18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
zukennuken3d 2011-12-08, 1:51
evon napisał/a:



i wlasnie o to kurwa chodzi, jak to ktos juz kiedys pisal na forum sadola ze wszystkie mozliwosci grania na gitarze byly ogarniete w latach 70, po co stac w miejscu? mozna dojebac konkretny (akurat w tym filmie jakies pedalskie ukf dubstepy wiec sie nie liczy) bit do tego gitarka (uwielbiam brzmienie elektycznej gitary) i mamy cos co z kapci wypierdala, dla ludzi ktorzy hejtuja kazdy rodzaj elektronicznej muzyki zpaodam kawalek z gatunku psychodelic trance ktory bez elektrycznej gitary byl by chujostwem.
nie lubisz elektroniki? postaraj sie wytrzymac do 4:47, nie przewijaj, po prostu wytrwaj


sosik napisał/a:

Śmieszą mnie wasze posty o tym, że nie możemy krytykować tej muzyki bo nie jesteśmy jej znawcami.... Kuuurwa czy tu trzeba być znawcą, skoro każdy kawałek opiera się na tym samym pierdzeniu, tysiącach bitów na minutę i jakiejś melodyjce z wieczorynki?



ogarnij co to jest bpm a potem zacznij filozofowac
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-08, 9:14
Lafirynda napisał/a:


Ale dubstep jest chujowym rzezeniem i ni jak ma sie do muzyki elektronicznej .



ale nia jest, jakkolwiek chujowy by nie byl:D i bedzie nia, niezaleznie od tego jak glosno bedziesz temu zaprzeczal
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-12-08, 14:03
Bobasse napisał/a:



sosik, a Ty, czego słuchasz? Może też zacznę



Ja? Wszystkiego po trochu, oprócz Disco polo i dubstepo podobnych

@zukennuken3d

Nic nie bd ogarniał, bo po co mi to? Jeżeli wiem, że dla mnie dubstep to największe muzyczne dno. Dla mnie ta muzyka nie ma żadnego przekazu... Owszem jest kilka kawałków godnych podziwu, ale nie mówię tu o "muzyce" w której z każdej strony atakuje mnie pierdzenie i dudnienie...
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-08, 18:36 1
zukennuken3d napisał/a:

kawalek z gatunku psychodelic trance ktory bez elektrycznej gitary byl by chujostwem



Zgodnie z zaleceniem przesłuchałem całość. I potwierdzam - bez gitary byłoby to chujostwo. Powiem więcej! Z gitarą to też jest chujostwo. Jakieś ŁuuuuuuUUUuuuUUuuUUuuUUUUuuUUuuuuuUUUu miauczy i miauczy ta gitara. Nudne strasznie. Powolne, jakby wykonawca był zmęczony. Aż musiałem się zdrzemnąć po przesłuchaniu.

zukennuken3d napisał/a:

i mamy cos co z kapci wypierdala



Chyba Ciebie

Jakieś jeszcze propozycje innych gatunków muzycznych? Pomóżcie, przecież nie mogę znów słuchać dubstepu! To dno!
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2011-12-08, 22:04 1
lapps napisał/a:

@up

@antybozia666

"Elektroniczne instrumenty muzyczne - grupa instrumentów muzycznych należąca do elektrofonów, w których dźwięk powstaje w drodze syntezy i dociera do słuchacza przez przetwornik elektroakustyczny. Sposób kontroli instrumentu jest bez znaczenia dla tej klasyfikacji."

"Wśród współczesnych instrumentów elektronicznych do niedawna potocznie stosowano podział na syntezatory i samplery, lecz obecnie, wskutek łączenia różnych rodzajów syntezy, nie jest on jednoznaczny. Instrumenty elektroniczne często sterowane są przez sekwencer zamiast muzyka. W dobie powszechnego wykorzystywania komputerów do produkcji muzyki powstał nowy rodzaj instrumentów elektronicznych - instrumenty wirtualne, czyli programy działające pod kontrolą sekwencerów pełniące rolę instrumentów muzycznych."



No tak rozumiem że taką samą wartość ma dla Ciebie przetwornik piezoelektryczny czy elektromagnetycznych służący do przetwarzania drgań strun lub drgań akustycznych na impuls elektryczny (używany nie tylko w gitarach ale np. w elektrycznych skrzypcach czy kontrabasach albo w mikrofonach) a jakieś samplery czy inne "instrumenty" wirtualne których jakość zależy tylko i wyłącznie od twojej karty dźwiękowej i posiadanego nagłośnienia.
Nie mam zamiaru przekonywać Cię do jedynej słusznej muzyki bo tak naprawdę mam w dupie to czego słuchacie (o ile używacie do tego słuchawek) i możecie nawet puszczać sobie zapętlone pierdy orangutana... (które w mojej opinii nie odbiegają znacznie od tematu tej dyskusji) Potrafię też docenić (chociaż nie słucham) zespoły takie jak Prodigy czy wyżej wspomniany depeche mode. oni choć używają elektroniki to jednak reprezentują pewien poziom muzyki. dość wysoki poziom prezentują czasem kawałki kojarzone z muzyką pop ale na boga/bogów/huja.... techno, dubstep, discopolo co to kurwa w ogóle jest...
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-09, 0:19
Antybozia666 napisał/a:

techno, dubstep, discopolo co to kurwa w ogóle jest



Wszystko jest dla ludzi. Tylko nie wszystko dla wszystkich.
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2011-12-09, 2:12
Bobasse napisał/a:



Zgodnie z zaleceniem przesłuchałem całość. I potwierdzam - bez gitary byłoby to chujostwo. Powiem więcej! Z gitarą to też jest chujostwo. Jakieś ŁuuuuuuUUUuuuUUuuUUuuUUUUuuUUuuuuuUUUu miauczy i miauczy ta gitara. Nudne strasznie. Powolne, jakby wykonawca był zmęczony. Aż musiałem się zdrzemnąć po przesłuchaniu.

Chyba Ciebie

Jakieś jeszcze propozycje innych gatunków muzycznych? Pomóżcie, przecież nie mogę znów słuchać dubstepu! To dno!



wylaczam sie z tej rozmowy, z ludzmi ktorzy nie dopuszczaja zadnych nowosci do siebie i mysla ze wsztsko co brzmi inaczej jest zle nie ma sensu gadac. adios
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-12-09, 10:01
Wszystko chuj co piszecie, ja sie tylko zastanawiam co wam przeszkadza to, że ktoś tam sobie słucha czegoś innego niż Ty ? Przecież nie wciskają wam tego na siłe do uszu
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-12-09, 10:04
SkoQ napisał/a:

Przecież nie wciskają wam tego na siłe do uszu



Oj, to idioci i idą z trendem hejtowania, narzekanie i wyzywanie jest modne wśród nich. Myślisz, że choć przez chwilkę pomyśleli, że nie są zmuszani do tego?
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-12-09, 13:47
SkoQ napisał/a:

Wszystko chuj co piszecie, ja sie tylko zastanawiam co wam przeszkadza to, że ktoś tam sobie słucha czegoś innego niż Ty ? Przecież nie wciskają wam tego na siłe do uszu



Nie, nie o to chodzi, bo jak się widzi kolejny filmik o byle gównie, gdzie dodany jest dubstep to zaczyna wkurzać już.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-09, 16:24
sosik napisał/a:

Nie, nie o to chodzi, bo jak się widzi kolejny filmik o byle gównie, gdzie dodany jest dubstep to zaczyna wkurzać już.



Czyli twierdzisz, że jesteś jednak zmuszany do słuchania dubstepu, ba, nawet do oglądania "filmików o byle gównie" z dubstepem w tle? A kto Cię zmusza do tego? Kto Cię zmusza do wchodzenia na Sadistica?

zukennuken3d napisał/a:

wylaczam sie z tej rozmowy, z ludzmi ktorzy nie dopuszczaja zadnych nowosci do siebie i mysla ze wsztsko co brzmi inaczej jest zle nie ma sensu gadac. adios



Przeokropnie się mylisz, gdybym nie dopuszczał do siebie żadnych nowości, dziś dalej słuchałbym Fasolek, zamiast m.in. dubstepu. Nie możesz zrozumieć że jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu skary jadą?
Zgłoś
Avatar
zaxx 2011-12-09, 18:34
znam się na wszystkich gatunkach muzyki elektronicznej i słucham jej od lat, uwielbiam techno, minimal, progresive, detroit techno oraz wiele innych i stwierdzam że dubstep to pedalstwo
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-12-09, 18:35
zaxx napisał/a:

znam się na wszystkich gatunkach muzyki elektronicznej i słucham jej od lat, uwielbiam techno, minimal, progresive, detroit techno oraz wiele innych



Masz konto na lastfm?
Zgłoś
Avatar
zaxx 2011-12-09, 18:37
ֺ napisał/a:



Masz konto na lastfm?



nie mam, jak już radio to di.fm
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-09, 19:15
Stwierdzam, że
zaxx napisał/a:

techno, minimal, progresive, detroit techno oraz wiele innych

to pedalstwo

Kolejny kretyn
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie