18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-07-23, 13:49 48
Nic nowego. Kaczynski byle pierdnie, a media robią z tego tajfun.
Zgłoś
Avatar
komet 2012-07-23, 14:40 38
W skrócie:

-"Ta zupa mamy jest pyszna! Posolę ją trochę."
-"Mamo! A Jarek mówi, że mu się na widok Twojej zupy rzygać chce, że jest niesłona i w ogóle nienawidzi jak gotujesz!"
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-07-23, 15:04 8
Dobrze gada kaczor polać mu!
Buehehe żartowałem i chuj w dupę TuskVisionNetwork.
PS. Mam wizję co do roku 2013: "dyndający Tusk na latarni przed sejmem" ofc na sznurku!
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2012-07-23, 15:43 2
Ale skrótem zajebałeś w tytule...

JK - już myślałem że to John Kennedy
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-07-23, 16:20 33
Lepszy Kaczynski (smiszny) niz Tusk (zlodziej).
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-23, 16:21 7
PIS, czy PO jeden chuj i nie pierdolić, że PIS chce lustrować komuchów, bo Macierewicz jak ujawniał teczki to ujawnił tylko tych którzy mu pasowali, oraz tych którzy nawet nie współpracowali z bezpieką...

Głosujcie dalej na bande czworga, w sumie to teraz sześciorga, a dalej będą was jebać na przemian.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-07-23, 16:24 3
@UP to powiedz mi drogi kolego na kogo glosowac? Na JKM? Dzieki postoje.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-23, 16:32 20
Cytat:

1. Radykalnie uprościmy i obniżymy podatki; zniesiemy PIT, CIT oraz podatki od darowizn i kupna-sprzedaży –w celu radykalnego obniżenia kosztów i uproszczenia funkcjonowania przedsiębiorstw.
2. Obniżymy akcyzy do granic dopuszczanych przez UE. Po likwidacji podatków dochodowych wpływy z VAT drastycznie wzrosną, jednak minimalny VAT (15%) jest narzucony przez UE.
3. Uwolnimy energię obywateli – zniesiemy bariery biurokratyczne, powrócimy do założeń ustawy Wilczka. W normalnej gospodarce jest miejsce dla wszystkich.
4. Skończymy z dyskryminowaniem małych i średnich przedsiębiorców, państwo polskie musi w końcu docenić drzemiący w tej grupie potencjał.
5. Nie dopuścimy do faworyzowania obcych przedsiębiorców pod jakimkolwiek pretekstem.
6. Radykalnie zredukujemy biurokrację – w celu obniżenia kosztów działalności państwa oraz ułatwienia życia obywatelom; urzędy są dla ludzi, a nie na dla urzędników.
7. Zlikwidujemy wszelkie agencje celowe.
8. Pozwolimy firmom działać bez wymaganych w obecnej sytuacji pozwoleń, licencji, koncesji, etc.
9. Zrównoważymy budżet – zaprzestaniemy zadłużania państwa (budżety bez deficytów), nie dopuścimy do życia na koszt przyszłych pokoleń; naszym dzieciom i wnukom chcemy zostawić sprawne państwo zamiast ogromnych długów.



Na KNP, jednak jeżeli nie potrafisz sobie podetrzeć tyłka bez pomocy urzędnika to glosuj dalej na PO
Zgłoś
Avatar
davemet 2012-07-23, 17:01 4
Jebać tvn
Zgłoś
Avatar
avenger1 2012-07-23, 17:02 8
Jak mnie ta Kolenda-Zalewska (czy jak jej tam) wkurwia.
Zgłoś
Avatar
nikt1988 2012-07-23, 17:03 1
ryża kurwa i jego pierdolone tanie kurwy, niegasnące słońce peru jest zdrajcą i należy mu wymierzyć taką kare jaką wymierza się zdrajcą w trakcie wojny
Zgłoś
Avatar
c................1 2012-07-23, 17:05
No a 2013 nie zostanie oddany ani 1 km nowej autostrady, to co jest, jest przepłacone i wykonane w pośpiechu, mieli czas ale go nie wykorzystali, oczywiście za same projekty grube miliony wzięte, później za zmiany w projektach znowu, ja się zgadzam, mimo że nie jestem pro PIS, że to była klęska...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-23, 17:07 13
To nic, a co wyprawiali w mediach kilka lat temu, a społeczeństwo łyka jak pelikan. Później kpiny, że Kaczyński wszędzie widzi spiski, manipulacje, że chory psychicznie, tyle dobrze, że polactwo się uczy, powoli ale się uczy. Wszystkie te kurwy z TVNów, GW i innych portali trzęsą portkami, bo jak Kaczyński znowu dojdzie do władzy to jak bat na końską dupę, teczki pójdą w ruch i skończy się sranie po krzakach. Możecie pierdolić, że to wszystko to samo, tak z reguły gadają idioci i niewykształcone lewactwo.
Zgłoś
Avatar
hosemorales 2012-07-23, 17:08 2
Wyrzucić telewizor przez okno i mieć wyjebane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie