18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
CahirAepMawr 2013-09-03, 0:04
0:24 allah nie będzie zadowolony.
Zgłoś
Avatar
przemoc239 2013-09-03, 0:47
Idioci, idioci wszędzie. Piwo
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2013-09-03, 0:48 4
Nie no, grubas w kamizelce tylko pokazywał że takowa ochroni cie nawet od strzału (z czegoś tam, co to za pistolet był to nie wiem) z takiej odległości, koleś celujący naładowanym gnatem do kamerki? spoko, przecież nie musiał jej trzymać przed ryjem, ale dzieciak patrzący do lufy markera to porażka ludzkości, aż szkoda że to nie była broń na ostrą amunicje...
Zgłoś
Avatar
rachunekprosze 2013-09-03, 0:54
Dlaczego jestem pewien iż te wszystkie nagrania (oprócz ciapatych, chociaż w usa są również i oni (- z bardzo małego o)) pochodzą z juesej? Bo to skupisko największych idiotów...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-09-03, 0:56
0:28 - co on kurwa zrobił z tym gnatem że się postrzelił :o ? Ale koleżka strzelający sobie w głowę z markera też był dobry
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-09-03, 1:21 5
DG14, ale pierdolisz... nie ma to jak stereotypowe podejście, żeby zwalić sobie konia, jacy to my polacy niezwykli... ciekawe, że to oni są (lub byli) potęgą światową (a przynajmniej się z nią świat liczy), a my jesteśmy w szarej dupie.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-03, 2:02 1
ostatni typek miecie buehehe ;]
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-09-03, 2:10
0:25 to akurat jakaś strzelba z zajebistym odrzutem. Tam praktycznie każdy z nią odlatywał po wystrzale
Zgłoś
Avatar
rachunekprosze 2013-09-03, 2:12
stetryczały_skurwiel - tak pierdole, za to Ty nie
sądzę że gdyby nie te jebane 2 wojny to teraz te jankesy prosiły by nas aby znieść wizy a nie my ich...
Tylko że Polak zawsze we krwi miał wojowanie, oczywiście nie my zaczynaliśmy, lecz zawsze musieliśmy skończyć...I chwała nam za to kurwa!
a Ty? możesz spierdalać sobie do tych afro-amerykanów hihi
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-09-03, 2:51 8
Wkurwia mnie to modne gadanie pedałków, że w USA same grubasy, debile i samo zło. Kto ma najlepsze uczelnie świata? Kto ma najwięcej noblistów? Po pierwsze, kraj jest w chuj duży, wiec oczywiście liczba idiotów też jest spora- ale tak samo liczba geniuszy, ale to już nie takie fajne o tym wspominać. Po drugie, ci ludzie mają wolność i kasę aby uskuteczniać swoje głupoty, w przeciwieństwie do kontrolowanych europejczyków, czy biednego wschodu Europy.
Jak ktoś sobie chce kupić strzelbę i z niej nakurwiać z jednej ręki, a potem to wstawić do internetu, to nic nie stoi na przeszkodzie - i to jest właśnie piękne
Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-09-03, 8:38
na szczęście idioci eliminuja się sami
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-09-03, 9:21 1
00:20 kurwa aż sam sie uchyliłem od monitora, przecież jak by strzelił to by mnie zabił!
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-09-03, 10:37 1
Was też przy patrzeniu w lufę Colta ciarki przeszły, i odruchowo cofnęliście łeb od monitora..? :|

[Tak, wiem, że pewnie nie.. ale to chyba zdrowy nawyk ]
Zgłoś
Avatar
konował 2013-09-03, 10:41
Rozpierdolił mnie ten tym od 16 sekundzie. Jakim Kurwa to trzeba być debilem żeby oglądać lufę mając w komorze pocisk ???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie