18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
W3bst3r 2013-12-22, 19:32
michal2000 napisał/a:



Że co? To istnieje limit podatków "w graniach wolnego" rynku? Jeszcze raz, że co? Szwajcaria wydaje też znacznie więcej % PKB na socjal. Dokładnie 27,3 % a Polska 18.9%. Szwajcaria jest wręcz modelowym przykładem realizowania polityki "trzeciej drogi". Do tego pojęcia podchodzisz jak do novum co dziwne, skoro tak interesujesz się polityką.

Po drugie - nie bardzo wiem w jaki osób "padłem ofiarą" zestawienia cytatów. Co one mają ze sobą wspólnego?

I znowu, że co? To muszę promować partie aby wyrazić swoje zdanie? Ciekawa zasada. Swoją drogą to śmieszne, że gdy ja grzecznie bez obrażania kogokolwiek wyrażam swoją opinię to hejt a wyzwiska niuepoprarte zadnymi argumentami @elBiaauawy są pewnie już ok bo lecą "w dobrą stronę"



Cytat:

Że co? To istnieje limit podatków "w graniach wolnego" rynku? Jeszcze raz, że co? Szwajcaria wydaje też znacznie więcej % PKB na socjal. Dokładnie 27,3 % a Polska 18.9%.



Cytat:

Warunkiem otrzymania zasiłku dla bezrobotnych jest opłacanie składek ALV przez pełnych 12 miesięcy (co do dnia), w ciągu ostatnich 2 lat. Na poniższej stronie podają, że liczy się także okres zatrudnienia za granicą (UE) w ciągu tych 2 lat. W tym wypadku dotyczy to pozwolenia B.



Coś mi się wierzyć nie chce, że 1/4 budżetu (PKB nie wydasz gwarantuję Ci ) idzie na socjal, szczególnie, że Szajswaria jest całkiem pracowitym krajem. A poza tym mają wzrost 1% także nie wiem jak Ty, ale ja nie chcę iść tą drogą

Cytat:

I znowu, że co? To muszę promować partie aby wyrazić swoje zdanie?


Nie, ale jak Twoja krytyka wejdzie do Sejmu to masz u mnie skrzynkę wódki
Zgłoś
Avatar
michal2000 2013-12-22, 20:20
W3bst3r napisał/a:


Coś mi się wierzyć nie chce, że 1/4 budżetu (PKB nie wydasz gwarantuję Ci )



To kiepskie są te Twoje gwarancje...

Toż to 15 sekund zabawy z Google abyś mógł sobie sprawdzić te dane. I nie, nie pomyliłem się - chodzi o % PKB a nie budżetu. Tak przy okazji to Polska ma jedne z najmniejszych wydatków socjalnych w UE.

Cytat:

Nie, ale jak Twoja krytyka wejdzie do Sejmu to masz u mnie skrzynkę wódki


Dzięki mojej krytyce może jakiś Sadol tutaj zastanowi się dwa razy zanim postawi krzyżyk w następnych wyborach.
Zgłoś