18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Saynel 2013-07-03, 19:40
Nawet nie slyszalem o takim panstwie, a okazuje sie ze tam jest ropa. Fajno - kolejna wojna, kolejne filmiki.
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-07-03, 19:52 5
To, że z Jemenu nie wyleciał w tym czasie żaden samolot, nie znaczy, że paczka z bombą nie może stamtąd pochodzić. Trochę logicznego myślenia. Oczywiście propaganda w negatywnym tego słowa sensie istnieje i ma się dobrze, ale to jest akurat chujowy przykład.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-07-03, 20:19
Biedni ci amerykanie. Wszyscy chcą ich zabić, wszelkie wybuchowe paczki, samoloty... to wszystko zmierza w ich kierunku. Co oni takiego złego zrobili temu światu? Współczuje im, bo oni chcą prowadzić normalne życie, ale Al-Kaida się na nich uwzięła jak na mnie UBowska sąsiadka.

PS. W takich chwilach wszyscy jesteśmy amerykanami.
Pokój!
Zgłoś
Avatar
tygrys96 2013-07-03, 20:44
Glupie k*rwy z ich rzadu :/ Teraz wszem i w obec mowie ze Jemen trzeba napierdalac i znowu "pokojowa"misja
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2013-07-03, 22:10
Jaką armię ma Arabia Saudyjska? Czy żydoamerykanie nie opierdalają wszystkich krajów na około, żeby potem z każdej mańki jebnąć w najbogatszych arabusów?
Zgłoś
Avatar
Johanes 2013-07-03, 22:46 1
Libertinus napisał/a:



Na chuj Jemen miałby cwaniakować U.S.A.? Porównaj sobie wydatki na zbrojenie jednego i drugiego państwa. United Shits of America zniszczyli by ich samym lotniskowcem.



A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak terroryzm?
Zgłoś
Avatar
Al-Bundy 2013-07-04, 13:23
u nas festiwal straszenia Kaczyńskim, jakimiś urojonymi nazistami i w tym też jak widziałem Samoobroną (lol?) już trwa
Zgłoś