18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
panchamityle 2014-11-10, 3:04 64
Wielka nowość po meczu piłkarskim, precedens.. Miał nikt nie przyjąć mandatu, puścili by ich na pociąg, bo z tyloma wnioskami by im się nie chciało jebać..
Zgłoś
Avatar
ArmiaKrajowa 2014-11-10, 5:14 124
Nigdy sie nie przyznawaj...

Nie wiem co to za ekipa ale mogli wszyscy odmowic.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-11-10, 6:12 44
Odważny ale tylko na chwile.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-11-10, 6:50 37
Kurwa. Najdziwniejsza akcja policji jaką widziałem do tej pory.
Oczywiście mogli wszyscy odmówić ale bardziej im się 'opłacało' przyjąć. Nie kojarzę gdzie to nagrywane ale wyobraźcie sobie ,że jesteście z 2giego końca polski. Zrobią ten wniosek do sądu a wy będziecie musieli na każdą rozprawę zapierdalać do ichniejszego sądu. Nie jest wykluczone to ,że nie skończy się na 1 posiedzeniu tylko będą ze 2-3 posiedzenia sądu albo i lepiej. Weź teraz zapierdalaj do nich na każde wezwanie do sądu. To się nie opłaca.

Wiem ,że skurwysyństwo z ich strony ale osobiście też bym już tą stówę mandatu przyjął aby kurwa nie jeździć pół polski do sądu.

(PS> Swoją drogą ciekawe ,że tutaj jak są chude gimbusy w większości to napierdalają tymi mandatami za przeklinanie ale jak stado koksów drze ryja 10cm od mordy niebieskiego "jebać policję" albo "policja zawsze jebana będzie" to już nie ma takich cwaniaków i 'kolejek' robionych do mandatów za przeklinanie.)
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-11-10, 8:12 38
Normalnie bym napisal, ze dobrze kibicowskiemu bydlu, ale pies ma ryj rasowej kurwy policyjnospolecznej
Zgłoś
Avatar
WolfXp1 2014-11-10, 8:15
maczet nie mieli ?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-11-10, 8:23 3
Dobrym pomysłem jest użycie telefonu jako dyktafonu. Idziesz na mecz i nagrywasz. Jeżeli nie przeklinałeś masz dowód. Z chęcią zapłaciłbym za podróż aby podczas posiedzenia sejmu pan policjant który był taki upierdliwy przesiedział ponad 90 minut na sali sądowej ( jako świadek oskarżenia ) i słuchał nagrania. Już dla samego wkurwienia takich chamów warto by to było zrobić. I ofc wniosek do sądu o ukaranie pana policjanta o składanie fałszywych zeznań i o zwrot kosztów procesu przez owego pana. Z tymże trzeba mieć twardy dowód w postaci nagrania i nie przeklinać.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-10, 8:25 15
Taki chuj jakbym przyjął mandat. Co do posiedzeń sądu w takiej sprawie, można napisać wniosek o wydanie wyroku zaocznego, bez udziału stron. Z racji braku dowodów sprawa będzie z miejsca umorzona, i nie trzeba nigdzie jeździć.
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-11-10, 8:34 1
Ale mu się łapa trzęsła. Winny zawsze jest zdenerwowany!
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-10, 8:42 1
100zł za takie coś?! Ja dostałem tylko 20zl.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-11-10, 9:17 25
Skoro nie przeklinałeś to po chuj przyjmujesz mandat?
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-11-10, 9:49
pedał przyjął mandat bo jest nie wychowanym półgłówkiem bluzgającym na lewo i prawo, typowy wolak...
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2014-11-10, 10:21 5
że jak ? Że na meczu przeklinali ? Nie rozumiem trochę tej sytuacji, ale chyba w piłce o to chodzi. Równie dobrze można do biletu dołączyć mandat bo wiadomo, że bez kurwowania tego nie da się ogladać.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-11-10, 10:26
Ciekawe, czy TVP to pokaże... hehe
Zgłoś