18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jak działa Matrix?
wlodi0412 • 2017-06-19, 16:31
Witam.. Sami zobaczcie jak działa Matrix Przemyślcie to i wtedy zapraszam Was do dyskusji poniżej. Powiem szczerze, że gdy zobaczyłem ten filmik po raz pierwszy (już mając bardzo obszerną wiedzę nt. tego co dzieje się aktualnie na naszych oczach) nie byłem wcale zdziwiony. Jest to bardzo pięknie obrazujący naszą rzeczywistość materiał.

Zgłoś
Avatar
namedal 2017-06-19, 17:20 1
jest to fragment filmu pt. "My Dinner with André" z 1981r.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2017-06-19, 17:22 5
No dobrze. Zyjemy w matrixie, zniewoleni majac odrobine prawdziwej wladzy nad wlasnym zyciem. Ale co z tego, ze to wiem skoro, to ze sobie z tego zdaje sprawe nie rozwiaze moich problemow, niczego mi to nie doda, dalej bede zyc tak jak zylem, nie polepszy to mojego zycia ani zadnego innego, wiec po chuj w sumie sie tym przejmowac skoro za 40-50 lat max bede trupem. Niech sobie zydomasonskie kurwixy z reptilianami na czele rzadza plaska ziemia oparta na krokodylu czy tam zolwiu.
Zgłoś
Avatar
Antek01 2017-06-19, 18:14
Zawsze można wypierdolić na inną planetę i spróbować stworzyć tam swojego matrixa.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2017-06-19, 18:14 1
Koleś trochę racji ma w tym, że ludzie coraz mniej czują i coraz mniej myślą. Ale to nie jest temat na ten portal
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-19, 18:37 1
i huj,
mój wujek zawsze mawiał,
gdy spotkasz kobietę swojego życia, będziesz szczęściarzem,
a gdy trafisz na pizdę zostaniesz mądrym filozofem
jak oglądam takie kawałki, to stwierdzam że miał rację
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-06-19, 18:41
Ale się rozgadał... W sumie to racja z tym NY ale do cholery co My możemy zrobić? Spoko,opuścimy nasz grajdołek żeby żyć gdzieś obok natury.Musimy coś jeść,pić,egzystować ale tego sama natura nam nie da więc,musimy iść za ciosem.Więc co robimy? Produkujemy jakąkolwiek żywność,wytwarzamy ją z czegoś.Obok zaraz znajdzie się osobnik ,który postanowił tak samo zacząć życie od początku.I następny.Zaczynamy myśleć,że musimy zrobić coś wspólnie aby naprodukować jedzenia dla wszystkich.Tak narodzi się pomysł na gospodarkę i biznes i powstanie nam kolejny NY
Zgłoś
Avatar
wlodi0412 2017-06-21, 23:58
Wy szukacie sposobu na zniszczenie ludzi rządzących światem. Droga jest całkowicie gdzie indziej. To jak Wy zaczniecie postrzegać rzeczywistość i oddziaływać na nią ma bardzo wielki wpływ. Nie musicie być aktywistami na rzecz walki z NWO. Po prostu dążcie do swojego szczęścia, szukajcie Waszego prawdziwego "ja". Odrzućcie agresję i wszystkie niepotrzebne negatywne emocje. Bądźcie sobą i działajcie budująco na otaczającą Was rzeczywistość. Podejście typu: Mam wyjebane i tak będzie co będzie - wyglądacie wtedy jak bezmózgie świnie czekające na świniobicie myślące tylko o tym, żeby się nażreć, naruchać i iść spać.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-06-23, 10:03
grudzin7 napisał/a:

Koleś trochę racji ma w tym, że ludzie coraz mniej czują i coraz mniej myślą. Ale to nie jest temat na ten portal


Gówno prawda. To jest takie humanistyczne i pseudo-filozoficzne mambo-dżambo.
Mniej czują? A co? Nasz układ nerwowy nagle się skurczył w toku ewolucji? Geny nam się zdezaktywowały? Białka stały się mniej aktywne...? Nie.

Mniej myślą? Bzdura. Nawet będąc "zwykłym robolem" z podwrocławskiej fabryki Volvo i tak przez Twoją głową przechodzi o wiele więcej wątków nad którymi rozważasz niż przechodziły przez głowę Twojego przodka co 300 lat temu zasuwał na polu.
Zgłoś
Avatar
wlodi0412 2017-06-23, 12:40
Ork.Fajny napisał/a:


Gówno prawda. To jest takie humanistyczne i pseudo-filozoficzne mambo-dżambo.
Mniej czują? A co? Nasz układ nerwowy nagle się skurczył w toku ewolucji? Geny nam się zdezaktywowały? Białka stały się mniej aktywne...? Nie.

Mniej myślą? Bzdura. Nawet będąc "zwykłym robolem" z podwrocławskiej fabryki Volvo i tak przez Twoją głową przechodzi o wiele więcej wątków nad którymi rozważasz niż przechodziły przez głowę Twojego przodka co 300 lat temu zasuwał na polu.



Nie słyszałem nigdy większej bzdury. Teraz na czym polega nasze myślenie? Na tym, żeby przeżyć od 10-ego do 10-ego, na nażarciu się, naruchaniu i nachlaniu. Nie rozwijamy się w ogóle duchowo, nie dbamy o własne szczęście. Jesteśmy owieczkami nie stawiającymi wcale oporu ludziom, którzy nas krzywdzą, bo ONI chcą żebyśmy tacy byli.

A najbardziej wkurwia mnie to, że przychodzi taki pseudofilozof wyszkolony na państwowych podręcznikach jak Ty. Zbadałeś kiedyś temat? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym do czego prowadzi Twoje życie? Po co istniejesz? Skąd się wziąłeś? Nie! Ty uważasz, że stary zerżnął na imprezie matkę, 9 miesięcy później się urodziłeś. Żyjesz po to, żeby zapierdalać na cieci nie dających Ci prawdziwie żyć i nie widzisz w tym nic złego. Jesteś dokładnie taki jakim dla nich powinieneś być.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-06-28, 11:30
Nasze myślenie polega na przekazywaniu elektrochemicznych sygnałów przez kolejne komórki nerwowe. Tyle.
Lubie jak jakiś filozof co szuka sensu zycia nazywa mnie pseudofilozofem. LOL.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-06-28, 12:15
Znowu chcesz cwaniaczkować i jakieś wybiegi pseudonaukowe stosować, a wyjdzie jak zwykle...

No ale... skoro już tak śmiało i pewnie przedstawiłeś taką, a nie inną definicję (nawet uproszczenie definicji).

Ork.Fajny napisał/a:

myślenie polega na przekazywaniu elektrochemicznych sygnałów przez kolejne komórki nerwowe. Tyle.



to wiesz co musisz zrobić.

Przedstaw jednoznaczne, potwierdzone dowody naukowe (tylko nie twórz swoich kolejnych wymyślonych na poczekaniu niepotwierdzonych hipotez-bajek jak to masz w zwyczaju), które jednoznacznie ograniczają określenie "myślenie" do tylko i wyłącznie zaproponowanej przez Ciebie definicji, oraz obalają możliwość innych (mniej lub bardziej potocznych) znaczeń "myślenia".
Oczywiście bibliografia jak najbardziej oczekiwana.

Dawaj Sokratesiku...
Czas start!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-06-28, 12:23
en.wikipedia.org/wiki/Neurotransmission

*mic drop*
Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-06-28, 12:30
Czy kolega, którego się czepiłeś nie napisał przypadkiem:
grudzin7 napisał/a:

Koleś trochę racji ma w tym, że ludzie coraz mniej czują i coraz mniej myślą



Jakoś nie widzę w jego wypowiedzi określenia... że ludzie co raz mniej "neurotransmitują".

Udowodnij swoją definicję określenia "myślenie", nie innych słów czy pojęć.
Dawaj, dawaj... pędzikiem, nie ociągaj się.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-06-28, 13:07
en.wikipedia.org/wiki/Neurotransmission

*mic drop2*
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie