18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Kov 2012-06-24, 17:47
kelgar1992
Miałem się do tego dopierdolić ale mnie uprzedziłeś, łap piwko
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-06-24, 18:39 1
Gruby, brzydki frajer z tatuazem pepsi i koszulka bez rekakow ktory pokazuje jak byc prawdziwym mezczyzna. Przezciez to jest kurwa kleska ewolucji wiec jak mozna takie gowno wrzucac na tyle portali ktore przedostaje sie na glowne strony ?
Zgłoś
Avatar
4u_nabuchodonozor 2012-06-24, 18:42
BongMan napisał/a:

Rozumiem, że można zrobić błąd w trudnym słowie, np. gżegżółka. Ale żeby kurwa słowo "krok" napisać z błędem i to dwa razy pod rząd, to trzeba mieć naprawdę najebane w przybudówie.

a mi się wydaje, że po prostu można zrobić literówkę, później ją skopiować, bo po co pisać 2 razy i mieć na tyle "wyjebane" żeby nie czytać tego co się wcześniej napisało
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-06-25, 10:08
kelgar1992 napisał/a:

@BongMan KURWA PISZE SIĘ "Z RZĘDU" A NIE " POD RZĄD". Jak nie umiesz się posługiwać językiem polskim, to na miłość boską nie krytykuj innych.


W dupie byłeś i gówno widziałeś.
Cytat:

W zasadzie wszystko jedno, której formy się użyje. Słowniki poprawnej polszczyzny traktują drugą formę jako błąd, ale w rzeczywistości obie są wystarczająco często używane, aby je aprobować.

— Mirosław Bańko, PWN



4u_nabuchodonozor napisał/a:

a mi się wydaje, że po prostu można zrobić literówkę, później ją skopiować, bo po co pisać 2 razy


Miałby kopiować czteroliterowe słowo bo nie chciało mu się go pisać drugi raz? Nie sądzę, gdyż napisanie tego słowa ręcznie trwa krócej niż zaznaczenie go, skopiowanie i wklejenie.
Zgłoś