18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
majkelson 2016-04-20, 11:39 2
Co to za alkus filozof?
Niech strzeli sobie klina, bo go tiki dopadły
Zgłoś
Avatar
WesołyKucyk 2016-04-20, 11:39 6
Jebać Unię!
Chrystus królem Polski!
Chrystus Chrystus Chrystus!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-20, 12:50 2
On jest jeszcze pijany czy już skacowany?

Starałem się obejrzeć całość ale po 3 minutach odpadłem bo na takie pierdolenie za trzeźwy jestem.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2016-04-20, 13:00 4
WesołyKucyk napisał/a:

Chrystus królem Polski!



Chrystus nie może być Królem Polszy z bardzo konkretnych powodów. Przecież nie ma takiej funkcji jak Król Polski. Poza tym Jezus nie ma obywatelstwa polskiego ani nigdy nie osiągnął wieku wymaganego do sprawowania funkcji władzy wykonawczej, a do tego przecież został skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Czy ktoś w ogóle się pofatygował, żeby skonsultować z rządem Izraela to, że jeden z ich obywateli miałby zostać królem Polski?!
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2016-04-20, 14:19
Jedna Unia Dla Europy. I wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
M................w 2016-04-20, 14:42
Black-Sheep napisał/a:



Chrystus nie może być Królem Polszy z bardzo konkretnych powodów. Przecież nie ma takiej funkcji jak Król Polski. Poza tym Jezus nie ma obywatelstwa polskiego ani nigdy nie osiągnął wieku wymaganego do sprawowania funkcji władzy wykonawczej, a do tego przecież został skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Czy ktoś w ogóle się pofatygował, żeby skonsultować z rządem Izraela to, że jeden z ich obywateli miałby zostać królem Polski?!



Hurr durr, jebany lewaku, spóźnisz się na marsz KOD-u arrrgh
Zgłoś