18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nimr0d 2011-11-14, 21:01
Że gra ssie i jest chujowa to przesada, sami jesteście chujowi. To że ma jakieś błędy i niedociągnięcia to nie znaczy że gniot od razu. Tak rozbudowana przygodówka to nie jest to co bezmózgie napierdalanki typu call of duty czy battlefield gdzie może być milion błędów a i tak nikt w tym chaosie nie zauważy. Spokojnie wyjdą patche, mody i Skynrim będzie w pełni OK.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-14, 21:32 4
Wchodzę dziś na sadola i czuje jakiś niewyobrażalny smród. Zastanawiam się co to może być. -Skarpety? -Nie no, kurwa świeże mam.-Może coś mi za łóżkiem zdechło? -Nie, tez nie to. W końcu patrze, a tu:



Powróciło pospólstwo na salony
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-14, 21:49 2
@up
Random to cie spłodził.
Zgłoś
Avatar
atyll 2011-11-14, 22:01 1
Mi ta gra w ogóle się nie podoba, pograłem z 10 minut i wyłączyłem w chuj
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-14, 22:51
@Aexalven
Ciężko powiedzieć czy kiedyś natknąłem się na ciebie lecz stwierdzam, iż będę cie traktował jak postać komiczną i przejmować się nie będę usilnymi próbami trollowania z twojej strony, parchaty wędrowcze.
Zgłoś
Avatar
J................o 2011-11-14, 23:06
Obecnie nie powstają dobre erpegi - zatrzymało się to na falloutach (nie, nie mam na myśli 3 i wyżej, tylko 1i2), Baldurach itd, planescape? Kurwa. Wychodzi, co wychodzi, wszystko co bylo już się grało - póki co prędko nie wyjdzie nic lepszego. Tak samo zjeżdzali ludzie Fallouta 3 czy obliviona, bądź morrowinda - po paru latach to gry Kultowe i spróbuj mówić inaczej. Niedoróbki? Chuj z tym, za pół roku będzie to wciąż najlepszy rpg dostępny na rynku w kategorii "coś nowego". Za rok pewnie też.

A i żeby nie było - Arcanum, Nevervintery, Icewindy, KOTORy, Mass Effect (ktore średnio jest rpg ale narracja fabuły w wersji oryginalnej... miodzio) dżiz krajst, oj wszystko nie do zliczenia... Ja tam kupie i będę się cieszył, że mam cRPG z bugami. Bo kurwa nic lepszego na chwile obecna nie wyszlo
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2011-11-14, 23:23
@up

Zapomniales o Fallout New Vegas ktory, moim zdaniem, jest naprawde swietnym "erpegiem" z dobra grywalnoscia i wciagajaca fabula. No i mamy jeszcze nieszczesne Diablo, ktore go chujowych ponad wszelka watpliwosc nienalezy(szczegolnie 1) ale do czasu wyjsca 3 jest to moze troszke za stara, jak dla wiekszosci, pozycja.
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2011-11-15, 1:15
@up
Mass Effect, rpg. Gówno mi zrobisz pajacu, dobrze o tym wiesz, przestań ćpać bo masz jakies kurwa zwidy. Im dluzej czytam twoje "posty" tym bardziej mi sie rzygac chce. A teraz zjedz mnie jakims wymyslonym gównem ktore ma chuja zwiazku z rzeczywistoscia.
Zgłoś
Avatar
D................i 2011-11-15, 1:37
@up uwazaj z trollingiem masz 4 ostrzezenia
centurion moze ogluszyc cie o wielkim ban hammerem
nawet sam odyn cie nie uratuje
Zgłoś
Avatar
Fragless 2011-11-15, 1:49 1
Mnie tam kłótnia panów nawet rozbawiła. A co do Skyrima jako rpg - Jak widać większość popularnych tytułów (np. TES, Fallout) wkroczyła w tzw. nową (dziadowską nierzadko) erę rozrywki. Dzisiaj skupiają się bardziej na oprawie wizualnej i dźwiękowej, żeby fanboje dostali erekcji. Mnie tam osobiście zwisa bo nie jestem maniakiem rpg.
Zgłoś
Avatar
D................i 2011-11-15, 2:59
Aexalven napisał/a:

Przecież nikogo nie obrażam ani nie troluję : /


z niecierpliwoscia czekam na wpis "udane strollowanie Śmierć" wtedy wygrasz internet gwarantuje
P.S czy to brzmi tak chujowo po polsku jak mi sie wydaje
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-15, 3:09
Darki, a jak bardzo leniwy jesteś, bardziej niż ja?
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-11-15, 7:34 1
oj pierdolicie ze latwe itp, jest 5 poziomow trudnosci, zapraszam do ruin dwemerow, jedna na takiej dosc wysokiej gorze, po przejsciu kilku centurionow juz bylem zmeczony, w najglebszych otchlaniach znalazlem dziwne stwory, cos jakby gobliny z jednym okiem, dwa naraz rozjebaly mnie w 5 sekund. Ogolnie gr jest fajna, bardfzo mi sie podoba, nie sluchajcie znawcow RPGow, bo jak kazdy znawca musza wiedziec wiecej i nic im sie nie moze podobac. Gra jest jak najbardziej OK.
PS: wiem ze sie wkurwiacie ze na sadolu gada sie o grach, ale niestety, na temat elderscrolls moge gadac nawet na stronach o raku szyjki macicy.
Zgłoś
Avatar
venomblade 2011-11-15, 8:01
Dokładnie jak kolega powyżej napisał. Frajerstwo polaczkowe nawet nie pograło w grę na poważnie, a pierdolą takie farmazony jaka ta gra jest zła. Gra ma poziomy trudności, ale co poniektórzy pewnei nawet do nich w opcjach nie doszli. Opcji jest dużo jak na Elder Scrollsy przystało, a crafting jest świetny porównując do poprzednich części. Jest co oglądać podczas exploracji świata, a oprawa muzyczna też niczego sobie. Do tego rozwój postaci naprawdę daje ogromne pole do popisu z racji max lvl 75. Drzewka skilli świetne i trzeba się wziąć za liczenie żeby dopracować sobie build. Całkiem niezłe rzeczy można tam wynaleźć jak slow motion przy wyostrzaniu zmysłów strzelając z łuku, back staby i stealth kille z podżynaniem gardełka czy nawet taranowanie tarczą. Dalej dochodzą nam shouty które urozmaicają rozgrywkę, a ich zdobycie często nie jest łatwe, mimo że smoki są proste do zabicia. Alchemia i enchanting też niczego sobie. Jak dla mnie mechanika gry i system jest całkiem całkiem. Dużo postawiono na zręczność i timing (można ubić wroga 1 hitem jeśli się dobrze wyczuje moment). Wprawdzie to nie crpg, ale dodali killcamy, chociaż rzadko się zdarzają.
Jedyna rzecz która kuleje to brak śladów na śniegu i mały wybór arsenału (magia również świetnie się prezentuje).
Zgłoś
Avatar
venomblade 2011-11-15, 17:00
A Ty pograłeś 5 minut w pirata i myślisz, że jesteś bogiem wiedzy o tej grze. Huja wiesz, huja widziałeś. Nie oceniaj książki po okładce (chociaż ta jest niezła). I nie wiem co masz przeciwko tej grze. Mimo małej ilości arsenału to wszystko jest wiele lepsze niż Daggerfall/Morrowind/śmierdzący Oblivion. Bethesda posunęła się w dobrym kierunku. Jednynie bugi jeszcze męczą, ale to już PCtowcy mają ten problem, a nie ja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie