18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
yadam 2011-11-14, 0:04
Defect napisał/a:



My cycate debile twierdzimy, że w ten sposób można zrobić wałek z wielkiej sieci supermarketów, która mimo ogromnego budżetu płaci pracownikom 6zł za godzine. Oi! Chuj ci w pysk jeśli masz takie "mądrości"



O kurwa! Bunt przeciwko systemowi. Szybko drukuj kupon i leć stać w kilometrowej kolejce, żeby kupić jedno piwo i maseczkę, co byś się nie pomarszczył
Zgłoś
Avatar
D................t 2011-11-14, 0:11 7
yadam napisał/a:



O kurwa! Bunt przeciwko systemowi. Szybko drukuj kupon i leć stać w kilometrowej kolejce, żeby kupić jedno piwo i maseczkę, co byś się nie pomarszczył



Dobrze! Wnet to uczynie szefie!!!!

p.s. niech cie tylko mama przestanie utrzymywać to sie zesrasz
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-14, 0:31 2
@yadam
Śmiem wątpić w to czy jesteś człowiekiem skoro gardzisz darmowym browarem. A może spinasz się bo nie masz jeszcze dowodu osobistego i nie możesz takiego zakupu dokonać. Tak czy siak
Zgłoś
Avatar
Kamizyo 2011-11-14, 0:40 1
Są 2 możliwości.

Pierwsza to yadam siedzi w zarządzie tesco.

Druga, nie jest Polakiem, że nie chce darmowego piwa.
Zgłoś
Avatar
mikotom 2011-11-14, 1:05
jakoś nie ma tego bonu do wydrukowania ........ bo już miałem imprezę robić
Zgłoś
Avatar
3x17 2011-11-14, 9:52
11.11 zdjęcie na demotywatorach, 12.11 sadistic, gratuluję pomysłu
co do kuponów powiem tyle, kupony są, ale tanich maseczek podobno nie ma, nie jestem pewien, bo nie sprawdzałem..
kupony do druknięcia tutaj:
docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=...
Zgłoś
Avatar
S................o 2011-11-14, 11:00
Na tym portalu zaczyna jebać kwejkiem, każdy wrzuca tu całe gówno z internetu. Ja rozumiem, że nie wszyscy przeglądają wszystkie portale, ale do chuja pana po co kserować czyjeś pomysły ?
Zgłoś
Avatar
grzeszut 2011-11-14, 11:29
mam pytanko, kupon musi byc wydrukowany w kolorze czy moze byc czarno bialy ? i czy musi byc na twardym papierze czy na zwyklym to przejdzie... testowal ktos z wroclawia ?
Zgłoś
Avatar
Tomows 2011-11-14, 18:13 1
yadam napisał/a:

Co za, kurwa mac, kraj. Wasze 'oszczędzanie' na wszystkim, czym tylko można, doprowadza do płaczu ze śmiechu. Żal wam wydać na piwko to, dla mnie, jest to proste ze jesteście łajdakami, powiem nawet - jebanymi nierobami, którzy na to zacne piwko nie zasłużyli.
I dziwić się ze później są biegi po karpie czy inne realowe wieloboje.
Chuj wam w cycki debile!



Popłacz się.
Zgłoś
Avatar
torro 2011-11-15, 11:56
Podobno ostatniego dnia promocji, 31. listopada ma być wszystko za darmo...
Zgłoś
Avatar
Tajski 2011-11-15, 12:13
najbardziej sadystyczny to jest ten paznokieć!
Zgłoś
Avatar
Bila 2011-11-15, 19:26
Defect napisał/a:



My cycate debile twierdzimy, że w ten sposób można zrobić wałek z wielkiej sieci supermarketów, która mimo ogromnego budżetu płaci pracownikom 6zł za godzine. Oi! Chuj ci w pysk jeśli masz takie "mądrości"



Ale jak ich jebniesz na browara,czy skrzynkę browarów,oni i tak będą ludziom płacić 6 zł na godzinę,a pampersy kupuje i tak pracownik.
Zgłoś
Avatar
N................a 2011-11-15, 19:49
Takimi akcjami tylko się młodzież gimnazjalną i licealną rozpije, a to przyszłość naszego narodu : /
Zgłoś
Avatar
D................t 2011-11-15, 21:18
Bila napisał/a:



Ale jak ich jebniesz na browara,czy skrzynkę browarów,oni i tak będą ludziom płacić 6 zł na godzinę,a pampersy kupuje i tak pracownik.



Ale robienie wałka z Tesco nie jest po to, żeby pokazać im, że powinni zwiększyć wypłaty pracownikom. To nie jest nawet jakiś bojkot. Po prostu nie pomyśleli dobrze nad promocją, a cała rzesza Polskich smakoszy piwa, może bez żadnego współczucia rozjebać ich system. Proste
Zgłoś
Avatar
Boberio23 2011-11-16, 10:56
yadam napisał/a:

Co za, kurwa mac, kraj. Wasze 'oszczędzanie' na wszystkim, czym tylko można, doprowadza do płaczu ze śmiechu. Żal wam wydać na piwko to, dla mnie, jest to proste ze jesteście łajdakami, powiem nawet - jebanymi nierobami, którzy na to zacne piwko nie zasłużyli.
I dziwić się ze później są biegi po karpie czy inne realowe wieloboje.
Chuj wam w cycki debile!



najpierw zacznij zarabiać na siebie a nie snujesz takie mądrości kiedy starzy wciąż dają ci kieszonkowe, gdybyś pracował to wiedział byś jak ważne jest czasami oszczędzanie. czemu twierdze że jesteś pizdą? bo po tym co napisałeś nie można sądzić inaczej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie