18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na przykład tak:


Kafar dociążył i stało się.
ukryta treść
Choroba sieroca, znana również jako depresja anaklityczna, to zaburzenie rozwojowe wynikające z braku odpowiedniego kontaktu emocjonalnego z najbliższą osobą, najczęściej matką. Może występować zarówno u dzieci, jak i dorosłych, którzy doświadczyli zaniedbania emocjonalnego w dzieciństwie.

Bujanie się jest jednym z objawów choroby sierocej, które może wynikać z potrzeby samouspokojenia i poczucia bezpieczeństwa. Dzieci, które doświadczyły zaniedbania emocjonalnego lub braku stabilnej więzi z opiekunem, często szukają sposobów na radzenie sobie z lękiem i stresem. Bujanie się może być formą samoregulacji, która pomaga im poczuć się bardziej komfortowo w trudnych sytuacjach.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 16:32 1
Caanonierka napisał/a:

..hm.."..nie tylko biznesu"..😜😜😜



Po prostu boję się ludzi bez poczucia humoru, nieznających pojęcia sarkazmu i ironii ,bo taki wydźwięk miał zapewne w zamiarze autor wrzuty.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-06, 16:34
janusz_biznesu napisał/a:

Po prostu boję się ludzi bez poczucia humoru, nieznających pojęcia sarkazmu i ironii ,bo taki wydźwięk miał zapewne w zamiarze autor wrzuty.



..Poczucie humoru?Z choroby sierocej? Pokaż zdjęcia rodziców!Ciekawi mnie,KTO i JAK WYGLĄDA-wychował takie COŚ?😡😡😡
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-09-06, 16:45
Bo skakać to trzeba umieć tępa dzido.........
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-09-06, 16:55
Jak można być takim debilem i niemieć instynktu samozachowawczego.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 16:56 1
Caanonierka napisał/a:

..Poczucie humoru?Z choroby sierocej? Pokaż zdjęcia rodziców!Ciekawi mnie,KTO i JAK WYGLĄDA-wychował takie COŚ?😡😡😡



Ale ty wiesz na jakim portalu się znajdujesz?
Wiesz .że tutaj preferuje się taki właśnie rodzaj żartów?
Swoją drogą niezła z ciebie hipokrytka, skoro jednocześnie nazywasz obcą ci osobę "takim czymś" i żałośnie jedziesz po rodzicach. Nic ci na to nie odpowiem, nie mój level.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-06, 17:12 1
Jebaniuutki napisał/a:

To jest niebinarne ono.
Właśnie zaliczył fizykę, zajęcia praktyczne.



Szkoła życia, wciąż kibluje
Zgłoś
Avatar
killua 2024-09-06, 17:19
kurwa czy wszyscy ci chcacy sie popisac skoczkowie sa poj.. nie przyszło im do głowy najpierw skoczyc np z pół metra by zobaczyc jak im nogi pracują tak samo ci co na linach skaczą nad wodą a nigdy wczesniej nie próbowali choć chwilę powisiec na drążku
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 17:30
killua napisał/a:

kurwa czy wszyscy ci chcacy sie popisac skoczkowie sa poj.. nie przyszło im do głowy najpierw skoczyc np z pół metra by zobaczyc jak im nogi pracują tak samo ci co na linach skaczą nad wodą a nigdy wczesniej nie próbowali choć chwilę powisiec na drążku



I co byśmy wtedy oglądali? Szkolenia BHP?
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-09-06, 22:27
Ja pierdole... te dzisiejsze dzieci to jak baloniki z wodą, kości kurwa tekturowe.
Zgłoś
Avatar
esese7 2024-09-07, 7:07
Caanonierka napisał/a:

Ona się kiwa z bólu skręconej albo złamanej nogi a nie z powodu choroby sierocej.Choroba sieroca jest bardzo poważnym zaburzeniem rozwojowym i raczej wyklucza skoki z dachu..



A niby czemu? Choroba sieroca... nie jest chorobą Raczej reakcją, nieważne. Na pewno nie jest żadnym poważnym zaburzeniem, jest w chuj poważniejszych i skok z dachu jest dość mocno prawdopodobny (np. potrzeba akceptacji i takie tam).
Zgłoś
Avatar
killua 2024-09-07, 9:33
Bul_od_bytu napisał/a:

I co byśmy wtedy oglądali? Szkolenia BHP?



no tak. ale głupota ludzka jest bezkresna mimo wszystko. jako wielbiciel logiki takie zachowanie mnie zdumiewa.
Zgłoś