18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jak myślicie egzamin zdany??
m................s • 2012-12-12, 22:07
WORD Dąbrowa Górnicza w dniu 12.12.12r



Tak, to był egzamin.
Ciekawe czy reakcja taka sama jak babeczki z Częstochowy po staranowaniu betonowego płotu
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-12-13, 18:45 1
Przecież to jest specjalny samochód dla niepełnosprawnych. Oczywiście, że można zdawać na takim egzamin. nawet na swoim samochodzie można zdawać (jak np zdajesz na automatyczną skrzynię tylko). nie musi być kurwa WORDowski!
Zgłoś
Avatar
dzasek87 2012-12-13, 18:49
to nie jest samochód WORDa pizdo jedna, tylko jakiejś tam szkoły uczącej... Krzystof - szkolenie osób niepełnosprawnych więc nie śmiej się kaleko umysłowa z innych
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2012-12-13, 20:08 1
Tyś czlowieku byl w DG ... a na L-ce napisane jak byk "Siemianowice Śląskie". Polecam okuliste, chyba ze ktos uwaza ze egzamin polega na zasuwaniu przez pare miast i powrocie do osrodka. Pomijajac fakt ze to nie jest L-ka egzaminacyjna, tylko tak jak ci nade mna napisali nauka jazdy dla niepelnosprawnych.
Zgłoś
Avatar
Cyklon Be 2012-12-13, 21:12 1
Policeman napisał/a:

Nie widzę oznakowania WORD'u, ale szczerze mówiąc taka osoba nie powinna nigdy dostać prawka. Takie kobiety [jak mniemam] zabiją potem ludzi na drogach, tępe cipy, którym wydaje się, że prowadzenie samochodu to wyznacznik bycia nowoczesną i wyzwoloną kobietą...

DO GARÓW KURWA!!!



Po pierwsze, to to jest WORD w Dąbrowie Górniczej. Po drugie, tak to była kobieta, tyle że niesłysząca... wzięła L-kę ze swojej szkółki, dlatego ten samochód nie jest z WORDU... zestresowała się kobitka na łuku i zamiast nacisnąć pedał hamulca to nacisnęła gazu... Nie słyszała że ktoś krzyczy, ani nic, bo jest kurwa głucha. P.S. domyślam się, że Ty od niemowlaka zapierdalałeś po ulicach 200 km/h. Ale kurwa typie trochę wyrozumiałości... Ciekawi mnie kurwa jeszcze jedno, czy bez tych "tępych cip" by Ci ktoś loda zrobił, albo dał dupy.
Zgłoś
Avatar
A................a 2012-12-13, 21:15 1
Cytat:

Nie widzę oznakowania WORD'u, ale szczerze mówiąc taka osoba nie powinna nigdy dostać prawka. Takie kobiety [jak mniemam] zabiją potem ludzi na drogach, tępe c**y, którym wydaje się, że prowadzenie samochodu to wyznacznik bycia nowoczesną i wyzwoloną kobietą...

DO GARÓW k***A!!!


jak mniemam po takich bluzgach jedyną kobietą jaką miałeś była własna rączka bo strasznie drażliwy jesteś... wierz mi ja jak jeżdżę uważam na drodze i dostosowuję prędkość do warunków na niej panujących ale co nie znaczy że nie umiem przygrzać po za tym nie wspomnę o Panach w Golfach wchodzących w zakręty 100tką czy pijanych baranach za kółkiem
Zgłoś
Avatar
kamuha 2012-12-13, 23:33


Zgłoś
Avatar
przemas1234 2012-12-14, 9:57 1
o huj wam chodzi wyjechała na miasto -wyjechała -więc o co kaman
Zgłoś
Avatar
m................s 2012-12-14, 10:33
Proximate napisał/a:

To jest WORD w Dąbrowie, moja była tam zdawała, dla zainteresowanych ze Śląska (nie z Sosnowca) jest to jedno z najłatwiejszych miast do zdania prawa jazdy, większość ulic to jednokierunkowe, szacuje się, że każda laska zdaje max. 3 razy.
Inna sytuacja w Katowicach, gdzie ja zdawałem, to już inna bajeczka. W każdym jeśli chodzi o sam łuk to chuje oblewają nawet jak zatrzymasz się w wyznaczonym miejscu po cofaniu na łuku, dlatego że jesteś za blisko jakiejś linii, chuj że stoisz w kopercie -.-

P.S.
Do autora: Ty widziałeś kiedyś samochody Wordu? Bo byś nie pierdolił, że to od nich, nie wiem czy ona wjechała od strony jezdni czy jakimś cudem była na łuku. Ale samochody WORDu w Katach i Dąbrowie są czerwone, co widać w tle..



Poczytaj sobie przepisy pajacu to był egzamin
Zgłoś
Avatar
jerry 2012-12-14, 10:43
nawet oznaczenie na aucie się zgadza. Prowadzi kaleka
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-12-15, 21:51
Ja pierdolę -,- To był egzamin niepełnosprawnej osoby, więc przeprowadzany był na samochodzie nie WORD-owskim tylko nauki jazdy.
Zgłoś