18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Samilo 2011-12-05, 3:00 3
Jakby Bach usłyszał Metallicę czy Ozzy'ego też by się za łeb złapał i popukał w czoło, muzyka się zmienia od czasów trąbienia mamutów i nigdy nie przestanie...
Zgłoś
Avatar
fejzez 2011-12-05, 3:03 1
najlepsze jest to, że ludzie którzy najbardziej pierdolą na dubstep mają bardzo znikome pojęcie o tej muzyce
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-05, 3:14
@fejzez tu się zgodzę. I to właśnie wkurwić potrafi ze człowiek nie ma pojęcia o czym mówi a próbuje uchodzić za znawce tematu. Co za kurwa ludzie. Ale nic to. Trzeba się przyzwyczaić i tyle.
Zgłoś
Avatar
kamilo731 2011-12-05, 3:46 1
O gustach się nie rozmawia.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-12-05, 4:05 32
xiontZ napisał/a:

@jatsko
Zle to rozumiesz. Twierdzisz ze ludzie słuchają muzyki bo jest ona modna. Pojebane troszkę. Ja przykładowo lubię iść po mieście mając na uszach słuchawki, które oddzielają mnie całkowicie od otoczenia, a z których płynie dubstep. Zajebiste uczucie. Albo przemierzać miasto nocnymi autobusami przy dźwiękach dubstepu. Mam wyjebane czy ktoś twierdzi ze ta muzyka mu nie odpowiada bo to jego zdanie ale jak ktoś wyskakuje z tekstem "dubstep to chujstwo" jak jeden z dżentelmenów wyżej to mnie drażni. Zycze takiemu panu dogłębnej, analnej penetracji wielkim, czarnym, spoconym kutasem. Nie lubisz muzyki to nie słuchaj i tyle.



kurwa jestes pusty jak puszka piwa po imprezie. dzisiaj lansowana jest wlasnie stylizacja na miejskiego chlopaczka w nocnych publicznych srodkach transportu sluchajacego dubstepu. kilka lat temu modne bylo z kolei skitranie sie z browarem i/albo ziolem gdzies z ziomkami w szerokich gaciach i sluchanie rapu. i ty i oni twierdzili, ze to zajebiste uczucie. druga dzisiejsza moda to zapierdalanie na krzywym rowerze z ray banami za kilka stow na nosie, cyfrowa lustrzanka i sluchanie jakichs chuj wie jakich nieznanych zespolow indie rockowych. i ci ludzie tez twierdza, ze to zajebiste uczucie "byc alternatywnym". prawdziwa muzyka powstawala kiedy nie bylo dyktatu mediow i wielkich koncernow, zwroc uwage, ze najwybitniejsze zespoly w historii np. led zeppelin, czy pink floyd nie maja teledyskow do swoich piosenek. dzis mlode tepaki ogladaja z zapalem klipy pedalskich dubstepowcow, i potem chca wygladac jak przecpany, niedojrzly emocjonalnie 30-latek z zaburzeniami seksualno-psychicznymi.
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2011-12-05, 4:52 2
Nie jestem pewien czy stawianie dutstetu na rowni z jeffem millsem , joeyem negro czy seba jest sprawiedliwe , oni tez tworza muzyke elektorniczna o wiele bardziej wyszukana niz to pedalskie rzezenie dla hipsterow . Pozostanmy przy dubstecie jako dubstecie zamiast obrazac innych , prawdziwych producentow
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-12-05, 6:51 3
Moim zdaniem nie ma mody na dubstep, tylko jego hejtowania Im bardziej po dubstepie pojedziesz tym wyżej stoisz w hierarchii ludzi któży nie mają o niej pojęcia A tak w sumie to mam nadzieję hejterki, że wiecie iż większość ludzi słuchających tej muzyki ma wyjebane na wasze skromne zdanie ? a i jeszcze coś powiem, skoro macie tak bardzo dubstep w dupie, to na cholere marnujecie czas nagrywając takie filmiki, skoro mogli byście w tym czasie posłuchać ,,waszej, niezaprzeczalnie prawdziwej, najlepszej muzyki" czyli nacpanych gości z gitarami z lat 70/80 jak kolwiek by sie nie nazywali ? Wyjdźcie z ciemnoty pseudotoleranci

a koleś nademną nawet poprawnie nie umie napisać nazwy, ale pojechał więc statystyki idą w górę
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-12-05, 7:50 13
Wszystkich ludzi lubujących się w dubstepie . Zapraszam do mnie . Szykuje remont i mam już kilka dubstepowych instrumentów . Np wiertarkę udarową albo szlifierkę
Zgłoś
Avatar
kothletino 2011-12-05, 9:14 1
SkoQ napisał/a:

Moim zdaniem nie ma mody na dubstep, tylko jego hejtowania Im bardziej po dubstepie pojedziesz tym wyżej stoisz w hierarchii ludzi któży nie mają o niej pojęcia A tak w sumie to mam nadzieję hejterki, że wiecie iż większość ludzi słuchających tej muzyki ma wyjebane na wasze skromne zdanie ? a i jeszcze coś powiem, skoro macie tak bardzo dubstep w dupie, to na cholere marnujecie czas nagrywając takie filmiki, skoro mogli byście w tym czasie posłuchać ,,waszej, niezaprzeczalnie prawdziwej, najlepszej muzyki" czyli nacpanych gości z gitarami z lat 70/80 jak kolwiek by sie nie nazywali ? Wyjdźcie z ciemnoty pseudotoleranci

a koleś nademną nawet poprawnie nie umie napisać nazwy, ale pojechał więc statystyki idą w górę



Haha święta prawda, zupełnie jak z władzą w Polsce. I swoją drogą nie widzę żeby komuś przeszkadzało, że nie leje się krew nie ma połamanych kości czy rozjebanej mordy a przecież to sadol...
Zgłoś
Avatar
Takewon 2011-12-05, 9:37 1
Heh jak się czasy zmieniają Jeszcze dobre parę lat temu jak dubstep dopiero się tlił, to ludzie jeździli po Trance, że to chłam, że jak chcą posłuchać tego to sobie mikser włączą itp.
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2011-12-05, 10:19 1
Jestem tolerancyjny, znam mnóstwo rodzajów muzyki, sam gram na gitarze. Gram już 3 lata z myślą, że wystąpię w jakimś zespole. Niektóre (większość) gwiazdy rockowe, ćwiczyły lata aby osiągnąć sukces i wystąpiły na wielkiej scenie. Dupstep z kolei polega na czymś takim: nagle poojawia się "Jahova" pozlepia 30 kawałków żeby to zajebiście brzmiało i ch.. mamy muzykę. Niby muzyka, ale to jest gorsze od rozpędzającego się traktora o 4 rano. Dziękuje
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2011-12-05, 11:14 2
@up na tym polega zacofanie, ludzie wiekszosc nowych rzeczy hejtuje bo to jest inne, odbiega od normalnosci, wlasnie dlatego dalej u nas wieje komuna.
Zgłoś
Avatar
s................k 2011-12-05, 11:22
Kurwa jak można słuchać dubstepu na siłe bo akurat jest w modzie. Ja słucham Dubstepu bo jest zajebisty, przyprawia mnie o dreszcze a zarazem relaksuje się przy takiej muzyce, wyciszam, pomaga mi zasnąć i w dupie mam czy jest modny czy nie. A ci którym się ten gatunek nie podoba akurat najwięcej o nim wiedzą. ( czyt. w charakterze ironicznym) I robią największe halo.
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2011-12-05, 11:39
Akurat tak sie sklada , ze jeszcze gdzies w ipodzie mam pierwsze tectonic plates i rozne inne stare rzeczy o ktorych wiekszosc z was nie pamieta lub nigdy ich nie slyszala . Muzyka do palenia jointow nagle przeksztalcila sie w amfetaminowe napierdalanie . Ten gatunek skonczyl najgorzej ze wszystkich z kategorii urban breaks .
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2011-12-05, 12:30 1
Mam wyjebane na to, mam wyjebane na tamto. Wyjebane to można mieć w ryj kurwa !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie