18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Stranger945 2012-11-09, 21:19
Aż wstyd się przyznać, że sie tam uczęszcza.
Zgłoś
Avatar
amcio 2012-11-09, 21:20 10
nie wiem jak można porównywać kogoś po liceum z biedną maturką, a po technikum z maturką i tytułem technika, uprawnieniami dla danego kierunku. pis joł dla przyszłych pedagogów, którzy myślą że liceum jest dla takich wybitnych głów
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-09, 21:22
Jak to Łodziol musi przykozaczyć jak już są koledzy i ktoś nagrywa przy okazji :/ wiem bo od niedawna mieszkam w tym śmietniku Polski...
Zgłoś
Avatar
guciowsk 2012-11-09, 21:26 1
a mi szkoda auta... Debili nie sieją sami sie rodzą
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-11-09, 21:42 10
Velture jesteś idiotą i popatrz na program i materiał jaki ma do nauczenia ktoś z dobrego technikum. najlepiej było widać u mojego kumpla na studiach (on po technikum ekonomicznym i studia też ten sam kierunek) jacy to licealiści inteligentni byli. gdy Ty masz do zdania tylko zjebaną maturę (gdzie trzeba być nikłego IQ by nie zdać na te jebane 30%) ktoś w 4 kl technikum musi do tego dorzucić egzamin zawodowy gdzie praktyczne to 75% pkt by zaliczyć i teoretyczny składający się z 2ch części (część zawodowa było chyba 50%,a część ekonomiczna 30%) . więc zanim coś napiszesz pomyśl ,a i licealiści narzekają jak to ciężko bo mają 13 przedmiotów,a w tech było 21 w ciągu roku nie licząc religii i wfu
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-11-09, 21:48
kretyn to kretyn założy linke do zderzaka a później startuje z łapami bo liczy że tamten mu zwróci ja na miejscu kolesia z terenówki wyjebałbym temu z renówki na wstecznym przy pełnej piździe i pojechał w chuj
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-11-09, 22:02 2
megaromek napisał/a:

Przyszli mechanicy z łódzkiego technikum...

Ej panie jak do mojego kumpla przyszli na praktyki z technikum mechanicznego to na widok elektrody spawalniczej mówili "zimny ogień"
Zgłoś
Avatar
WPIRKO 2012-11-09, 22:04 3
Kłótnia o szkołę jest jak dla mnie bez sensu, bo jak ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy. Jedno i drugie daje prawo przystąpienia do matury i już. Tytuł technika to kolejny niepotrzebny tytuł i tyle, wiem bo mam... Jako pierwsze kończyłem liceum, niestety nie dostałem się na kierunek studiów jaki mi się marzył i polazłem do technikum. W między czasie znalazłem robotę i zacząłem studiować zaocznie.
Obecnie mam mg inż i też uważam, że całe g*wno mi to dało.

Co do samego filmiku to nasuwa się tylko hasło debile i tyle. Nie ma znaczenia jak ruszał, bo jeśli chcieli odpalać ciągnąć na tak krótkiej lince to i tak by nieźle szarpnęło. A to że zaczepili o zderzak to świadczy tylko i ich głupocie. Plastiki w 19 są na tyle słabe, że mocniejsze stuknięcie powoduje spore pęknięcie... Miałem wiem co mówię
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-09, 22:06
No tak, widać reno było po zdwonie i zderzak trzymał się na ślinę. A ten punkcik co się kółko do holu przykręca to chyba gdzieś tam jest głębiej osadzony na jakiejś ramie (no niech mechanicy się wypowiedzą)
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-11-09, 22:17 2
stack_pointer napisał/a:

No tak, widać reno było po zdwonie i zderzak trzymał się na ślinę. A ten punkcik co się kółko do holu przykręca to chyba gdzieś tam jest głębiej osadzony na jakiejś ramie (no niech mechanicy się wypowiedzą)



zdecydowanie
wiem bo miałem r19 tyle,ze moja nie była po lifcie

Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-11-09, 22:30
Na niektórych licealistów o wysokim "mniemaniu" mam wyjebane i leje na nich ciekłym moczem. W dupie byli, gówno widzieli, a najmądrzejsi.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-11-09, 23:11
@UP
Ty żeś za to wysoce wykształcony człowieku, powiedział co wiedział...czyli nic mądrego.
Zgłoś
Avatar
Elanez 2012-11-09, 23:16
Kamerzysta ma wyjebany głos
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-09, 23:17
No i chuj. Ten wrak powinien wrócić do Niemiec, do jeziora z którego ten koltun go wyłowił.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-11-09, 23:30
Auto za zderzak holować. Co za kurwa dałny....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie