18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mikel1994 2012-06-27, 23:04
Akcja od 0:40, jakby komuś sekund było szkoda.

W sumie to gówniana sprawa...
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-06-27, 23:52
Za tę akcję pewnie potem posłużyły pieskowi jako śniadanie.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-28, 0:00 41
Brawa dla tej pani - nie ma nic bardziej wkurwiającego niż podczas spaceru wdepnąć w psie gówno.

Ciekawe czy spaślak gonił ją dłużej niż kilka metrów
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-06-28, 0:25
Shit Happens
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-06-28, 0:34 21
i tak nie będę sprzątał po swoim psie
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-06-28, 0:45 5
Ja bym spuścił tego pieska może by się szmata zastanowiła następnym razem. Takie coś oducza robienia sobie skrótów przez trawnik.
Zgłoś
Avatar
rafello 2012-06-28, 0:48
Zawszę mnie kusiło żeby tak zrobić.
@kamilnorbert
A jak mi psy srają przed płotem? A ja jeszcze muszę to sprzątać żeby skosić trawę...
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-06-28, 0:59
rafello, to bierzesz kosę spalinową, żyłkę, oslonę i czekasz na nielubianego sąsiada z tym gównem i jak przechodzi obok to chlast kosą w odchody i delikwent obryzgny...
Zgłoś
Avatar
olekk 2012-06-28, 1:36 10
Wkurza mnie ta nagonka na właścicieli psów. Jak na trasie spacerowej widzę kosz na psie kupy to zbieram, owszem. Ale są osiedla gdzie na jedynej trasie po której piesek może sobie pochodzić nie ma ani jednego kosza albo kosze są postawione co 200-300m(mam pół osiedla iść z kupą w ręce? nie sądzę). W takim wypadku wszelcy szczekacze, którzy każą mi zbierać kupę po moim psie mogą mnie w pocałować w dupę - bo jak sie ustanawia prawo (że po psie trzeba zbierać) to się ustanawia warunki do przestrzegania tego prawa (na ścieżkach spacerowych stawia się kosze)!
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-06-28, 1:41 86
@up i przez takich nędznych kutasów jak ty wszędzie leżą gówna tych zjebanych kundli, kurwa twoja mać, jak dla ciebie przejść 200 czy 300 metrów to dużo to znaczy, że jesteś jakiś ułomny, a z wypowiedzi widać, że nie tylko fizycznie, ale również umysłowo.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-28, 6:46 8
@olekk - jesteś jakiś pojebany, idziesz z psem na SPACER (a więc kurwa po to, żeby się przejść - dla swojego i pieska zdrowia) więc co Ci za różnica czy przejdziesz 200 metrów w tą czy w tamtą? A kupy nikt nie każe Ci przecież w rękach nosić, są od tego woreczki...
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-06-28, 7:42 5
Na trawie jak zostawią to jeszcze pół biedy. Najgorzej jak się latem chodnikiem chodzić nie da bo nasrane w chuj. Ostatnio to kurwa ledwo z klatki wyszedłem bo ktoś mądry zostawił schody osrane przez psa, no kurwa, masz psa to po nim sprzątaj i jebie mnie to czy śmietnik masz za 10 metrów czy za 2 km. Sprzątanie to jeden z obowiązków, skoro nie umiesz bądź nie chcesz go spełniać tzn że nie dorosłeś do zwierzaka i powinieneś go oddać komuś bardziej odpowiedzialnemu, kurwa jego mać! Nie wdepnąłem, poprostu wkurwia mnie skakanie po chodniku jak pojeb bo komuś się sprzątać nie chce.
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2012-06-28, 8:05
jest prosty sposób jak nauczyć sprzątania po psiakach.W uk jak nie posprzątasz, to 1000 GBP kary, a tutaj mandaty są egzekwowane w moment, a nie to co w polsce, że mam 3000 niezapłaconych i skarbówka nic mi nie może zrobić, bo nic nie jest na mnie
Zgłoś
Avatar
p................2 2012-06-28, 8:35 3
jakby puścił smycz to byłby materiał na harda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie