18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
x................s 2012-11-02, 16:50
dlatego każdy skoczem na nóż
Zgłoś
Avatar
GREEN1 2012-11-02, 17:09 5
xts napisał/a:

dlatego każdy skoczem na nóż

noz ma do poderznieca gardla wrazie awari drugiego spadochronu
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2012-11-02, 17:32
Cytat:


noz ma do poderznieca gardla wrazie awari drugiego spadochronu



bo jak sobie poderżnie gardło to się wykrwawi przez te pół godziny lotu które mu zostanie
Zgłoś
Avatar
Kombivar 2012-11-02, 22:06 8
W Polsce to by nie przeszło...
Znam przypadek, w którym dziewczyna straciła życie próbując za wszelką cenę otworzyć główny spadochron, bo koledzy utrzymywali ją w przekonaniu, iż największą hańbą dla skoczka, to wylądować na zapasowym spadochronie, nazwy aeroklubu nie podam, bo nie o reputację tu chodzi, tylko o sposób szkolenia skydiverów.
Jeśli któryś z sadisticowców jest z zamiłowania skydiverem, to błagam!!:

"Pierdol chwałę - Ratuj życie"
Zgłoś
Avatar
DemostenesSięgaPoMydełko 2012-11-04, 2:41 2
Kombivar - nie jestem w stanie w to uwierzyć... Panowie skoczkowie, którym chwała w głowie, powinni w ogóle nie zabierać spadochronu.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-04, 3:01
GREEN1, a w Rosji zamiast noża wódeczka
Zgłoś
Avatar
gegrus 2012-11-04, 8:19
Wynik z tego filmu, że w chwili silnego stresu każdy człowiek bez względu na narodowość mówi "K***A" 1:25
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-11-04, 8:36
Kombivar napisał/a:

W Polsce to by nie przeszło...
Znam przypadek, w którym dziewczyna straciła życie próbując za wszelką cenę otworzyć główny spadochron, bo koledzy utrzymywali ją w przekonaniu, iż największą hańbą dla skoczka, to wylądować na zapasowym spadochronie, nazwy aeroklubu nie podam, bo nie o reputację tu chodzi, tylko o sposób szkolenia skydiverów.
Jeśli któryś z sadisticowców jest z zamiłowania skydiverem, to błagam!!:

"Pierdol chwałę - Ratuj życie"

Skaczę 12 lat i jeszcze się nie spotkałem z taką opinią o zapasie, ale pewnie gdzieś jest taki fantastyczny zlepek kompleksów zwany instruktorem, który kursantom wciska takie teorie, żeby się poczuć bardziej macho. Szkoda tylko, że nazwy klubu nie podałeś.

Dla mnie osobiście dużo większą hańbą jest się zabić, ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2012-11-04, 9:58 1
nie jestem doswiadczonym skoczkiem, w sumie to uczniem i pokazywali nam instruktozy wiele filmow tych prawdziwych ze jak sie nie ma pewnosci co do spadochronu to lepiej wypiac glowna i otworzyc zapas, dziewczynie po 100 skokach slajder zjechal za nisko i nie widziala czaszy wiec wypiela glowny i na zapasie ladowala, spanikowala, nikt jej glowy nie urwal, a noze skoczkow no coz? za chuja bys tym gardla sobie nie pocial

Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-11-04, 10:56
Można ściszyć
Zgłoś
Avatar
zmyslaw 2012-11-04, 14:56
dobrze że Magik miał
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-11-04, 19:48
Koledzy skręcili linki
Zgłoś
Avatar
szczurto 2012-11-05, 0:25
Ogar 100%
Zgłoś