18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
manieeek 2012-07-23, 20:34 1
Olejnik i Kuźniar najlepsi szczekacze uczciwego ustroju i peło ;d
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-23, 21:02
vajron napisał/a:


Sracie na tvn, a sami informacje bierzecie z antyrządowych pro pisowskich (jak ja kurew nienawidzę) stron i gazet.



Żeby ci żyłka w dupie nie pękła Czyżby tatuś był umoczony i robi pod siebie ze strachu? Najeździj się porshakiem dobrze bo jak tatunio pójdzie pierdzieć w pasiaki to samochodzik też mu zarekwirują.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-07-23, 22:23
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Żeby ci żyłka w dupie nie pękła Czyżby tatuś był umoczony i robi pod siebie ze strachu? Najeździj się porshakiem dobrze bo jak tatunio pójdzie pierdzieć w pasiaki to samochodzik też mu zarekwirują.



Nie bardzo rozumiem, czemu skoro nie lubie kaczora, bo jest intrygantem i manipulatorem, mam być od razu bogaty? Zarabiam sam i nic od rodziców nie dostaje. Po prostu wkurwia mnie ktoś tak ograniczony, że nie widzi kim/czym kaczor jest.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-07-23, 22:50
vajron napisał/a:

Jebać kaczora. Tu na sadolu widzę same PiSiory... Ciekawe co kaczor by zrobił. Replike tupolewa za 30mln zł chyba... Turyści miło wspominają euro, będą do nas wracać, zostawili u nas dużo hajsu, ponad 1000 orlików pobudowanych (ale ciężko je zauważyć jak się dupy sprzed komputera nie rusza)

Dzieciaki mają fajne miejsca do gry w piłke (są kible, znaczniki nawet żeby koszulek nie trzeba ściągać)

Sracie na tvn, a sami informacje bierzecie z antyrządowych pro pisowskich (jak ja kurew nienawidzę) stron i gazet. Good luck zmanipulowane owieczki. Że tusk idealny nie jest każdy wie, ale jak ktoś może się dobrze wypowiadać na temat kaczora, manipulatora, to mi się rzygać chcę...

A lech leży na wawelu, bo miał poparcie niższe niż jaruzelski,
żenada.



spierdalaj na onet
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-07-24, 0:22
hamusq napisał/a:

Lepszy Kaczynski (smiszny) niz Tusk (zlodziej).



Skończ, jak masz na niego głosować to jebnij się w łeb.

Ani Tusk ani Kaczyński, no more.
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-07-24, 0:41
Zawsze mnie śmieszyli ludzie, którzy widzą max. 3 partie do wyboru ^^
Zgłoś
Avatar
avox 2012-07-24, 9:11
@Vajron
Jedno pytanie do Ciebie.
Kim w takim razie jest Tusk i za kogo go masz? (nie zdziwiłbym się jeśli głosowałeś na niego- przyznaj się)
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-07-24, 12:00
avox napisał/a:

@Vajron
Jedno pytanie do Ciebie.
Kim w takim razie jest Tusk i za kogo go masz? (nie zdziwiłbym się jeśli głosowałeś na niego- przyznaj się)



Jest nienajlepszym premierem, ale przy aktualnym rozłożeniu sił jest najlepszą opcją (w porównaniu do Kaczora, Millera, Palikota i Ziobry) a głosowałem na sld bo miałem nadzieję na koalicję po-sld która by była bardziej produktywna niż po-psl

oczywiście, że można głosować na partię, która będzie miała 0,1% głosó i się nie dostanie ale równie dobrze można oddać pusty głos.

A po wypowiedziach ludzi tutaj widać jak bardzo przepełnia ich nienawiść (jak zakompleksiony ziomek, który wyjechał z dupy z jakimś tekstem o tym, że jeżdżę porsche, a mój ojciec jest w coś umoczony) a tą nienawiść zaszczepia w nich kaczka, która na śmierci brata robi karierę i zbiera profity z tragedii ludzi, których bliscy zginęli w KATASTROFIE lotniczej, a nie w żadnym jebanym zamachu. Dlatego jak ktoś pisze dobrze o kaczorze to zastanawiam się czy jest sfrustrowanym człowiekiem po zawodówce, który nie ma żadnych perspektyw na życie, czy po prostu ograniczonym debilem, który nie widzi co kaczor robi. Jak mówiłem Tusk nie jest najlepszym premierem, ale jest dużo lepszy od kogokolwiek, kto ma potencjalną szansę wygrać... Pozdrawiam obrańców krzyża, wsadzcie se w dupe go i tą makietę srupolewa do której się modlicie.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-07-24, 13:26
normalne ze jak ktos jebnie totalna glupote to strona przeciwna to wykorzystuje. dokladnie jk mowi ze mialbys skok ale euro okazalo sie kleska.
Zgłoś
Avatar
Cr4zySh4ker 2012-07-24, 14:00
Co z tego ze pobudowali autostrady jak przeplacili, sa zlej jakosci bo widac czasem dziury, a w dodatku sa platne
Zgłoś