18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kurde26 2022-08-31, 20:52 23
I to jest dowód na to że większość czarnych nawet na pole bawełny się nie nadaje. Nie rozumieją prostych poleceń. I dziwić się że policja w USA tak często do nich strzela.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-08-31, 21:08 9
Zbysław napisał/a:

ciemno skurzy?



Ja pierdole jakie combo! xD
Co ty robiles w szkole???
Zgłoś
Avatar
zeus6 2022-08-31, 21:33 26
Jakis debil 100 lat temu uznał że murzyn to człowiek i sie afera ciągnie do dnia dzisiejszego.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2022-08-31, 21:45 1
Kuntakinte to chyba jakiś ichny męczennik, że tak się uparł na niego
Zgłoś
Avatar
dizzftw 2022-08-31, 21:52 9
Każdy z was psychopopierdolcy z nazistowskimi ideologiami nadaje się jedynie do oparcia ryjem o krawężnik. Nie dla takiego sadistica nic nie pisałem przez 10 lat
Zgłoś
Avatar
kmdkdndd 2022-08-31, 21:53 1
brudas jebany
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-08-31, 21:57 10
dizzftw napisał/a:

Każdy z was psychopopierdolcy z nazistowskimi ideologiami nadaje się jedynie do oparcia ryjem o krawężnik. Nie dla takiego sadistica nic nie pisałem przez 10 lat



Zamknij dupe bo śmierdzi
Zgłoś
Avatar
hasfar 2022-08-31, 22:23 13
Spora część z komentujących jest zdrowo popierdolona!

Nienawidzę tych jebanych czarnych amerykańskich gówien, ale znam gościa z Etiopii - czarny jak noc listopadowa, ale normalny uczciwy, pracujący człowiek.
Jaką spierdoliną umysłową trzeba być, żeby wszystkich wrzucać do "jednego wora"?

No zjeby co się pewnie jeszcze brandzlują bo mudżyna tłuką...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-08-31, 22:33 6
Polakow można by tak oduczyć złodziejstwa.
Kazdego złapanego złodzieja wychłostać do kości. Miesiąc i polactwo wreszcie oduczy się kraść.
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2022-08-31, 22:39 20
Love_is_Love napisał/a:

Podoba Wam się takie bicie innego człowieka za to, że ma inny kolor skóry? Ludzie dopuszczający się przemocy na tle rasowym to zakompleksione śmiecie z fiksacją na punkcie własnego małego penisa. Na pewno chcecie tacy być?



Synu, Ty z seminarium piszesz?
Nikt nie miałby nic do asfaltu, gdyby tenże chciał się nauczyć i przestrzegać zasad cywilizowanego świata. Niestety ich mózgi w znikomym stopniu przyswajają cokolwiek, poza "Dej mi".
Poza tym, wstawiona scena to zwykła fikcja. Już 1 uderzenie takim żelazem mogłoby rozwalić czaszkę lub przetrącić kręgosłup.
No dobra, jakiemuś BLM chętnie bym przyłożył za te wygłaszane brednie

Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-08-31, 22:54 6
Lewackie trolle jutro wracacie do swoich jaskiń z ławkami i panią od pszyry
Zgłoś
Avatar
mianas 2022-08-31, 23:11 2
Wiewór napisał/a:

Polakow można by tak oduczyć złodziejstwa.
Kazdego złapanego złodzieja wychłostać do kości. Miesiąc i polactwo wreszcie oduczy się kraść.



co ci Tusk winny.. to tylko Vat.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2022-08-31, 23:21 11
BarmanInternetu napisał/a:

Kurwa to były piękne czasy



Wątpię by kiedyś takie czasy były, może i murzyni byli traktowani jak maszyny rolnicze ale kto normalny jako pan katowałby swój "traktor". Według mnie byli karani ale nikt by tak nie szlachtował swego murzyna, w końcu ich kupowali za grubą kasę, karmili i ubierali by mogli wydajnie pracować. Tak skatowany murzyn nie przynosiłby przez wiele miesięcy pożytku. Oczywiście mówię o tamtych realiach które teraz w serialach tego typu chcą na siłę rozdmuchać okrucieństwo.
Zgłoś
Avatar
Jur420 2022-08-31, 23:25
Ale bym chciał być tym brodaczem z biczem.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-09-01, 0:49
Ja bym tak nigdy nawet czarnucha nie sponiewierał, za taką głupotę. Złodzieji i bandytów tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie