18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak nie usypiać
J................o • 2015-01-25, 17:11
Skutek zbyt długiego przymknięcia powiek podczas jazdy przy ok 100kmh.

Nie było, bo materiał niemal własny - miałem jechać tym autem.
Niestety mało widać, szkoda że urwało nagrywanie w momencie uderzenia.
Jak wyciągnę z karty, to wstawie foty skasowanego auta.
Zgłoś
Avatar
blizniak 2015-01-25, 17:39 2
a może kiermaniarz nie był pewien czy jest na kontynencie, czy na wyspach i dlatego slalomem popierdala
Zgłoś
Avatar
J................o 2015-01-25, 18:11 4
blizniak napisał/a:

a może kiermaniarz nie był pewien czy jest na kontynencie, czy na wyspach i dlatego slalomem popierdala


A może dlatego, że usnął?
Chociaz przyznam racje, miejsce akcji to UK
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-01-25, 20:39 9
Chujowe swiatła w tym aucie
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2015-01-26, 5:07 2
Każdy kierowca wie gdzie są światła drogowe(oprócz kobiet).
Zgłoś
Avatar
Sinus 2015-01-26, 5:17 51
Ale to musi być chujowe uczucie ocknąć się w momencie, kiedy już nie możesz uratować sytuacji.
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-01-26, 6:33 9
ludzie są co najmniej nieodpowiedzialni, zamiast zatrzymać się bo czuje zmęczenie to na siłę jedzie bo nie ma czasu na postój, niestety zmęczenia i znudzenia trasą nie da się pokonać niczym innym jak tylko postojem i drzemką
Zgłoś
Avatar
Skurwodaktyl 2015-01-26, 7:01 1
jak kurwa można długich nie używać? nawet jakby coś leżało stało czy obciągało na ulicy to i tak i tak by jebnął bo chuja było widać, z przeciwka nikogo to można na długich cisnąć.... pojebało
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2015-01-26, 7:17
może polaczek oszczędza na żarówkach. Sądząc po światłąch mijania, pewnie to jakiś złom.

Z drugiej strony pensja ze zmywaka na niewiele starcza.
Zgłoś
Avatar
heniu_sikor 2015-01-26, 7:34
To jest kurwa straszne. Tak jak moge ogladac harda i inne glupoty, to to jest az nazbyt bliskie. Pewnie nie jednemu opadala powieka podczas jakies sytuacji. Auta to kutasy i czasami tylko chwila decyduje o tym czy jestes w rowie czy nie. Wiadomo ze nie ma co jezdzic przemeczonemu, ale kazdy wie jak wyglada sytuacja.

Co do akcji z filmiku, to tak jak uzytkownicy wyzej. Jak do kurwy nedzny mozna jezdzic bez drogowych w takiej sytuacji? I wypadalo opisac czy to droga dwukierunkowa, i ze UK, a nie nasze rewiry bo chuj wie do czego sie sugerowac.

Mimo to chujowa akcja, nie wazne kim jestes, to nie zycze takiego wypadku. Jak ktos mowil, chuj nie uczucie budzisz sie i lecisz na krakse ktora moze polamac Ci zycie lub cos wiecej..
Zgłoś
Avatar
TheBigRedDog1 2015-01-26, 8:11 1
Trzeba 15 minut poświecić, zjechać na pobocze zakurzyć fajke zrobić sobie spacer po parkingu i to pomaga, stosować jeżeli dla kogoś życie jest ważniejsze
Zgłoś
Avatar
Krak 2015-01-26, 8:26 9
Współczucia ani piwa z mojej strony nie dostaniesz.
I od razu powiem, że NIE. Mi nigdy powieka nie opadła, bo zanim chciała to zrobić to już odpoczywałem.
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2015-01-26, 9:26 5
Kurwa jak można zasnąć za kółkiem? Jak opadała Ci powieka, to się zatrzymujesz. Niby takie to proste, a barany będą jechać dalej.
Zgłoś
Avatar
X................J 2015-01-26, 9:56 1
Ok, to czekamy na zdjęcia
Zgłoś
Avatar
JankoSado 2015-01-26, 11:32
Mi jak śpiący się robię za kółkiem to trzaskam się z plaskacza po pysku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie