18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Serdelek 2013-04-05, 18:57 6
Dla młodego szacun-bo ja własnego numeru telefonu nie pamietam-a ten tak piknie odwalił caly tekst.
A Bronek z tym debilnym uśmiechem wyglada przy młodym na debila.
Nie jestem ze Śląska,ale szanuję waszą kulturę ,a gwary nawet zazdroszczę bo jest w chuj zajebista
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-05, 18:57
Przepraszam, nie Ty. simpekaes to był.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-05, 18:58 1
kustoszpan napisał/a:


Zresztą zerknijcie na historię komentarzy od góry do dołu, kto zaczął bluzgać i siać zbędną napinkę... Nie, nie Ślązacy.



Jak to nie?
Nie potrafią się przyznać do bycia volksdeutschem to pyskują.
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-04-05, 18:58 5
Brawo do modego i do jego mamci co go tak pieronowo gryfnie łoblykła i soczek za kontynuowanie naszy przecudny ŚLONSKI godki PYRSK chopy

B-B
Bo została sprzedana przez takich zajebanych goroli jak TY a teraz tu ludzie zamiast iść do porządy roboty to muszą jebać za marny grosz. Chuj ci w zić pieroński gorolu!! bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-05, 19:28 6
B-B napisał/a:



Jak to nie?
Nie potrafią się przyznać do bycia volksdeutschem to pyskują.



Skończ już szczekać, bo się obsrasz, albo wylewu dostaniesz z nadmiaru emocji.

Poza tym, jesteś z Bielska-Białej.
Ni to kurwa góral, ni to Ślązak, ni to Polak...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-05, 19:50
kustoszpan napisał/a:



Skończ już szczekać, bo się obsrasz, albo wylewu dostaniesz z nadmiaru emocji.

Poza tym, jesteś z Bielska-Białej.
Ni to kurwa góral, ni to Ślązak, ni to Polak...



Tyt to jesteś kurwa pierdolnięty...
Gdzie leży Bielsko-Biała? W Polsce u podnóża Beskidów więc przede wszystkim POLAK a po drugie góral.
Masz rację co do jednego, nie jesteśmy tfu hanysami.
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-04-05, 19:51
Jak tak czytam ten temat, to widzę że Ślązacy mają ogromny bóldópy o resztę Polski. W dupach się poprzewracało przez to, że za PRL mieliście wiele ulg i wszelakich udogodnień. Teraz to wy jesteście uzależnieni od reszty Polski, bo Śląski węgiel jest cholernie drogi, w porównaniu do np. Australijskiego(który jest przywożony do polski węglowcami)
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-05, 19:53
Stoho napisał/a:


Bo została sprzedana przez takich zajebanych goroli jak TY a teraz tu ludzie zamiast iść do porządy roboty to muszą jebać za marny grosz. Chuj ci w zić pieroński gorolu!! bez odbioru.



Jak piszesz do mnie to używaj języka POLSKIEGO.
A to że sięsprzedajecie jak rasowe kurwy mnie nie obchodzi. Winę sobie zrzucajcie na kogo chcecie.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-05, 19:54 1
B-B napisał/a:



Tyt to jesteś kurwa pierdolnięty...
Gdzie leży Bielsko-Biała? W Polsce u podnóża Beskidów więc przede wszystkim POLAK a po drugie góral.
Masz rację co do jednego, nie jesteśmy tfu hanysami.



Beskid Śląski
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-04-05, 20:15 2
B-B napisał/a:



Jak piszesz do mnie to używaj języka POLSKIEGO.
A to że sięsprzedajecie jak rasowe kurwy mnie nie obchodzi. Winę sobie zrzucajcie na kogo chcecie.


a)Kto ty obsrana wancko się sprzedaje??
b)Kurwą w tej sytuacji jesteś tylko TY. Mieszkasz ty pajacu w regionie o którym gówno wiysz!! Krzyz na droga "basztardzie"
c) Byda do ciebie pisoł jak mi się podobo i wiysz co ci powiym możesz mnie bodnoć w ciul .
Zgłoś
Avatar
kelolan 2013-04-05, 20:28
O fuck... Mnie rozpierdala że wyraźnie słychać iż dzieciak na bezczela deklamuje wkutą formułę...
Normalnie żadne dziecko tak nie mówi.

MOCNE
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-05, 20:30 2
Stoho napisał/a:


a)Kto ty obsrana wancko się sprzedaje??
b)Kurwą w tej sytuacji jesteś tylko TY. Mieszkasz ty pajacu w regionie o którym gówno wiysz!! Krzyz na droga "basztardzie"
c) Byda do ciebie pisoł jak mi się podobo i wiysz co ci powiym możesz mnie bodnoć w ciul .


a)Wy.
b) Co ty wiesz o regionie w którym mieszkam i skąd wiesz że nic nie wiem, TO NIE JEST KURWA ŚLĄSK DEBILU!
c) Baw się z kolegami jak chcesz. Ale ja jednak wolę dziewczyny.

kustoszpan napisał/a:



Beskid Śląski
Obrazek



Geograficznie tak. Kulturowo i mentalnie ze śląskiem to ma tyle wspólnego co Katowice z ładnym miastem.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-04-05, 20:38
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
B................B 2013-04-05, 20:52 1
un_nem napisał/a:

B-B
Ty kurwa debilu jebany...
Bielsko biala jest na slasku.
niemam slow na takich ulomow jak ty ale powiem ci jedno:
ulgi mielismy bo wtedy polska plakala i blagala o wegiel - teraz jak zescie sie od ruskich uzaleznili i macie ten "eko groszek" ktory jest huja warty to zescie sie wypieli na slask zeby pokazac jaka to polska jest "fajna" i niezalezna. zebys sie tylko nie obesral twoim patriotyzmem.
Sami zaczynacie a pozniej placzecie na forach jacy to biedni jestescie a jacy my zli i w ogole huj nam w dupe...
Wali mnie twoje zdanie i calej polski. Ci ktorzy jada po nas z zazdrosci sa zwyklymi popierdolonymi gorolami dla mnie i pewnie dla reszty slaska tez.
Teraz pewnie mi odpiszesz jakies tam pierdolone gowna wyjete z twojej obsranej zazdrosnej mordy ale odpowiem ci na to zanim cos napiszesz:
Wali mnie to.



Sam jesteś kurwa debilem. ŻADEN polityk nie zrobi ze mnie hanysa czy ci się to podoba czy nie. Częstochowa to też śląsk wg ciebie baranie?! Jak pisałem wyżej krainy geograficzne to jedno a ludzie to drugie. TO NIE JEST ŚLĄSK i weź to kurwa zakoduj w tym swoim zakutym łbie. Było dobrze do ostatniej zmiany w województwach. Byliśmy osobno, jednym z najbogatszych województw. Niestety hanysowo potrzebowało kasy to włączyli Bielskie i Częstochowskie do tego zajebanego hanysogrodu i kasę ciągną.
Za komuny mieliście dobrze, skończyło się i płaczecie!
Zobacz jak ten śląsk wygląda! SMRÓD, BRUD, BIEDA!
Zgłoś
Avatar
szaklowski 2013-04-05, 20:53 1
Zajebisty Bobek pozdrowienia dla Ślązaków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie