18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Coyot30 2024-05-04, 8:22 23
Testował bym tam atomówki bez uprzedzenia.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-04, 8:50 31
Ale czego oczekiwać od spoleczeństwa/kaju gdzie sra się tam gdzie się stoi? Porządku kurwa?
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2024-05-04, 9:06 22
I to jest zielony ład huj w dupe uni eupropejskiej ale tak poważnie to tylko atom i napalm tam pomoże
Zgłoś
Avatar
Higvam 2024-05-04, 9:47 6
Coyot30 napisał/a:

Testował bym tam atomówki bez uprzedzenia.



Żeby to wszystko w atmosferę poszło a potem po globie się rozsiało? Już lepiej samolotami zbierać piach z Sahary i zakopać to śmietnisko
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-04, 10:21 11
Ja pierdolę ! Ci ''ludzie '' tam sa pojebani !!!!Jak tak kurwa można?!

Zgłoś
Avatar
e................s 2024-05-04, 10:38 6
RobDeMay napisał/a:

Jak jeszcze Ci się nie rozpuściła papierowa słomka w mordzie, to biegnij czym prędzej zapłacić podatek za emisję CO2



Właśnie po to są te wkurwiające ograniczenia, by śmieci się nie walały po ulicach i ich utylizacja na wysypiskach była szybsza, a jak już jakiś dzban naśmieci, to żeby się to w miarę sprawnie rozłożyło. Ja wiem, że w krajach trzeciego świata palą w piecyku oponami, ale zobaczcie sobie mapy jakości/czystości powietrza nad krajami europejskimi, a właśnie krajami tego trzeciego świata.

Jak was tak bardzo wkurwiają te regulacje, to droga wolna, możecie się wynieść z Polski do Indii albo do innego Bangladeszu i się truć tamtejszym powietrzem i wodą.
Zgłoś
Avatar
hlavaa 2024-05-04, 10:44 4
Ale Rudy bedzie nam dalej oczy mydlil zajebistiscia UE bi daje nam kpo... a nowoczesna wyksztalcona mlodziez pojdzie za glosem nowoczesnego zachodu...

eliveruss napisał/a:

Właśnie po to są te wkurwiające ograniczenia, by śmieci się nie walały po ulicach i ich utylizacja na wysypiskach była szybsza, a jak już jakiś dzban naśmieci, to żeby się to w miarę sprawnie rozłożyło. Ja wiem, że w krajach trzeciego świata palą w piecyku oponami, ale zobaczcie sobie mapy jakości/czystości powietrza nad krajami europejskimi, a właśnie krajami tego trzeciego świata.
Jak was tak bardzo wkurwiają te regulacje, to droga wolna, możecie się wynieść z Polski do Indii albo do innego Bangladeszu i się truć tamtejszym powietrzem i wodą.



Ale douczony jestes jak glupi chuj! Znajdz czujniki czystosci powietrza w indiach czy bangladeszu takie jakie mamy w Europie.
Ogrywany jestes w chuj przez unie wlasnie tymi mapami..
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-05-04, 11:41 1
To jest cena za tanie jednorazowe ciuchy w sieciówkach.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-04, 11:52 2
Wolisz, jeansy za dwie wypłaty? Pracowałem za 20 dolarów miesięcznie, więc doskonale pamiętam te czasy.

Teraz jak widzę centrum handlowe, w którym wszystko jest jak za darmo, to mordą mi się cieszy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-04, 12:28 3
hlavaa napisał/a:

Ale Rudy bedzie nam dalej oczy mydlil zajebistiscia UE bi daje nam kpo... a nowoczesna wyksztalcona mlodziez pojdzie za glosem nowoczesnego zachodu...
Ale douczony jestes jak glupi chuj! Znajdz czujniki czystosci powietrza w indiach czy bangladeszu takie jakie mamy w Europie.
Ogrywany jestes w chuj przez unie wlasnie tymi mapami..



A ty potrafisz czytac ze zrozumieniem? Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
AdixCalisthenics 2024-05-04, 13:56 1
baronturbina napisał/a:

A ty potrafisz czytac ze zrozumieniem? Ja pierdole.



Dokładnie, wiemy jak wygląda infrastruktura i krajobraz w krajach gdzie płacisz podatki oraz takie jak na filmie gdzie jest syf i chujnia. Unijne regulacje są idiotyczne ale nie są zero-jedynkowe, w zdecydowanej większości ma to swój sens.
Zgłoś
Avatar
quniu88 2024-05-04, 14:45 2
hlavaa napisał/a:

Ale Rudy bedzie nam dalej oczy mydlil zajebistiscia UE bi daje nam kpo... a nowoczesna wyksztalcona mlodziez pojdzie za glosem nowoczesnego zachodu...
Ale douczony jestes jak glupi chuj! Znajdz czujniki czystosci powietrza w indiach czy bangladeszu takie jakie mamy w Europie.
Ogrywany jestes w chuj przez unie wlasnie tymi mapami..



Jesteś pierdolnięty? Masz jak na dłoni filmik z rzeką śmieci. Bez czujnika czystości powietrza stwierdzam, że tam jest syf, śmierdzi i powietrze jest milion razy gorsze.
Nie chcesz by ci narzucano porządek to się tam wynoś i chuj ci w dupę. Już wolę jeździć elektrykiem niż mieć pod domem takie coś.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-04, 19:17
AdixCalisthenics napisał/a:

Dokładnie, wiemy jak wygląda infrastruktura i krajobraz w krajach gdzie płacisz podatki oraz takie jak na filmie gdzie jest syf i chujnia. Unijne regulacje są idiotyczne ale nie są zero-jedynkowe, w zdecydowanej większości ma to swój sens.


No no. Problem jest gdzie indziej. Problem jest taki że w europie normy emisji sa a wiec VW PSA i reszta do Azji przenoszą produkcje bo tam nie ma norm
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-05-04, 20:53
baronturbina napisał/a:

No no. Problem jest gdzie indziej. Problem jest taki że w europie normy emisji sa a wiec VW PSA i reszta do Azji przenoszą produkcje bo tam nie ma norm



Ale norma określa sprzedaż samochodów. Chyba że mówisz o normach dotyczących produkcji
Zgłoś