18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Jak jezdzisz kurwa??
TamGdzies • 2012-08-15, 23:11
tak w polsce powinne punkty karne wygladac
Przejscie dla pieszych- sierpowy
ciagla linia- dwa lewe proste i hakiem..
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-15, 23:23 20
Jedzie idiota rowerem na pasach i jeszcze ma muze na uszach.
Ćwok się jeszcze burzy i bije za to.
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-08-15, 23:27 5
w rosji jak zauwazylem na wszystkich filmikach to chyba:
silniejszy ma zawsze racje!
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-15, 23:38 6
A bym mu kurwa ten rower przejechał, jebany ciul, a potem mu po paluchach to by się skurwiel nauczył co to rower i jak się go używa. Sam jeżdżę na bajku, na nowym mam już przeszło 15k km wyrobione, ale przez przejście przejeżdżam tylko jak nic nie jedzie, a nie wpierdalam się pod koła i jeszcze fochy.
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-08-15, 23:41
Widać że kierujący samochodem cofnął więc pewnie przypierdolił w tego kolarza.
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-08-15, 23:48
@up kapralu:
pojedz do rosji i tam im to pokaz
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-16, 1:00
Widać, że rowerzysta sam się wjebał na pasy, jak kierowca samochodu przecinał skrzyżowanie. Wiem, że to kacapownia, ale normalne chyba jest, że nie pcham się na pasy widząc, że nadjeżdżający pojazd jest zbyt blisko. Pajace pewnie myślą, że w miejscu zahamujesz.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-08-16, 17:03
a może w rosji są inne przepisy i można rowerem po pasach jeździć, a cykliści maja pierwszeństwo? Kto wie ja nie wiem, więc nie oceniam sytuacji.
Zgłoś
Avatar
BociaNq 2012-08-16, 17:15
Skubaniec, 2 razy by go potracił, i 2 razy musiał go sprać ;/ Co za pechowcy.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-08-16, 18:00
Jeśli droga dla rowerów przebiega przez jezdnię, to w zależności od wskazania świateł, można po niej jechać.
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2012-08-16, 18:38
debile w swoich walonych, niemieckich osobówkach za kredyty uważają się za szlachtę. napierdalać takich równo, fajny rower i dres też tak będe jeździł.
Zgłoś
Avatar
marmar 2012-08-16, 19:13
xxSekiPlxx napisał/a:

Widać, że rowerzysta sam się wjebał na pasy, jak kierowca samochodu przecinał skrzyżowanie. Wiem, że to kacapownia, ale normalne chyba jest, że nie pcham się na pasy widząc, że nadjeżdżający pojazd jest zbyt blisko. Pajace pewnie myślą, że w miejscu zahamujesz.


Nie byłbym taki pewien. To Rosja, a tam przepisy nie są takie same jak u nas. Zacznijmy od tego, ze na skrzyżowaniach rowerzysta ma takie same prawa jak pieszy.
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2012-08-18, 3:22
na chuj sie zatrzymywał
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-08-18, 10:28
Co wy kurwa pieprzycie ludzie. To że wjechał na pasy rowerem to jest takie złe według was? Ja też nigdy nie schodzę z rowerka na przejściach bo to jest bez sensu. A gość ani na tych pasach nie wyjechał jakoś gwałtownie, tylko jak samochód był daleko, a obowiązkiem auta jest się kurwa zatrzymać jak jest ktoś na przejściu. Nagle tak pilnujecie przepisów, to ciekawe ile z was jeździć samochodem zgodnie z każdym przepisem (20km/h ograniczenia)
Zgłoś