18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2018-06-15, 23:41 44
Pfffff... HAhahahahahahhahahahaha...
O kurwa no tego to się ni chuja nie spodziewałem... HAHAHAHAHahhahahaha
Ja jebię... to GLC projektował chyba ten sam co pierwszą A klasę hahahahaha...
Zgłoś
Avatar
PanZorro 2018-06-15, 23:42 2
Uwaga zjebana "muzyka".
Zgłoś
Avatar
Kveldulf 2018-06-15, 23:54 18
Fizyka 1:0 kakaowi najeźdźcy.
Zgłoś
Avatar
SSmołki 2018-06-16, 0:39 1
co to za ciapackie wycie
Zgłoś
Avatar
Lussy 2018-06-16, 8:24
Fizyki nie oszukasz, ciapatego nie nauczysz.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-06-16, 8:52 5
Ech Ci Francuzi.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2018-06-16, 10:55 17
(pod)Ludzie dostali pierdolca na suvy, tylko w 90% to kretyni nie znający podstawowych zasad fizyki. Te auta mają na tyle wysoko położony środek ciężkości, że każdy nagły unik czy to wyskakującego zwierzęcia/dziecka czy próbowania sił w szpanowaniu kończyć się będzie tak... Ludzie nie bądźcie debilami i kupcie sobie wygodne sedany/kombi chyba, że macie takie małe fiutki, że sedan nie jest w stanie go wydłużyć i trzeba kupić suva.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-06-16, 11:31 2
Przynajmniej chujowe auto rozwalił.
Zgłoś
Avatar
kzf 2018-06-16, 11:54 15
@Belweder, najlepsze jest to, że SUVami chcą jeździć też baby, które mają problem z zaparkowaniem roweru. Potem w chuj korek, bo taka istota przez 2h nie jest w stanie ustawić tego syfu na pustym parkingu.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2018-06-16, 12:07 2
kzf napisał/a:

@Belweder, najlepsze jest to, że SUVami chcą jeździć też baby, które mają problem z zaparkowaniem roweru. Potem w chuj korek, bo taka istota przez 2h nie jest w stanie ustawić tego syfu na pustym parkingu.



O tym już nie wspominałem, bo babie i tak nie wytłumaczysz. Smart to dla niej zbyt wiele na drodze publicznej a co dopiero jakiś suv. Ale może jakiś koleś to weźmie do serca przy wyborze auta
Zgłoś
Avatar
Smir808 2018-06-16, 12:21 19
A jak już jesteśmy w temacie bab w nowych samochodach to mnie zawsze rozpierdala widok jak jedzie taka paniusia z telefonem przy uchu -już nie mówię że mandat jakby co murowany, ale walczy z tym telefonem i samochodem, bo ciężko jedną ręką ogarnąć kierownicę, biegi i czasami kierunkowskaz... ale najlepsze jest to że wszystkie nowe samochody mają wbudowanego bluetotha, sterowanie głosowe, zintegrowane z systemem audio, przyciski dedykowane na kierownicy - skonfigurować to trzeba raz - RAZ - a potem pełen automat i gadasz sobie elegancko bez żadnych przeszkód- ale kurwa po co? Nakupione dodatkowych systemów multimedialnych za grubą kasiorę i to wszystko jak krew w piach...
Zgłoś
Avatar
kzf 2018-06-16, 12:53 3
@up, no kurwa święta prawda. Ale to nie tylko baby. Chłopy też tak odpierdalają. Nie wiem kurwa, czy tacy jeszcze nie przestawili się, bo w passacie tego nie było, czy to jest specjalny zabieg, żeby inni widzieli przez szybę, że ma srajfona, szajsunga, czy inne smartgówno najnowszej generacji.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-06-16, 18:18 1
Up
UP,up
UP.up,up
Widze Januszowy bol dupy. Kupuje sie SUV-a np takiego merca GLC-GLE coupe Bo CIE STAC , a swoja droga kupujesz bo inne #rozowepaski tez popierdalaja takimi kolubrynami wiec jak lubisz swojego dzieciaka. dzieci i prywatna cipe to kupujesz tez SUV zeby inny rozowy pasek nie zrobil ci z rodziny mielonych. Proste i logiczne jak budowa cepa. Jak ktos ma stuleje to trzeba zapierdalac do chirurga zeby ogranal a pozniej do roboty a nie z pizdy strzelac ...
Jebane biedaki...

ps. Prosze mi nie pierdolic o gwiazdkach NCAP bo kazdy kto chociaz raz przezyl wypadek wie doskonale ze te sztuczne gwiazdeczki mozna sobie wsadzic kolokwialnie mowiac w dupe. Fizyka to dziwka ale jej nie oszukasz sztuczna gwiazdka. jak pierdolniesz w osobowy samochod takim suvem to z suva wysiadasz a ludzi z osobowki zabiera karetka.... Tak to wyglada w praktyce. Jest tylko jeden warunek, kupujesz NOWE auto bez przygod... ale z kim ja rozmawiam , tutaj 99% ludzi jara sie starym 5 letnim rzechem z smiglem na masce ...
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-06-16, 18:58 1
@piotrekt1976 Nie ważne czym jeździsz a jak, jeśli jesteś zwykła pizdą to nie ważne czy masz nowego suva czy 20 letniego fiata, a drodze wkurwiasz tak samo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie