18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jak myślicie egzamin zdany??
m................s • 2012-12-12, 22:07
WORD Dąbrowa Górnicza w dniu 12.12.12r



Tak, to był egzamin.
Ciekawe czy reakcja taka sama jak babeczki z Częstochowy po staranowaniu betonowego płotu
Zgłoś
Avatar
ajajajniemamjaj 2012-12-13, 15:52
@up, nie wjechał na skarpę, ale z łuku na wstecznym wjechał w płot i prawie ze skarpy/pagórka zjechał.
Zgłoś
Avatar
Onyx1 2012-12-13, 15:57 2
Tak abstrahując, od tego wypadku... strasznie pedalska muzyka w tle.
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-12-13, 16:15
W sumie to nigdzie nie napisane że baba kierowała, no ale kto inny mógł to zrobić
Zgłoś
Avatar
challenge333 2012-12-13, 16:17 3
"Według danych Biura Ruchu Drogowego KGP w 2010 roku zarzuty popełnienia przestępstw drogowych usłyszało 150 399 podejrzanych. Wśród nich znalazło się 6 328 kobiet, co stanowi zaledwie 4,2%.
Aż 95,8% całej liczby sprawców to mężczyźni. Brawura, niedostosowanie prędkości do warunków czy kierowanie pod wpływem alkoholu to główne przyczyny tragedii za którymi stoją nieodpowiedzialni panowie. " Pierwsza lepsza notka, którą można wygoglować... Tak jestem babą i na dodatek nie mam prawka, dlatego szczerze wisi mi co kto mówi na temat kobiet za kierownicą, bo kompletnie mnie to nie dotyczy, ale wkurwia mnie takie stereotypowe myślenie. Jeśli wypadek powoduje kobieta, to jest to na ogół rzeczywiście WYPADEK, natomiast w przypadku panów, jest to efekt debilizmu. Mówcie sobie co chcecie, takie jest moje zdanie, które macie w dupie i chuj w to.
Zgłoś
Avatar
BmaC 2012-12-13, 16:28 1
dla kobiet powinny byc osobne drogi. niech sie ida stukac gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-12-13, 16:28
To jest WORD w Dąbrowie, moja była tam zdawała, dla zainteresowanych ze Śląska (nie z Sosnowca) jest to jedno z najłatwiejszych miast do zdania prawa jazdy, większość ulic to jednokierunkowe, szacuje się, że każda laska zdaje max. 3 razy.
Inna sytuacja w Katowicach, gdzie ja zdawałem, to już inna bajeczka. W każdym jeśli chodzi o sam łuk to chuje oblewają nawet jak zatrzymasz się w wyznaczonym miejscu po cofaniu na łuku, dlatego że jesteś za blisko jakiejś linii, chuj że stoisz w kopercie -.-

P.S.
Do autora: Ty widziałeś kiedyś samochody Wordu? Bo byś nie pierdolił, że to od nich, nie wiem czy ona wjechała od strony jezdni czy jakimś cudem była na łuku. Ale samochody WORDu w Katach i Dąbrowie są czerwone, co widać w tle..
Zgłoś
Avatar
adagioo 2012-12-13, 16:36 2
Policeman napisał/a:

Nie widzę oznakowania WORD'u, ale szczerze mówiąc taka osoba nie powinna nigdy dostać prawka. Takie kobiety [jak mniemam] zabiją potem ludzi na drogach, tępe cipy, którym wydaje się, że prowadzenie samochodu to wyznacznik bycia nowoczesną i wyzwoloną kobietą...

DO GARÓW KURWA!!!


Pierdolisz tam, ludzi to zabijają tępe kurwy co jeżdżą po alkoholu i wyobraźni, a nie babki. Ja nie wiem kogo z płci przeciwnej ty za kierownicą widziałeś, ale z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że niejedna laska jeździ lepiej od byle jakiego typa.
Zgłoś
Avatar
newguy 2012-12-13, 16:58 1
To mógł być egzamin, ponieważ jeżeli jest to osoba niepełnosprawna a takie oznaczenie ma, to zdaje się na aucie na którym się uczyło. Może to być prywatne auto właściciela lub szkoły jazdy, nie WORDu.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-12-13, 17:16 1
Cytat:

"Według danych Biura Ruchu Drogowego KGP w 2010 roku zarzuty popełnienia przestępstw drogowych usłyszało 150 399 podejrzanych. Wśród nich znalazło się 6 328 kobiet, co stanowi zaledwie 4,2%.



Z tym, że to 4,2% stanowi 97% kobiet, które wyszły z kuchni.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-12-13, 17:20 1
Cytat:

Takie kobiety [jak mniemam]


na pewno kobieta, w końcu są na samochodzie znaczki z niepełnosprawnym
Zgłoś
Avatar
x................r 2012-12-13, 17:22
pierdolicie jak pojebani, samochód z jakiejś szkółki z napisami reklamą, wordowskie są bez napisów prócz białego na niebieskim tle EGZAMIN
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2012-12-13, 17:24
Dobrze oznakowany był, prowadził niepełnosprawny
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-12-13, 17:45 2
challenge333 napisał/a:

"Według danych Biura Ruchu Drogowego KGP w 2010 roku zarzuty popełnienia przestępstw drogowych usłyszało 150 399 podejrzanych. Wśród nich znalazło się 6 328 kobiet, co stanowi zaledwie 4,2%.
Aż 95,8% całej liczby sprawców to mężczyźni. Brawura, niedostosowanie prędkości do warunków czy kierowanie pod wpływem alkoholu to główne przyczyny tragedii za którymi stoją nieodpowiedzialni panowie. " Pierwsza lepsza notka, którą można wygoglować... Tak jestem babą i na dodatek nie mam prawka, dlatego szczerze wisi mi co kto mówi na temat kobiet za kierownicą, bo kompletnie mnie to nie dotyczy, ale wkurwia mnie takie stereotypowe myślenie. Jeśli wypadek powoduje kobieta, to jest to na ogół rzeczywiście WYPADEK, natomiast w przypadku panów, jest to efekt debilizmu. Mówcie sobie co chcecie, takie jest moje zdanie, które macie w dupie i chuj w to.



Jak już bawimy się statystyką, to powiedz mi jaki procent prowadzących pojazdy w Polsce stanowią kobiety. Ja obstawiam 5-10%. Fakt faktem, kobiety powodują mniej poważnych wypadków, ale kolizji, mówiąc fachowo "w chuj".
Zgłoś
Avatar
bojara 2012-12-13, 17:55
Clio przypadkiem nie obowiązuje każdy WORD?
czy dają takie gówna typu Toyoty zajechane jak moja koleżanka z klasy tępym lambadom które/którzy w większości kończą właśnie tak.?
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-12-13, 18:25
Przecież jasne jest od dawna, że więcej wypadków powodują mężczyźni, Wy stereotypowi zacofańcy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie