18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
🔥 Moto... - popularne w ostatnich 24h
Avatar
stud3nt 2013-07-03, 15:27 33
Polecam lekturę M. Crichtona "Państwo strachu".

Dla nie lubiących dużo czytać: po upadku ZSRR ludzie zaczęli mniej się bać Rosjan i komunizmu. Całkowitym przypadkiem, w mediach wraz z upadkiem Kacapów nastąpił kilkusetprocentowy wzrost występowania słów "kryzys", "bomba", "zagrożenie", "zamach", itd.

Ludzie, którzy się nie boją, zadają niewygodne pytania. Ludzie, którzy się boją, pozwolą swoim panom i władcom na bardzo wiele, żeby poczuć iluzję bezpieczeństwa. W rezultacie nie dostaną ani wolności, ani bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-07-03, 15:43 9
Jakbym widział polskie stacje telewizyjne i serwisy informacyjne
Zgłoś
Avatar
pawelekq9 2013-07-03, 17:19
Normalka Tak się wypowiada dzisiaj wojnę.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-07-03, 18:31 2
Czyli teraz będą wprowadzali "demokrację" w Jemenie.
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2013-07-03, 18:37 17
Zobaczycie. Jeszcze za naszego życia to wszystko pierdolnie i będzie taka wojna, że nie zostanie kamień na kamieniu.
Jebane hamburgiery. Tonący brzytwy się chwyta.
Zgłoś
Avatar
chysek_litrusek 2013-07-03, 18:37
Czy mi się pojebało, czy nie doczytałem gdzieś czegoś. Dlaczemu wrzutki z 15 browarami nie są na głównej?
Zgłoś
Avatar
myha 2013-07-03, 18:41
no przecież teraz to samo dotyczy islamizacji europy robi się gigantyczna propagandę i nagonkę żebyśmy później dobrowolnie wyrzekli się części swoich i tak już nielicznych praw w imię naszej obrony. Tak działa każdy lewak najpierw znajduje się wroga, straszy się nim wyolbrzymiając każdy problem 100 krotnie, odbiera się prawa i ma się posłuszne bydło zamiast myślących ludzii, które nie tylko nie będzie protestować przed odebraniem im wolności tylko wręcz będzie o to błagać.
Zgłoś
Avatar
Johanes 2013-07-03, 18:42 3
Nie no oczywiście - Jemeńska Agencja Prasowa napisałaby - "Tak wysłaliśmy w ostatnich dniach kilka samolotów do USA i GB, i tak wszystkie miały bomby na pokładzie". Przecież to oczywiste, że pojawi się z ich strony dementi. Generalnie propaganda istnieje, ale przykład mega chu*owy.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-03, 18:46 1
Johanes
Dokładnie. Koreańskie 'agencje prasowe' też przez całe lata zaprzeczały jakoby Korea pracowała nad bombą atomową. To co niby kilka miesięcy temu zdetonowali koreańczycy? Te paczki z Jemenu? No litości...
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-03, 18:53
III Rzesza - atak "polskiego" oddziału na radiostację w Gliwicach
III Rzesza - przybycie z odsieczą dla "ciemięzonego ludu germańskiego" w Czechosłowacji
USA - Broń masowego rażenia w Iraku
USA - Inwazja na Afghanistan, "bo Al-Kaida tam jest" (szkoda, że nie wiedzą, że to Arabia Saudyjska wszystko finansuje)
USA - wykorzystanie zatopionej Lusitanii do przyłączenia się do I wojny
NATO - Przekroczenie "czerwonej granicy" w Syrii

Najwidoczniej teraz ktoś ma jakiś interes w Jemenie. Cóż...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-07-03, 18:54
Johanes napisał/a:

Nie no oczywiście - Jemeńska Agencja Prasowa napisałaby - "Tak wysłaliśmy w ostatnich dniach kilka samolotów do USA i GB, i tak wszystkie miały bomby na pokładzie". Przecież to oczywiste, że pojawi się z ich strony dementi. Generalnie propaganda istnieje, ale przykład mega chu*owy.



Na chuj Jemen miałby cwaniakować U.S.A.? Porównaj sobie wydatki na zbrojenie jednego i drugiego państwa. United Shits of America zniszczyli by ich samym lotniskowcem.

DUST DEVIL napisał/a:

III Rzesza - atak "polskiego" oddziału na radiostację w Gliwicach
III Rzesza - przybycie z odsieczą dla "ciemięzonego ludu germańskiego" w Czechosłowacji
USA - Broń masowego rażenia w Iraku
USA - Inwazja na Afghanistan, "bo Al-Kaida tam jest" (szkoda, że nie wiedzą, że to Arabia Saudyjska wszystko finansuje)
USA - wykorzystanie zatopionej Lusitanii do przyłączenia się do I wojny
NATO - Przekroczenie "czerwonej granicy" w Syrii

Najwidoczniej teraz ktoś ma jakiś interes w Jemenie. Cóż...



Rosja - Atak na Czeczenię po tym jak tajniki wysadziły blok w Moskwie i zwaliły to na Czeczeńców.

Skoro my to wiem to oni tym bardziej.
Zgłoś
Avatar
Resider 2013-07-03, 19:33
i dobrze, niech wjebią kozojebców do grobu.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-07-03, 19:39 1
Coś mi tu nie pasuje...
Wiem! Od razu lepiej


Ewentualnie...
Zgłoś