18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
daniel5995 2013-02-16, 17:48 4
farah398 napisał/a:

Ten film ma 10 lat albo gość to jakiś hipster... Monitor CRT?



Jakbyś nie wiedział to żaden LCD nie jest tak dobry jak CRT w jakości obrazu. Do gierek używam tylko CRT. LCD to gówno.
Zgłoś
Avatar
chris12221 2013-02-16, 17:52
Jaki z tego morał??

"Drogi kliencie jesteś idiotą"
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-02-16, 17:55
I czym się przejmuje? Chociaż mu stanie po raz pierwszy!
Zgłoś
Avatar
Kliksiu 2013-02-16, 18:02
moze ktos powiedziec co to za muzyczka ?
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-02-16, 18:05 1
Aaaaaa! Już kumam, obraził się że dostał wersję dla mężczyzn. Pewnie się przestraszył, że głos mu się zmieni albo coś. Albo włosy na cipojajach mu urosną i w rurki się nie wbije...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-02-16, 18:06
A skład sprawdzałeś ?
Może sie na lini produkcyjnej przejechali .
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-02-16, 18:08 18
Brona_Talerzowa napisał/a:

Ta muzyka, kurwa pasuje jak świni siodło.


Zgłoś
Avatar
GKC 2013-02-16, 18:12 5
Brona_Talerzowa napisał/a:

Ta muzyka, kurwa pasuje jak świni siodło.


Podkreśla jej szczecinę
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-02-16, 18:29 6
daniel5995 napisał/a:


Jakbyś nie wiedział to żaden LCD nie jest tak dobry jak CRT w jakości obrazu. Do gierek używam tylko CRT. LCD to gówno.


Heeellloołł! Mamy luty 2013 roku! Obudź się! Twój post byłby prawdziwy jakbyś napisał go 10 lat temu, teraz zwyczajnie narażasz się na śmieszność.
Już od dłuższego czasu LCDeki nie ustępują absolutnie w niczym CRTekom a w dodatku pobierają ZNACZNIE mniej prądu i są zdrowsze dla oczu (ekran nie mruga i nie najebuje po oczach działem elektronowym).
Rozumiem że kuchenki też nie używasz tylko hubki i krzesiwa?

A co do samego filmiku to w czym rzecz, bo nie pojąłem? W tym że etykieta pod spodem ma inny kolor i inną nazwę? Ale skład jest ten sam, tak? Czyli obie etykiety przedstawiają dokładnie to samo tylko pod inną nazwą? I to jest ten wielki przekręt? No kurwa, jebany demaskator.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-16, 18:43 3
Żadna nowość, że nas robią w chuja.



thez napisał/a:

To to jest chuj. Gorzej jakby zdjął etykietkę Pepsi, a tam Coca



A co za różnica?
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-02-16, 18:45 1
@up
Różnica jest. Pepsi jest wyraźnie słodsze w smaku.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-16, 19:23
Brona_Talerzowa napisał/a:

Ta muzyka, kurwa pasuje jak świni siodło.



Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-02-16, 20:03 1
Hah dobre jajca,tego się nie spodziewałem chociaż przyznam że te shoty zawsze całkiem mi smakowały

A co do tego monitora CRT - także używam takiego do teraz co prawda po dłuższej sesji oczy napierdalają niemiłosiernie ale i tak jestem zdania że obraz jest dużo lepszy niż w LCD (porównywałem kilka razy) no i o wiele lepszy kontrast

Dodatkowym plusem CRT jest to że nawet na stosunkowo niskich rozdzielczościach gierki wyglądają świetnie natomiast ta sama rozdzielczość + monitor LCD o podobnych wymiarach skutkuje pikselozą.
Zgłoś
Avatar
daniel5995 2013-02-16, 20:20 1
thewhitestar napisał/a:


Heeellloołł! Mamy luty 2013 roku! Obudź się! Twój post byłby prawdziwy jakbyś napisał go 10 lat temu, teraz zwyczajnie narażasz się na śmieszność.
Już od dłuższego czasu LCDeki nie ustępują absolutnie w niczym CRTekom a w dodatku pobierają ZNACZNIE mniej prądu i są zdrowsze dla oczu (ekran nie mruga i nie najebuje po oczach działem elektronowym).
Rozumiem że kuchenki też nie używasz tylko hubki i krzesiwa?



Dzięki że mi przypomniałeś który rok mamy ! Nie wiedziałbym o tym. Co do Twojej wypowiedzi, widzę że Twoja wiedza w tym temacie jest skromna. Do pisania postów na sadolu wystarczy Twój LCD, jeśli chcesz mieć przyjemność z grania to kup porządnego CRT'ka i wtedy się wypowiedz, ok ? Przyznam LCD mniej prądu pobierają, może i mniej szkodzą Naszym oczom ale jakość obrazu w CRT przy grach jest lepsza i nie pierdol głupot.

PS. Ja kuchenki nie używam, robi to moja dziewczyna.
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-02-16, 20:29
thewhitestar napisał/a:

Heeellloołł!


Amerykanizację będą teraz wprowadzać do języka, jak mnie to wkurwia, te heloł, joł, SROŁ KURWA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie