18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ajajajniemamjaj 2013-02-16, 21:12 1
daniel5995 napisał/a:



Dzięki że mi przypomniałeś który rok mamy ! Nie wiedziałbym o tym. Co do Twojej wypowiedzi, widzę że Twoja wiedza w tym temacie jest skromna. Do pisania postów na sadolu wystarczy Twój LCD, jeśli chcesz mieć przyjemność z grania to kup porządnego CRT'ka i wtedy się wypowiedz, ok ? Przyznam LCD mniej prądu pobierają, może i mniej szkodzą Naszym oczom ale jakość obrazu w CRT przy grach jest lepsza i nie pierdol głupot.


Jakoś znam kilku grafików i żaden z nich nie ma już CRTka, więc nie pierdol panie bobrze. Kup porządnego LCDka to się ten Twój stary monitor obsra.
Gadaj dalej jak to CRTek są lepsze to skończysz jak ludzie wkręcający inny, że kamień na CDplayerze poprawia dźwięk...

Cytat:

PS. Ja kuchenki nie używam, robi to moja dziewczyna.


Graty, pochwaliłeś się, iż mimo monitora CRT znalazłeś dziewczynę. Pytanie, czy tyłek też Ci podciera? Dwadzieściakilka lat na karku i nie umie gotować.
Zgłoś
Avatar
sokol358 2013-02-16, 21:29
Puszczono partię ze złym nadrukiem na puszcze i zalaminowano ją prawidłową etykietą a ty robisz awanturę. Słaby jesteś. życia nie znasz i chcesz naprawiać i uświadamiać świat.
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-02-16, 21:38
Cytat:

Jakoś znam kilku grafików i żaden z nich nie ma już CRTka, więc nie pierdol panie bobrze. Kup porządnego LCDka to się ten Twój stary monitor obsra.


Bo mają matryce IPS/PVA/MVA, które są dużo droższe niż najpowszechniejsze TN. I owszem, te 3 pierwsze jakością są porównywalne/lepsze od CRT, nie mniej jednak TN to ścierwo do masowej sprzedaży w sklepie dla idiotów. A średniej jakości monitory LCD dla grafików (nie "grafików") to koszt rzędu przynajmniej 2500 zł.
Dochodzi jeszcze kwestia skalowanie obrazu: na monitorach LCD rozdzielczości mniejsze niż zalecane wyglądają jak gówno, więc w wielu przypadkach (niewyrabiające podzespoły) CRT są o wiele rozsądniejszym wyborem.
Jedno i drugie ma swoje wady i zalety, każdy wybierze to, czego bardziej potrzebuje.

Temat uważam za wyczerpany, dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Stachu564 2013-02-16, 21:56
Brona_Talerzowa napisał/a:

Ta muzyka, kurwa pasuje jak świni siodło.


Jak dla mnie pasuje całkiem dobrze
Zgłoś
Avatar
sznajder111 2013-02-16, 22:31
no ch.....j kupujesz jak ci nie pasi to chemiczne gowno,co za roznica vitamin szot czy inne ch...stwo
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-02-17, 15:44
Wy się śmiejecie a przecież to mogła wypić jakaś kobieta
Zgłoś
Avatar
Mutarito 2013-02-17, 21:14
Gdyby to było w USA, autor filmu zostałby milionerem jakby ich pozwał...
Zgłoś