mężczyzn, przy wielkim wparciu i aprobacie feministek......
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-05, 9:44 4
Jeden rzucił temat transkibli i już się obesraliście ze wściekłości. To ja przypomnę, jak to wygląda w tej lewackiej podobno Kalifornii. Kible "gender neutral" to dawne osobne toalety dla niepełnosprawnych, do których tylko dodano ideologicznie słuszny znaczek. A męskie są dalej męskie, damskie są damskie. Transów jest mniej niż niepełnosprawnych, więc chodzą srać do osobnego kibla, nie drażnią ani kobiet, ani facetów i wszyscy są zadowoleni.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-05, 9:55 31
0dbytBiskupa napisał/a:

Jeden rzucił temat transkibli i już się obesraliście ze wściekłości. To ja przypomnę, jak to wygląda w tej lewackiej podobno Kalifornii. Kible "gender neutral" to dawne osobne toalety dla niepełnosprawnych, do których tylko dodano ideologicznie słuszny znaczek. A męskie są dalej męskie, damskie są damskie. Transów jest mniej niż niepełnosprawnych, więc chodzą srać do osobnego kibla, nie drażnią ani kobiet, ani facetów i wszyscy są zadowoleni.



Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w chuj, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się kurwa lecz bo pierdolisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.
Zgłoś
Avatar
vivalaespana 2023-08-05, 9:56 8
0dbytBiskupa napisał/a:

Jeden rzucił temat transkibli i już się obesraliście ze wściekłości. To ja przypomnę, jak to wygląda w tej lewackiej podobno Kalifornii. Kible "gender neutral" to dawne osobne toalety dla niepełnosprawnych, do których tylko dodano ideologicznie słuszny znaczek. A męskie są dalej męskie, damskie są damskie. Transów jest mniej niż niepełnosprawnych, więc chodzą srać do osobnego kibla, nie drażnią ani kobiet, ani facetów i wszyscy są zadowoleni.



W zasadzie wszystko sie zgadza. Jest to pewien rodzaj niepelnosprawnosci. Roznica jest tylko taka ze to da sie wyleczyc deskoterapia albo strzalem w potylice

Zgłoś
Avatar
szimanochy 2023-08-05, 10:05 2
Nie rozumiem po co tworzyć osobne kible dla chłopów i bab. W wielu barach jest po prostu jedna łazienka i git, czeka się grzecznie w kolejce i tyle.
W moim liceum też był tylko jeden "obojnaczy" klop a jak kończyłem szkołę to wielkie poruszenie bo kazali wybudować osobne bo "ktoś może kogoś zgwałcić". Niech się wszystkie pedały, sejmowcy razem z narodowcami niech się wezmą w końcu do roboty to nie będzie problemu dywagowaniem nad debilizmami.
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2023-08-05, 10:26
VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w chuj, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się kurwa lecz bo pierdolisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.



dobra, sklej pizdę.
Zgłoś
Avatar
misiomyszomucha 2023-08-05, 10:29 1
A więc uważasz, że kąfiarze nie powinni być tolerowani? Też tak uważam
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-05, 10:59
~VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w chuj, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się kurwa lecz bo pierdolisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.


Cóż, każdy należy do jakiejś mniejszości, lepiej się przyzwyczaj. A publiczne kible są też dla zboków, podoba ci się to czy nie, rządzić możesz w swoim prywatnym. Jak leję do pisuaru to nie zastanawiam się, czy ten obok to pedał i kątem oka ogląda mojego pytonga żeby zmarszczyć sobie freda, choć taka możliwość jest całkiem prawdopodobna.
A od kiedy transy mają osobne kible do damskich nie mają wstępu. Jeśli tam wchodzą to sami proszą się o pałowanie w pełnym majestacie prawa. I tak ma być, dlatego mają osobne. Rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-08-05, 11:51 8
VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w chuj, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się kurwa lecz bo pierdolisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.



znacznie większym problem jest to, co transy robią w amerykańskich szkołach rządzonych przez demokratów. Seksturystyka transów to norma. Dzieciak źle się czuje, ma gorszy dzień bo ciśnienie niskie? Jebnijmy mu blokera, bo jest chłopcem a ma być dziewczynką. Listajest gigantyczna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie