18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
zakupoweszalenstwo 2012-08-31, 12:24
jak to się dostało na główną?
Zgłoś
Avatar
Szymekk 2012-08-31, 12:51 1
Chociaż się nie poddał i jedzie dalej.
Zgłoś
Avatar
willove 2012-08-31, 13:07 4
Zgłoś
Avatar
l................e 2012-08-31, 13:19
zakupoweszalenstwo napisał/a:

jak to się dostało na główną?


15 piw i jest na głównej

A do wszystkich was mówiących że to ciota, lama chuj wie co tam jeszcze: Tak naprawdę pewnie nawet nie jeździliście skuterem, ale wielcy znawcy motocrossu w necie
Zgłoś
Avatar
jajo21 2012-08-31, 13:19
KawałSraki i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-08-31, 13:27
japirdole, on kogos wyprzedzil!! ;o
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-08-31, 14:14
Najlepsze jest to że najbardziej hejtują tego kolesia gimbusy które nauczyły się (albo i nie) jeździć na rowerze w wieku 16 lat, a wsiadając na motoCYKL nie przejechaliby 50m i rozjebali pobliską budkę z hot-dogami. Smutna prawda.

Co do filmiku beka z kolesia, no ale kurwa, czy wam nigdy w życiu nie przydarzył się fail o podobnym kalibru? Wątpię że nie.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-08-31, 15:46
na początku coś mu się chyba zesrało troche ale polecam obejrzeć dalej.... nie tlyko początek.. koleś dalej jedzie jak fachowiec więc miał pecha i tyle
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2012-08-31, 18:41
metal15 napisał/a:

śmigam motocyklem, aktualnie po asfalcie (wcześniej enduro w teren i lasy) ale takiej pierdoły jeszcze nie widziałem, po 1.30 oglądania zastanawiałem się czy to nie jakaś akcja charytatywna spełniająca marzenia ludzi nieuleczalnie chorych i jakaś 80letnia babcia wymyśliła sobie żeby ją na tor puścić
No kurwa... replay bo nie wierzę

Edit:
Noo! już wiem! to jest pewnie "kozak pro w chuj wymiatacz" tylko to tak jak u ruskich kamerki przyciągają pecha



no no, na bank...
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2012-09-01, 9:30
metal15 napisał/a:

śmigam motocyklem, aktualnie po asfalcie (wcześniej enduro w teren i lasy) ale takiej pierdoły jeszcze nie widziałem, po 1.30 oglądania zastanawiałem się czy to nie jakaś akcja charytatywna spełniająca marzenia ludzi nieuleczalnie chorych i jakaś 80letnia babcia wymyśliła sobie żeby ją na tor puścić
No kurwa... replay bo nie wierzę

Edit:
Noo! już wiem! to jest pewnie "kozak pro w chuj wymiatacz" tylko to tak jak u ruskich kamerki przyciągają pecha



komarek to nie motocykl zapamiętaj to sobie chłopczyku
Zgłoś